Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שברולט מאליבו 2006-2007

alon04
שימו לב! השרשור הזה בן 3519 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכל חברי הפורום,

אני מעוניין להשתדרג כרגע אני נוהג בסופר לנסר 1997 אחלה רכב ושירת אותי במשך 6 שנים נאמנה.

כיוון שזה רכב לא בטיחותי וכבר די ישן אז הגיע הזמן להשתדרג. לאחר הסתכלות בלוחות רכב ראיתי שהרכב שרשום בכותרת נמכר ממש במחירים אטרקטיבים יחסית לתמורה שהוא נותן.

אז רציתי לקבל קצת חוות דעת כללית מאנשים שמכירים את הרכב התקציב שלי הוא עד 55k,ואם יש אופציות אחרות בתקצעב הנ״ל אני אשמח לשמוע עליהם.

תודה מראש לכולם 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הסיבה למחיר הזול - היא חיבה מוגברת לבנזין. אם זה לא מפריע לך - תבדוק אם חוויית הנסיעה מתאימה לך - וסע לשלום.

"הימור" הרבה יותר בטוח מבחינתך יהיה לקנות לנסר משנת 2009.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח שלנסר 2009 הוא רכב מעולה, אבל אני נוטה יותר לכיוון רכב גדול וחזק אני בטוח שהוא צורך יותר דלק ממנוע 1600 רגיל אבל לעומת זאת מקבלים הרבה כח ופינוקים.

אני ישמח לקבל חוות דעת ממישהו שמכיר את הרכב ספציפי.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשיוט אפשר להגיע עם הרכב הזה גם לצריכה של 12 ק"מ לליטר ואם רוב הנסיעות הן בין עירוניות ורגועות צריכת הדלק לא תהיה גבוהה משמעותית ממשפחתית 1.6 יפנית עם 4 הילוכים.

מה שכן, חוץ ממרווח ותא מטען גדול ברכב הזה אין יותר מדי פינוקים, יש מושב נהג חשמלי, כיוון חשמלי לדוושות, אפשרות להענה מרחוק וזהו בערך, חלק מהרכבים אובזרו בריפודי עור וגג שמש אבל הרוב מגיעים בלי.

לקרובי משפחה יש אחת מ-2005 שזה הדגם הראשון טרום מתיחת הפנים עם כ-115 אלף קילומטר וממש לאחרונה התגלתה תקלה ראשונה בדמות מצוף דלק שקצת מזייף אחרי תדלוק ולוקח לו בערך 100 קילומטרים בכדי לעלות לראש המחוג. יש לציין שהרכב ברשותם שנה והבעלים הראשון טיפל רק ב-UMI.

בהצלחה ושבת שלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי השוואה בין כמה נסיעות במליבו 2005 של שכנה שלנו, אשה של דמות ידועה שיכולה היתה להחזיק אוטו יותר יקר, למליבו 2009 של אשתי שקנינו חדשה.

מנוע - ה-2005 יותר זריזה וחדה. נוחות - יותר רכה (סתירה ?) אולי הצמיגים - 16 עם יותר בשר מ 17 נמוכים.

בשתיהן מעולם לא היתה שום תקלה.

דלק - ב2005 קצת פחות.

אם תמצא אחת כמו של השכנה שלנו (לא מוכרת) - יד 1 פרטית מטופלת ב-UMI עם 80000 ק"מ - חטוף !

עם החיסכון במחיר הקניה המגוחך תמלא הרבה דלק ותחייך כל נגיעה בגז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם תושה לכל האנשים הטובים שהגיבו, אני אשמח מאוד אם מעשהו יוכל לפרט לי בצורה יותר סםציפית על עלויות אחזקה כגון ביטוח ואחזקה שוטפת לדוגמא טיפולים שגרתיים

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכל חברי הפורום,

אני מעוניין להשתדרג כרגע אני נוהג בסופר לנסר 1997 אחלה רכב ושירת אותי במשך 6 שנים נאמנה.

כיוון שזה רכב לא בטיחותי וכבר די ישן אז הגיע הזמן להשתדרג. לאחר הסתכלות בלוחות רכב ראיתי שהרכב שרשום בכותרת נמכר ממש במחירים אטרקטיבים יחסית לתמורה שהוא נותן.

אז רציתי לקבל קצת חוות דעת כללית מאנשים שמכירים את הרכב התקציב שלי הוא עד 55k,ואם יש אופציות אחרות בתקצעב הנ״ל אני אשמח לשמוע עליהם.

תודה מראש לכולם 

לגבי שברולט מאליבו 2006/7-

התמורה ביחס למחיר גבוהה מאוד, ביחס לשוק.

הרכב מרווח וגדול, עשיר באיבזור ומצוייד במנוע 3.5 סמ"ק.

אם יש לך עוד שאלות על הרכב אשמח לעזור,

גיא משברולט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב מצויין. זול, חזק, נוח (יחסית, למרות שבין אחיותיו האמריקאיות הוא יותר "אירופאי" כבר בדגם הזה וזה משפיע על הנסיעה והנוחות אם כי היא עדיין אמריקאי לכל דבר), צריכת דלק שפויה יחסית לגודל המנוע (ז"א 7.5 בעיר ו 11-12 בחוץ זה לא מדע בדיוני), אמין מאוד, טיפולים זולים במיוחד אם יודעים איפה לעשות. אם אתה קצת קשור להזמנות מחו"ל אז אפשר להזמין לרכבים האלו כמעט כל דבר מארה"ב במחירי רצפה ביחס למה שמוכרים בארץ. רכב מציאה.

אם אתה יכול לשים מערכת גז ו\או למצוא אחת שכבר יש לה מה טוב. המנועים האלו סוחבים גז לא רע בכלל.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיא משברולט,

אולי תוכל לכוון אותי לאישהו מגרש או סוכנות ששם אני יוכל לראות את הרכב וגם אולי לבצע נסיעת מבחן.

ועוד שאלה מה המחיר ההגיוני לשלם על דגם 2006-2007?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיא משברולט,

אולי תוכל לכוון אותי לאישהו מגרש או סוכנות ששם אני יוכל לראות את הרכב וגם אולי לבצע נסיעת מבחן.

ועוד שאלה מה המחיר ההגיוני לשלם על דגם 2006-2007?

בשמחה,

שולח לך בפרטי...

גיא משברולט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי שברולט מאליבו 2006/7-

התמורה ביחס למחיר גבוהה מאוד, ביחס לשוק.

הרכב מרווח וגדול, עשיר באיבזור ומצוייד במנוע 3.5 סמ"ק.

אם יש לך עוד שאלות על הרכב אשמח לעזור,

גיא משברולט

אתה רציני?

האוטו קנייה מצויינת אבל עשיר באבזור זה עלבון לאינטיליגנציה. מזגן מכאני, אין חישני גשם ואפילו ידית אחיזה בתקרה לנוסע אין ואת כל זה יש בהרבה משפחתיות מאותו השנתון.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רציני?

האוטו קנייה מצויינת אבל עשיר באבזור זה עלבון לאינטיליגנציה. מזגן מכאני, אין חישני גשם ואפילו ידית אחיזה בתקרה לנוסע אין ואת כל זה יש בהרבה משפחתיות מאותו השנתון.

לשברולט מאליבו אבזור הכולל:

ג'אנט מגנזיום, בקרת שיוט, כסא נהג חשמלי.

התנעת הרכב בשלט רחוק.

6 כריות אוויר.

לא מכיר הרבה משפחתיות סטנדרטיות בשנתון הנ"ל שמציעות את האבזור הזה,

גיא משברולט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ בחום על הרכב,

יש לאבי מאליבו 2007 שהוצאנו מהחברה בזמנו.

הרכב טפו טפו ללא תקלות כלל,טיפולים וחלפים יחסית זולים כל עוד לא מטפלים ב-UMI.

לגבי דלק 1/9 ממוצע אצלנו שלדעתי זה מצויין לרכב עם מנוע כזה.

בזמנו כשרכשנו את הרכב עשינו שיקולי עלות תועלת ומה מקבלים,ועוד אני אז עבדתי ב"מאיר" והחלטנו ללכת על המאליבו.

מפנקת יחסית,מרווחת מאד,מנוע חזק מאד לעומת כל המשפחתיות 1.6/2.0 וגם קצת פאסון ונוחות שמגיע עם רכב דיי גדול.

אנחנו רכשנו אותה מפני שמחירה כחדשה היה כמחירה של מאזדה 3.(כמובן שזה היה לאחר הנחה גדולה למזומן וללא ט"א).

מאור

GT-STI בשביל הפאן(נמכרה :( ).

ktm 690 smc ליום יום ולחסכון בדלק :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3519 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...