Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיאט פנדה, שברולט ספארק או סוזוקי ספלאש

yairnat
שימו לב! השרשור הזה בן 4319 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

מתלבט כבר כמה שבועות איזה רכב לקנות. בהתחלה ההתלבטות שלי הייתה בין סיאט איביזה לסקודה פאביה, אבל מחירי הביטוח הגבוהים מאוד שלהן (והגניבות) הורידו אותי מהן ככל הנראה. הצרכים שלי הם כאלה: רכב שמתאים ללפחות שתיים-שלוש נסיעות בינעירוניות בינוניות לירושלים בשבוע, ומעבר לכך לנסיעות פנים עירוניות. לא מחפש מהירות, האצה או דברים כאלה - אבל כן זקוק לרכב שלא יתפרק לי אחרי שנה בגלל העליות, לצריכת דלק טובה ולרכב אמין. אם אפשר גם ליהנות מהנסיעה, פחות או יותר, אז בסדר - אבל לא קריטי.

החלטתי 'לרדת' סגמנט, וניסיתי את הפיאט פנדה בנסיעת מבחן - בעיקר בגלל המבצע החדש של האחריות. היא לא רעה, ועשתה את העליות של ירושלים בסדר. היתרון שלה הוא האחריות, טיפולים של שנתיים ומחיר ביטוח מצחיק של אזור ה-3000 למקיף. הספארק די דומה בנתונים, זולה יותר אבל צריכה יותר טיפולים ולכן זה מתאזן תוך שנתיים שלוש ככה. עוד רכב שחשבתי לבדוק הוא הספלאש, עם כ"ס גבוה יותר ועם המבצע החדש של סוזוקי שמוריד אותו לטווח המחירים שלי.

מאחר ואני לא באמת מבין משהו מהחיים שלי, רציתי להתייעץ כאן - מה מומלץ מבין השלושה? והאם יש רכב שלא חשבתי עליו באזור טווח המחירים הזה? 70 ומטה.

תודה רבה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לדעתי שווה מאוד לבדוק את הספלאש,צריכה להיות הרבה יותר זריזה מהפנדה וגם מהספארק,בפנים לדעתי הפנדה החדשה עדיפה,המושב מאוד נוח,תא מטען בין הגדולים בקטגוריה,מאחור קצת צפוף,לספלאש גם 6 כריות אוויר לעומת 4 בפנדה,והיא גם קצת יותר מאובזרת,שליטה מההגה.

אני מציע לך לעשות עליה נסיעת מבחן.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפנדה כניראה תהיה יותר חלשה מהספארק,הספלש צריכה להיות חזקה משמעותית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאף אחת מהן לא צריכה להיות בעיה לטפס לירושלים. הספארק היא הפחות טובה מבין השלוש. פנדה או ספלאש - בצע נסיעת מבחן על שתיהן ותחליט.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע איך שניים האחרים אבל בזמנו עשיתי נסיעת מבחן על ספארק וזה פשוט צעצוע. שומעים את המנוע כאילו המנוע בתוך האוטו. בנוסף כל החומרים של האוטו ממש זולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החומרים בכול רכבי המיני זולים,בגלל זה הם עולים זול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החומרים בכול רכבי המיני זולים,בגלל זה הם עולים זול.

זה בהחלט נכון. לכן לפי דעתי עדיף ומשתלם יותר לקנות רכב נורמלי ואמין בן 3-5 מאשר רכב מיני זול חדש. בסוף הזול הזה עולה יותר יקר וגם אין את ההנאה האמיתית מרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממש מסכים איתך,אתה מקבל אחריות,רכבים הכי חסכונים גם בדלק וגם בתחזוקה,בעליות קשות,מתרגלים לנסוע יותר לאט.

במקרה של רכבי המיני לדעתי בסוף הזול יוצא באמת זול לכיס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מקבל אחריות אבל אתה מקבל גם את ירידת הערך הכי גדולה בשלוש שנים הראשונות.

למעט השנה הראשונה, ההבדל בירידת הערך בין מיני חדשה שעלתה 65000 על הכביש לסופר מיני בת שלוש שעלתה 65000 כמשומשת, הוא כמעט זניח.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פאביה ואיביזה לא,

אבל למה לא קליאו או פיאסטה?

מבין כולן, כנראה שהייתי בוחר בספלאש, וקשה לי קצת להסביר למה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לספלאש, לא אהבתי את הספארק, מאוד צעצועית, מעבר לזה שאני פשוט לא מצליח להבין איפה אמורים להניח את רגל שמאל?! המשטח שם בשיפוע וזה מאוד לא נוח.

גם הפנדה אופציה מעניינת

למרות שמבחינת מנוע, יש לספלאש יתרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4319 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...