Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נשברה דוושת הקלאץ', סקודה פייבוריט

yuv24
שימו לב! השרשור הזה בן 4340 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מדובר על סקודה פייבוריט 93, באמצע הנסיעה נשמע בום ודוושת הקלאץ' נתקעה בריצפת המכונית

ולא התרוממה לאחר שאיך שהוא הגעתי הביתה בלי קלאץ' ראיתי שהדוושה פשוט נשברה מהמוט הראשי שמחזיק את

כל הדוושות.

עכשיו רציתי לשאול כמה יעלה לי להחליף דוושה? ולתקן את הנזק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן בהתחלה חשבתי שזה באמת הכבל וזה יגמר יחסית טוב אבל לאחר שבדקתי הקבל לא נקרע ופשוט ניתקתי את הדוושה מהקבל

וראיתי שהיא נשברה במקום שהייתה מחוברת למוט הראשי אז כמה יעלה לי לתקן דבר כזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי הלחמתי את הדוושה למוט הראשי שהחזיק אותה עכשיו נשאר רק לחבר אותה חזרה מישהו יודע איך

אני צריך לחבר אותה לקבל של הקלאץ'?הרי זה לא פשוט כל כך למתוח אותו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב !

הרגשתי ואני מקווה שאני טועה שלא בטוח שאתה יודע מה אתה עושה.

בלתי אפשרי להלחים דוושה לציר, משום שקצה הדוושה בחלק העליון אמור לנוע על הציר , בצורה חופשית , שרק בוקסה מאוקלון משמשת לו במיסב החלקה, הציר משמש את דוושת הבלם והקלאץ גם יחד, כך שדוושת הקלאץ לא יכולה להיות מולחמת לציר, בקשר לחיבור כבל הקלאץ לדוושה, כמו שפירקת את הכבל כך תרכיב אותו, בכל רכב השיטה דומה, אך לא זהה.

מומלץ שתגרור למוסך.

למתוח את כבל הקלאץ הוא החלק הקל והבלתי מסובך , אך באם אתה מתקשה למתוח, שחרר תחילה את שני האומים שחובקים אחד את השני, כצעד מנע לשחרור עצמי, ורפה מעט את המתח, הרכב את הכבל לדוושה, ואז מתח מעט לפי הצורך, ע ד למצב של שילוב קל,, ללא חריקה ,והפרדה נמוכה.

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מחלה של הרכב הזה הדוושת קלאץ עשויה מברזל עדין כזה והציר שלה כל הזמן מתעקם, ובנוסף החיבור בין הכבל לדוושה מתנתק.

הגורם לבעיה הוא הכבל קלאץ כאשר הוא מתיישן(הרכב ישן) והמוביל של הכבל שחוק אז צריך להפעיל יותר כוח על הדוושה מה שמעקם אותה,מחליש ולבסוף היא נשברת מהציר.

כאשר הציר מתעקם הכבל נוטה להשתחרר מהדוושה, הכבל תפוס עם C קליפ, אני אישית ברכבים האלו שטיפלתי במקום הCקליפ שמשתחרר כל הזמן שמתי בורג עם 2 אומים לאבטחה ומאז הכבל לא מתנתק עוד, אבל זה מצריך פירוק הדוושה וקדיחת חור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4340 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...