Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולקסווגן פולו 3 דל' ב-80K מול פורד פיאסטה ב-75K

Mr.MisChief
שימו לב! השרשור הזה בן 4382 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתי די נעול על הפיאסטה (נסיעת מבחן שבוע הבא), אבל שמתי לב עכשיו למבצע של הפולו - עד עכשיו לא התייחסתי אליה בגלל המחיר הגבוה כלכך.

מישהו נסע על שתיהן ויכול לתרום מחוויותיו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיאסטה עדיפה לדעתי בכל פרמטר על הפולו הדלת אבזור

בלי לחשוב פעמיים הפיאסטה גם זולה יותר,גם עם 3 שנים אחריות וגם עדיפה מבחינת נוחות נסיעה ואבזור באופן כללי.

זאת דעתי בלבד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל ספר מי אתה מה אתה למה מי מה כמה איך מתי מדוע כיצד

האם אתה נהג יחיד , משפחה? , היכן מתבצעות רוב הנסיעות שלך?

מה אתה מחפש ברכב?

האם מתאים לך רכב 3 דלתות? האם אתה חושב שתסתדר?

חשוב לך אבזור ובטיחות או יותר ה"גאווה" להגיד שאתה נוהג בVW?

אתה משלם 10K יותר על פולו , מקבל 3 דלתות , אבזור נחות , מנוע חזק יותר , אבל בטיחות נמוכה יותר , עיצוב זה כבר טעם אישי , שתיהן יפות לטעמי , אבל במוסך VW יקרה יותר , אחריות קטנה יותר , ושלא נדע מצרות עם היבואן (חיפוש בפורום יניב שלל קללות על צ'מפיון)

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל ספר מי אתה מה אתה למה מי מה כמה איך מתי מדוע כיצד

האם אתה נהג יחיד , משפחה? , היכן מתבצעות רוב הנסיעות שלך?

מה אתה מחפש ברכב?

האם מתאים לך רכב 3 דלתות? האם אתה חושב שתסתדר?

חשוב לך אבזור ובטיחות או יותר ה"גאווה" להגיד שאתה נוהג בVW?

אתה משלם 10K יותר על פולו , מקבל 3 דלתות , אבזור נחות , מנוע חזק יותר , אבל בטיחות נמוכה יותר , עיצוב זה כבר טעם אישי , שתיהן יפות לטעמי , אבל במוסך VW יקרה יותר , אחריות קטנה יותר , ושלא נדע מצרות עם היבואן (חיפוש בפורום יניב שלל קללות על צ'מפיון)

ללא להלאות במילים, פתרת לי את הסוגייה, קטנה ככל שהייתה.. :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני במתח. ביחוד שהתקשרו אלי מסוכנות סקודה כבר 3 פעמים היום כשהייתי בעבודה ולא יכולתי לענות.

וכל זה אחרי שהמחיר שהציעו לי בזמנו היה "שערורייתי" כדבריהם, ולא יכלו לזוז ממנו מילימטר, היה מדובר על 74K.

לפני החג עוד צלצלו אלי והציעו לי "הצעה מפתה" בדבר הנחה על חיישני רוורס. מ750 ש"ח ל400 ש"ח.

אני לא יודע איך אני אשרוד עד ראשון :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיאסטה עדיפה לדעתי בכל פרמטר על הפולו הדלת אבזור

בלי לחשוב פעמיים הפיאסטה גם זולה יותר,גם עם 3 שנים אחריות וגם עדיפה מבחינת נוחות נסיעה ואבזור באופן כללי.

זאת דעתי בלבד

שכחת לציין שהפיאסטה חלשה בהרבה מהפולו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחת לציין שהפיאסטה חלשה בהרבה מהפולו.

ואת זה אתה אומר, בתור אחד שנהג הן על הפולו והן על הפיאסטה?

או יודע מה, לא על הפולו אולי על הפאביה או האיביזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לא הפולו\איביזה\פאביה. רכבים מהירים הם לא.

נהגתי על הפיאסטה הידנית, וגם על הפאביה והאיביזה שבמבצע, ואני לא יכול להגיד שהרגשתי בהבדל משמעותי מבחינת ביצועי המנוע לטובת הרכבים מקונצרן פולקסווגן.

הנהיגה בוצעה בחיפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולכם שוכחים את החסרון העקרי של הפיסטה הנ"ל שרק בגללו כל אדם בר דעת היה פוסל את הרכב ישר - חוסר אפשרות לכיוונון גובה מושג הנהג!

כל היתרונות כביכול של הפיאסטה מתגמדים לעומת החסרון הזה, מה שווה הפיאסטה הזו אם לנהג לא נוח לנהוג בה?

בושה שהיבואן מתקמצן בפיצ'ר הכ"כ חשוב הזה.

(OO=[iIIIII][iIIIII]=OO)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4382 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...