Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנוע מצלצל איביזה 1.4 2012

שגיא 601
שימו לב! השרשור הזה בן 4278 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

כשאני לוחץ על דוושת הגז אני שומע את המנוע מצלצל. בניוטרל המנוע נשמע רגיל.

דבר נוסף, לעיתים יש רעש מהבלמים, הרכב נסע 12,000 ק"מ ברובם המוחלט- בינעירוני, כך שאני מעריך כי הרפידות במצב טוב +.

אשמח לשמוע דעות בעניין, והאם זה דחוף לקפוץ למוסך בעניין צלצול מהמנוע או שאפשר לחכות כחודשיים עד לטיפול.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שלום לכולם

כשאני לוחץ על דוושת הגז אני שומע את המנוע מצלצל. בניוטרל המנוע נשמע רגיל.

דבר נוסף, לעיתים יש רעש מהבלמים, הרכב נסע 12,000 ק"מ ברובם המוחלט- בינעירוני, כך שאני מעריך כי הרפידות במצב טוב +.

אשמח לשמוע דעות בעניין, והאם זה דחוף לקפוץ למוסך בעניין צלצול מהמנוע או שאפשר לחכות כחודשיים עד לטיפול.

תודה

1. אתה ממלא 95 או 98 ?

2. האם הרעש מהבלמים מופיע כאשר אתה לוחץ על דוושת הבלם לקראת עצירה סופית או/גם לפעמים בנסיעה הראשונה בבוקר ?

כול עוד אין לך בעיות בזמן הבלימה או מנורת חיווי על מצב הרפידות לא דולקת אין צורך לרוץ מחר בבוקר למוסך.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי איביזה 2010

וגם לי יש סוג של רעש מתכתי מצלצל כזה, בעיקר בלחיצה על הגז בסל"ד יחסית נמוך.

בהתחלה זה הטריד אותי, ואז לקחתי סיבוב על פאביה חדשה של חבר, עם אותו מנוע (1.4) וגם אצלו היה את בדיוק אותו הרעש.

כנראה שזה הצליל הרגיל של המנוע..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם לי יש סוג של רעש מתכתי מצלצל כזה, בעיקר בלחיצה על הגז בסל"ד יחסית נמוך.

בדיוק מה שאתה מתאר, אולי זה באמת ככה לכולם.

1. אתה ממלא 95 או 98 ?

2. האם הרעש מהבלמים מופיע כאשר אתה לוחץ על דוושת הבלם לקראת עצירה סופית או/גם לפעמים בנסיעה הראשונה בבוקר ?

כול עוד אין לך בעיות בזמן הבלימה או מנורת חיווי על מצב הרפידות לא דולקת אין צורך לרוץ מחר בבוקר למוסך.

1. ממלא 95

2. לפעמים הרעש מופיע ולפעמים לא, לא תלוי בשעה.

3. אני לא חושב שיש נורה לחיווי מצב הרפידות.

מהם הסיבות למנוע מצלצל?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי כנראה תצטרך לחיות עם מנוע מצלצל לאחר שהוא מתחמם ורוב הסיכויים שגם אוקטן 98 לא ממש יעזור לך.

התשובה שתקבל במוסך מורשה היא כזו "הדלק חרא" או "נסה למלא אוקטן 98".

תבדוק בספר הרכב או כאשר אתה מסובב את המפתח ללא התנעה האם מופיעה מנורה כמו בציור המצורף (מנורת חיווי מצב הרפידות).

untitled.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרק 10 , אשמח אם תרחיב בנוגע למנוע מצלצל.

1. ממה זה נגרם

2. האם זהמשפיע על תפקוד המנוע?

3. האם זה גורם לבלאי מואץ?

4. הם זה אופייני למנועי 1.4 של הקונצרן.

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם אכלתי סרטים על הרעשים האלה, כמו שאמרתי, עד שנסעתי על פאביה שיצאה מהנילונים והיה לה אותם רעשים.

שאלתי גם במוסך מורשה לגבי הרעש הזה, ואמרו לי שזה תקין. הסר דאגה מלבך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרק 10 , אשמח אם תרחיב בנוגע למנוע מצלצל.

1. ממה זה נגרם - דטונציה

2. האם זהמשפיע על תפקוד המנוע? - כן

3. האם זה גורם לבלאי מואץ? - אם זה מתרחש כול הזמן אכן עלול להיגרם נזק למנוע.

4. הם זה אופייני למנועי 1.4 של הקונצרן.- לא רק, גם במנועי FSI בגולף דור 5.

תודה רבה.

תעבור לדלק באוקטן 98 למשך זמן מסויים וחזור לדווח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון:

נראה לי שעליתי על מה שקרה לאוטו.

בשבוע שעבר תדלקתי בתחנה שאני לא מכיר (וגם לא זוכר איפה), ומאז התחילו הצלצולים. לאחר כחצי מיכל, תדלקתי שוב בתחנה הקבועה שלי.נסעתי כ 200 ק"מ והיתה לי הרגשה שהצלצולים דועכים. היום להפתעתי לא שמעתי צלצולים בכלל. האם יכול להיות שהדלק בתחנה הראשונה היה פגןם וזה מה שגרם למנוע לצלצל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון:

בשבוע שעבר תדלקתי בתחנה שאני לא מכיר (וגם לא זוכר איפה), ומאז התחילו הצלצולים. לאחר כחצי מיכל, תדלקתי שוב בתחנה הקבועה שלי.נסעתי כ 200 ק"מ והיתה לי הרגשה שהצלצולים דועכים. היום להפתעתי לא שמעתי צלצולים בכלל. האם יכול להיות שהדלק בתחנה הראשונה היה פגןם וזה מה שגרם למנוע לצלצל?

התשובה - בהחלט!

יש תחנות שמספקות "תערובת איכותית במיוחד". לא ראוי למאכל...

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר מדברים על איכות הדלק בתחנת דלק, איך אני יכול לדעת כצרכן איפה כדאי לתדלק ואיפה לא? אני מדבר על תחנות דלק נורמליות כמובן (טן,תפוז וכו').

איך אני יכול לדעת מה איכות הדלק באותה תחנה בה אני מתדלק?

Leon 2014: HU: OEM | TW: MT23|MID: PROFI PHASE | AMP: Genesis Profile 4 | MONO: JL :

|Audio 250\1 | SUB: DLS Kw10|ALPINE PXE H650

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון:

תעקוב אחרי התופעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4278 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...