Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו מגאן קופה החדשה ב-135K, פלוסים ומינוסים?

Or_s
שימו לב! השרשור הזה בן 4408 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא נהגתי על הרכב אבל, מההכרות שלי המחיר הזה עדיין נשמע לי גבוה מדיי עבורו.

הרכב מעוצב יפה אין ספק אבל לדעתי כאן זה נגמר, האבזור הזה עדיין לא קונה אותי, בזמנו הציעו לי מערכת מולטימדיה בסיאט והעדפתי להשאר עם המערכת המקורית, שהיא טובה בסיאט, המערכת המקורית במגאן ממש בינונית.

בטיחות- זה הסלוגן של רנו- 5 כוכבים.

איכות חומרים- בינונית.

ביצועים- פושרים מאד. מנוע 2 ליטר עצלן(בסגמנט הזה מצפים להרבה יותר)

לגבי הגיר אני לא יודע- האם זה הגיר 4 הילוכים הידוע לשמצה(al4)?

בקטגוריה הזאת הייתי מעדיף את הגולף TSI, אופל אסטרה טורבו, גולייטה, הלאון 1.8 וכל רכב אחר שאני מצליח לחשוב עליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי על מגאן וגם על אסטרה חדשה ועל לאון. מבחינת התנהגות והגה מגאן הרבה יותר טובה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי על מגאן וגם על אסטרה חדשה ועל לאון. מבחינת התנהגות והגה מגאן הרבה יותר טובה .

הרנו ידועות בהגה המתקשר שלהן, בניגוד לואגיות עם ההגה המנותק. עדיין חבל שהרכב לא מזכיר בכלום את הRS ולא באמת מהווה גרסת ביניים אמיתית.

בכל מה שקשור לביצועים הרכב פשוט חלש, מנוע 2.0 עצלן, מיושן ולא רלוונטי וגם האיכות כמו שאמרתי רק בינונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקא'ץ? שאתה משלם על רנו יותר מ100K זה הקאץ ואין משו אחר! לדעתי במחיר הזה תוכל למצוא רכבים הרבה יותר מאובזרים ומשתלמים ואמינים בו נגיד ככה.

Mercedes Benz CLA 200 8)

The best or nothing

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נהגתי על הרכב אבל, מההכרות שלי המחיר הזה עדיין נשמע לי גבוה מדיי עבורו.

הרכב מעוצב יפה אין ספק אבל לדעתי כאן זה נגמר, האבזור הזה עדיין לא קונה אותי, בזמנו הציעו לי מערכת מולטימדיה בסיאט והעדפתי להשאר עם המערכת המקורית, שהיא טובה בסיאט, המערכת המקורית במגאן ממש בינונית.

בטיחות- זה הסלוגן של רנו- 5 כוכבים.

איכות חומרים- בינונית.

ביצועים- פושרים מאד. מנוע 2 ליטר עצלן(בסגמנט הזה מצפים להרבה יותר)

לגבי הגיר אני לא יודע- האם זה הגיר 4 הילוכים הידוע לשמצה(al4)?

בקטגוריה הזאת הייתי מעדיף את הגולף TSI, אופל אסטרה טורבו, גולייטה, הלאון 1.8 וכל רכב אחר שאני מצליח לחשוב עליו.

אתה שם לב שאתה מביע דיעה על ביצועים ואתה אפילו לא יודע איזה גיר מותקן בו וכל זה בלי לנהוג בו בכלל?

אין מה לצפות לרכב ספורט כי הוא לא אבל בהחלט יש לצפות לרכב נוח מאוד, ביצועים סבירים פלוס ואמינות טובה.

יחידת הכוח (מנוע וגיר) באים מהקשקאי ולדעתי עושים את העבודה טוב מאוד. אין מחסור בכוח בשום מצב והאצות הביניים טובות.

לגבי המערכת המקורית הבעייה שלה היא בנוחות התפעול. לוקח קצת זמן ללמוד אותה והיא לא אינטואיטיבית. פרט לזה היא בסדר גמור. אחרי שמתרגלים להיגיון של התפריטים שלה היא נוחה.

אני הייתי מוותר על מערכת המולטימדיה ומוצאי עוד הנחה. עם מבצע ובלעדיו שווה לנהל מו"מ על המחיר.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקא'ץ? שאתה משלם על רנו יותר מ100K זה הקאץ ואין משו אחר! לדעתי במחיר הזה תוכל למצוא רכבים הרבה יותר מאובזרים ומשתלמים ואמינים בו נגיד ככה.

בתור חסיד יפני היית אמור לדעת שברנו מורכב מנוע 2 ליטר + גיר רציף של ניסאן היפנית...

קצת דופק לך את הטיעון , ואו מצד שני מחזק את הדעה שאנשים כמוך מגיבים ללא ידע על מה הם מגיבים אלא מגניבים דעות אישיות אשר לא קשורות כלל לרכב עליו פותח השירשור מבקש חוות דעת.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה שם לב שאתה מביע דיעה על ביצועים ואתה אפילו לא יודע איזה גיר מותקן בו וכל זה בלי לנהוג בו בכלל?

אבל זה לא מונע מלשווק את הוואגיות.

להבא רשום בכותרת את שאלתך ובסוגרים (אבל לא מעוניין בהמלצות על וואגיות) אולי זה יעזור.

לעניין פותח השרשור, לפחות מהתרשמות חיצונית מדובר ברכב מאוד מרשים (עניין של טעם אישי כמובן).

במחיר הזה, יתכן ויונדאי וולסטר תהיה תמורה עדיפה? לפחות במחיר ההתחלתי היא זולה בלפחות 20K ותקבל עוד דלת!

תעשה נסיעת מבחן ואל תיתן למערכת מולטימדיה זולה לבלבל את חושיך.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זוכר דווקא שבמחני הדרכים דיי אהבו אותה וגם צריכת הדלק הייתה טובה אבל מדובר ברכב שמכוייל יותר לנוחות ורוגע, מה שכן העיצוב החיצוני יפייפה לדעתי בעיקר בצבעים שהם לא כסף ושחור.

התמחור הנוכחי מאוד מעניין ומי שלא זקוק ל-2 הדלתות האחוריות ומעריך עיצוב ונוחות.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה לצפות לרכב ספורט כי הוא לא אבל בהחלט יש לצפות לרכב נוח מאוד, ביצועים סבירים פלוס ואמינות טובה.

נהגתי על מגאן 2.0 ליטר ידנית, לטעמי הביצועים בינוניים מאד, במחיר הזה אפשר לקנות רכב גודש.

בנוסף אמרתי חבל שזאת לא גרסת ביניים אמיתית לRS אתה לא מסכים?

אבל זה לא מונע מלשווק את הוואגיות.

לא ידעתי שאלפא ואופל=VAG

ולא הבנתי את ההתנגדות שלך לVAG אולי כדאי שגם אתה לא תמליץ על יונדאי? או קוריאניות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בסה"כ ברכב דיי בינוני לדעתי, מנוע וגיר דיי מיושנים, איכות ועיצוב פנים מאוד פושרים.

אני חושב שירידת הערך של הקופה תהיה מאוד גדולה.

מדובר בקופה שנראת לא רע וזהו אני חושב.

במחיר הזה הייתי פוזל למשהו יותר פרקטי, למשל פוקוס 5 דלתות או גולף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא מתלבט בקשר למגאן קופה, לא נראה לי שפרקטיות זה הדבר שהכי מעניין אותו לא?

בוואלה עשו למגאן קופה מבחן ארוך טווח, שם אתה יכול להתרשם מהכל, גם מהצריכת דלק שממה שאני זוכר הייתה מפתיעה לטובה

וכמו שאמרו, אם זה הכיוון שלך, ותחליט לוותר על המגאן, יש גם את הוולסטר, וגם את המיטו (נראה לי שהגרסה הזולה נכנסת לתקציב)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובתור מי שמחזיק אחת כזו מאז נובמבר האחרון, אני יכול לומר שהרכב מרווח (במיוחד מלפנים. מאחור קצת פחות), נוח מאוד, מאובזר היטב והשילוב גיר-מנוע מספק. לי חשוב היה להנות גם מהמראה של הרכב, וזו הסיבה שלא בחרתי בלאון/גולף וכו'. לטעמי הוא יפה בהרבה אפילו מהמיטו (הזערורית) והשירוקו הנדושה-משהו.

בצבע כתום הרכב פשוט יפה. נקודה. ובהתחשב בזה ששירוקו בסיסית עם 122 כ"ס והילוכים ידניים עולה 150 אלף, אז המחיר שהוצע כאן הוא פשוט מעולה. גם לעומת הולוסטר שמציעה מנוע חלש יותר ועיצוב מצועצע שמתאים לילדים מתלהבים, ושלא לדבר על כך שהיא יקרה משמעותית בגרסתה המאובזרת והמקבילה לרנו.

אינפיניטי M37X. יחידה בארץ. ו-BMW X1. לא יחידה בארץ. ו-MERCEDES SLC350 משנת 1973 כמובן. והיו עוד המון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי על מגאן 2.0 ליטר ידנית, לטעמי הביצועים בינוניים מאד, במחיר הזה אפשר לקנות רכב גודש.

בנוסף אמרתי חבל שזאת לא גרסת ביניים אמיתית לRS אתה לא מסכים?

אני בכלל לא חושב שהיא מתיימרת להיות גרסת ביניים. לדעתי היא באה להציע רכב יפה וחזק לצעירים ומבוגרים (אלה שלא צריכים עוד 2 דלתות) בלי להתפשר על נוחות.

רכב גודש או לא גודש לא רלוונטי. מה שקובע הוא מה אתה מקבל מבחינת הכוח ואם זה מספיק לך. מצידי שישבו שם גמדים שיסובבו פדאלים.

אני לא יודע איפה מצאת מגאן 2 ליטר ידנית אבל מבעלות על פלואנס 2 ליטר (אותה יחידת כוח על מרכב קצת יותר כבד) הביצועים טובים מאוד לרכב בלי יומרות ספורטיביות.

ההשוואה לוולוסטר נכונה רק מבחינת מרכב. הולוסטר צפופה וחלשה יותר, פחות נוחה והרבה פחות שימושית (עד כמה שניתן להגדיר מרכב 3 דלתות שימושי).

איזה רכבים מתחרים בה לדעתך במחירים האלה?

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4408 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...