Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הונדה ג'אז

mr.b
שימו לב! השרשור הזה בן 4379 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם וערב טוב,

פתחתי אשכול יחסית לא מזמן על ניסאן אלמרה והונדה סיוויק, כפי שניתן לראות הכיוון השתנה לחלוטין ואנחנו עומדים לפני רכישה של הונדה ג'אז.

ההונדה שעליה מדובר היא ג'אז בעלת 4 כריות אוויר, 145 קילומטרז' , יד 2 פרטיות גם הראשונה. היום נפגשתי עם הבחור שנראה בחור רציני ושאינו סוחר, הרכב נראה טוב, בלי דפיקות, בגאז' שפשוט הופתעתי לטובה. נוח למדי ונסיעה נעימה.

הדברים שמטרידים אותי זה הגיר הרציף שאינני יודע על אמינותו ועל זה שברכב של שנת 2003 יש 7 הילוכים (?). אשמח לשמוע כל פיסת מידע על הרכב למרות שכבר קראתי עליו אשמח לשמוע ולקרוא באשכול שלי ולדון על עוד דברים אם יהיו לי עוד דברים שיעלו לי לראש שארצה לשאול. מה גם, אשמח לשמוע מה זה בדיוק הגיר הרציף? איך זה הולך? באתר KML רשום שזה הילוך 1, אינני יודע אם זה טעות או שגיר רציף זה הולך ככה.

קראתי יתרונות וחסרונות והבנתי שחוץ מעלות הרכב אין לרכב בעיות מיוחדות, האם זה נכון?

אשמח לכל תגובה, תודה רבה על העזרה וערב טוב לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגיר אין הילוך 1 וגם לא 7.

בגיר רציף יש אין סוף יחסי העברה שמשתנים ברציפות כמו בקטנועים האוטומטיים.

מה שנראה לך כמו 7 "הילוכים" זה פשוט 7 תחומים שהיצרן קבע.

הגיר הרציף תורם לחסכון בדלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגז נחשב לרכב מרווח לקטגוריה אמין ושומר על ערכו,הטיפולים קצת יקרים,בעיה שכדי לשים לב היא מיסבים אחורים לפחות לפי אתר CARZ.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובות המהירות! ראיתי שיש אפשרות גם להעביר את ההילוכים ידני מההגה, כמובן שללא קלאץ, אז זאת אומרת שאפשר עד 7 הילוכים? ומה זאת אומרת אין לו מספר הילוכים מוגבל? זאת אומרת שאם החברה רצתה היא יכלה לעשות גם יותר מ7 והיא פשוט מצאה לנכון שזה לא טוב עבור הרכב? ואשמח לעוד תגובות עם המלצות בעד ונגד ואם יש לכם ניסיון עם הרכב הנ''ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן

לחברה שלי יש את הרכב הנ"ל גם שנת 2003

והיא מבסוטה ממנו עד הגג

יש שם אפשרות להחלפת ההילוכים על ההגה דבר שעוזר נגיד בעליות או ירידות לבלימה יותר חזקה.

הוא חסכוני בדלק נוח ובעל בגאז' ענק

החסרון היחידי שהיה לו שהמערכת סאונד המובנית היא לא משהו אז היא החליפה לאפטר מרקט.

אשמח לעזור בכל שאלה או בקשה על הרכב...

בברכה

שמעון

נ.ב

לאבי יש את האלמרה פרפקט 2002 וזה גם רכב מצויין בפני עצמו.

אפס תקלות מיום היוולדו!

308GTI 2017 - כיום.

1994 CLIO RSI - נמכרה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת רציתי לשאול על המערכת סאונד המובנית, האם היא קוראת צרובים? ומה זה האפטר מרקט? שאדע פשוט אם ארצה להחליף,אשמח לדעת גם עלות וכל מה שתוכל לספר לי. אפשר לשאול כמה קילומטרז הרכב של חברה שלך עשה? והאם האמינות היא אכן טובה כמו שמצפים מהונדה?

אכן האלמרה רכב טוב מאוד, אך ירדנו ממנו בגלל שהרכב מיועד לאשתי ולבני, ככה שבני הסכים להתפשר על רכב קטן יותר לטובת צריכת דלק שמשמעותית טובה יותר מכיוון שגם הוא ישתתף בעלויות הדלק (כמובן שאנחנו ההורים נשלם יותר ממנו אך בכל זאת יש לו עצמאות ומחויבות).

אשמח לשמוע כל דבר שתוכל לספר לי על הג'אז :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

יש לחבר גם גאז אבל שנת 2008

שם המערכת המקורית עדיין וממה שאני זוכר צרובים היא קוראת אבל MP3 היא לא קוראת.

אפטר מרקט זה במקום המקורית התקינו לה פלסטיק שחור מרובע ועליו מערכת רגילה חיצונית (PIONEER, KENWOOD, JVC וכו)

רמקולים היא גם החליפה ושמה מגבר וסאב וזה עשה פלאים לעומת הרכב של החבר (2008)

בקשר לעלות אין לי מושג. את זה היא עשתה לפני שהתחלנו לצאת יחד.

הרכב עשה 81000 והיא יד 2 של הרכב בארבע שנים האחרונות.

חוץ מזה באמת אחלה של רכב. אמין ומאד שקט בנסיעה.

כמו שאמרת הבאסה הוא שהוא ממש יקר לשנתון.

כמו כל רכב זה גם תקף על הרכב הזה. תשמור עליו והוא יישמור עליך.

תעשה את כל הטיפולים בזמן ואני מבטיח לך שהוא לא ייאכזב אותך.

בברכה

שמעון

308GTI 2017 - כיום.

1994 CLIO RSI - נמכרה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובות המהירות! ראיתי שיש אפשרות גם להעביר את ההילוכים ידני מההגה, כמובן שללא קלאץ, אז זאת אומרת שאפשר עד 7 הילוכים? ומה זאת אומרת אין לו מספר הילוכים מוגבל? זאת אומרת שאם החברה רצתה היא יכלה לעשות גם יותר מ7 והיא פשוט מצאה לנכון שזה לא טוב עבור הרכב? ואשמח לעוד תגובות עם המלצות בעד ונגד ואם יש לכם ניסיון עם הרכב הנ''ל.

הבנת נכון יש מספר הילוכים בלתי מוגבל אבל היצרן קבע בשבילך את 7 התחומים האלה והיה יכול גם לקבוע יותר או פחות.

לדעתי זה טוב לבלימת מנוע בירידה תלולה כדי להשתמש פחות בבלמים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

הייתי רוצה להצטרף לשרשור בעניין ההונדה ג'אז.

אני גם מחפש רכב לאישתי ועשיתי בדיקה להונדה ג'אז אתמול.

אני בעל ניסיון רב בענף הרכב, אך לצערי עד כה, לא יצא לי להתקל בבעיות מיוחדות בגיר הרציף ברכבים שעבדתי עליהם.

לצערי לא עבדתי על הונדה ג'אז מעולם (למען האמת די סלדתי מהאוטו הזה) אך כרגע , כאשר אני מחפש אוטו לאישתי הוא פשוט תפור לה כמו כפפה ליד.

השאלה שלי, האם יש דברים מיוחדים שיש צורך לבצע בהונדה ג'אז? תקלות סידרתיות?

ושאלה אחרונה, חשתי בהתחלת נסיעה (בין 10 ל 20 קמ"ש) מעין רעידונת שאחרי המהירות הזאת זה מפסיק.

זה חוזר על עצמו בכל פעם שמתחילים לנסוע. בעל הרכב אומר לי שזה קיים בכל הונדה ג'אז וזה היה תמיד באוטו.

האם זה באמת כך? ואם לא מה הבעיה ומה הפתרון?

תודה מראש לכל העונים.

אסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובה, יש לך מושג במקרה איזה שנה הרכב? הרכב שאני מיועד לרכוש הוא 2003.

מדובר בשנתון 2009 או 2010 כמדומני, אבל על פי התגובות אני רואה שגם השנתונים המוקדמים יותר נחשבים לטובים. אגב, הוא רכש את הרכב בכ 100K והיום רכב חדש מהניילונים מאותה קטגוריה עולה 120K - זה מה שנקרא לשמור על הערך :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ניקרא תימכור הזוי.

ייתכן שאתה צודק אבל את בעל הרכב, לאחר הרכישה, מעניין הערך של הרכב שלו. במידה והערך עולה אז ממש לא מעניין אותו אם האחראי על התמחור לא נטל את התרופה שלו באותו יום. אגב, גם אפל מתמחרים את המוצרים שלהם בצורה הזויה, אבל, עדיין מוכרים מליוני יחידות מכל מוצר נישה שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4379 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...