Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה 3 צורה חדשה או יונדאי i30 (מליסינג) - קצת דחוף בגלל זמן

roflbofl
שימו לב! השרשור הזה בן 4400 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם , תודה מראש לעוזרים.

אני התחלתי לחפש רכבים בליסינג . האמת התחלתי ב 30K לחפש רכב אם אבא שלי אבל אחרי החלטה , הוחלט לקחת רכב מליסינג בתקציב של 60-65K . לבסוף הגענו ל 73K אם מאזדה 3 .

השאלה כזאת התחלתי ב i30 , לפי כל מה שקראתי הרכב חסכוני אמין נוח , אבל בשטח אחרי נסיעת מבחן הנסיעה שלו מרגישה מצועצעת.. ההגה לא נעים ולא כיף לנהוג ברכב הזה המושב מאוד לא נוח . בגלל המחיר לא חשבתי לקחת את המאזדה אבל אחרי נסיעת מבחן במאזדה ההבדלים גדולים . המושב נוח ההגה מצוין ממש נהנים מהנסיעה ..

השאלות כזאת מה אתם הייתם עושים ? התקציב לא יכול לחרוג מ 73!

יש אופציות אחרות ?

אולי אני טועה בקשר ל i30?

תודה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שאתה טועה בקשר לi30,

ולא, אני לא אומר את זה בגלל שהיא מופיעה בחתימה שלי וההורים שלי מתניידים בגרסת הסטיישן שלה (וגם אני התניידתי בה למשך תקופה מסוימת),

אז כן, ההגה באמת מנותק לחלוטין מהמציאות ומרגיש כמו פלייסטיישן,

אבל מושב הנהג סביר בהחלט, ביצעתי גם נסיעות בינעירוניות ויצאתי בסדר, יותר טוב מהגטס זה בטוח, אבל בטח לא כמו האוטו החדש שיעמוד עוד כמה ימים בחניה שלי (רכב צרפתי, נוח מן הסתם).

נכון לעכשיו הרכב גמע מרחק של 20-22 אלף ק"מ (לא נסעתי הרבה בזמן ברכב ולא שאלתי את ההורים מה ק"מ),

צריכת הדלק טובה, אין תקלות, ההורים מאוד מרוצים ולא פוסלים את האופציה שהרכב הבא יהיה I30CW שוב או רכב אחר של יונדאי (או קיה?).

מאזדה 3 לדעתי רכב סתמי ביותר, נופל מהI30 ברוב הפרמטרים, אולי ההגה שלה מתקשר ומתגמל יותר,

אבל היא פחות נוחה, פחות מרווחת, חרושה ונדושה מכל עבר, פחות מאובזרת.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היית אומר קיה פורטה או מאזדה 3 היה כאן מקום לויכוח.

אבל הi30 לא מצטיינת במיוחד, הייתי בוחר ב3

במה בדיוק נופלת היונדאי מהמאזדה?

היא זריזה יותר, מרווחת יותר וחסכונית יותר. היתרון היחיד של המאזדה הוא תא מטען גדול יותר אבל הגישה אליו פחות נוחה מביונדאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזדה יותר מרווחת, יותר נוחה שקטה ונעימה מיונדאי.

נהיגה במזדה גם כן הרבה יותר נעימה כולל ישיבה שלה על הכביש.

(מניסיון אם מזדה 3 2011, 2009, I30CW 2010 כולם רכבי גישור מחברת ליסינג).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא בניגוד לרוב הולך על הI30 נסעתי על שתיהם כל אחד של חבר אחר והנהיגה הייתה יותר כיפית ויותר נוחה ובטוחה

על הI30

רכב בהווה-פיג'ו 206, מנוע 1.6,110 כ"ס-למכירה

רכב בעתיד-עדיין בחיפושים!

מחפש אוטו-עזרו בנושא שבקישור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני הייתי בוחר במאזדה. לדעתי הI30 מרגישה מיושנת יותר ומשעממת יותר. היא גם פחות נוחה ומהנה... אם נהגת על שתיהן ואהבת את ה3 יותר, אני לא רואה שום סיבה לבחור בI30.

לזכותה של הI30 היא זריזה וחסכונית יותר, אבל קשה לי למצוא עוד פרמטרים שהיונדאי עולה על המאזדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזדה יותר מרווחת, יותר נוחה שקטה ונעימה מיונדאי.

נהיגה במזדה גם כן הרבה יותר נעימה כולל ישיבה שלה על הכביש.

(מניסיון אם מזדה 3 2011, 2009, I30CW 2010 כולם רכבי גישור מחברת ליסינג).

גם אני נהגתי המון בשתיהן, קרוב ל-120 אלף קילומטרים ב-2 יונדאי I30 ו-30 אלף קילומטרים במאזדה 3 והיא לא יותר שקטה ובטח שלא יותר נוחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שהיא לא סוחבת ולא ביצועיסטית כמו שמאזדה מרגישה ( כי היא לא כזאת זה טריק של מאזדה ) אבל לא משנה מה שהתכונתי לומר הוא שהפורד פוקוס תהיה נוחה ומריגשה רכב רכב ביחס ל I30 ולמאזדה ביחד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזרתם לי מאוד להחליט .. אני הולך על המאזדה . נסעתי שוב ב i30 ובמאזדה .. אין מה להשוות ..

תודה לכולם!

וזה ששאל לגבי המחיר של ה מאזדה זה ליסינג, עשתה 63K ואני לקוח VIP :) ככה שהצלחתי להגיע למחיר הזה + התקנה של חישני רוורס .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם תהיה, ממתי מאזדה 3 בצורה החדשה עולה 73K ש"ח? :shock:

כניראה ק"מ גבוה, דוד שלי קנה לפני כחודש מזדה 3 שנת 10/2009 ז"א סוף 2009, עדיין באחריות יצרן במחיר של 76K מאחת מחברות הליסיניג/השכרה הגדולות בארץ.

TOYOTA RAV4 2.5 HYBRID LIMITED

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4400 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...