Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי I20 או פורד פיאסטה?

eransh1
שימו לב! השרשור הזה בן 4323 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז לאחר שהתלבטנו בין I10 לאלטו, ובסוף החלטנו על סופר מיני אוטומטית לאחותי,

יש שתי מתחרות עיקריות על קו הזינוק. אנו לא מחפשים הרפתקאות, ולא מחפשים זינוקים מטורפים.

מחפשים סופר מיני נעימה , בטוחה, אוטומטית, ואמינה עם שירות טוב.

חשבנו על I20 מול הפיאסטה. שאר התמודדות נפסלו מראש מטעמי שירות או אמינות.

אשמח אם מישהו יוכל לתת מנסיונו לגבי שני הרכבים. חשוב לי בעיקר לגבי הפיאסטה.

תודה מראש.

ערן.

במה אני מתגלגל ?

פורד פוקוס 2012

פורד פיאסטה 2012

פורד מונדאו 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי נסיון עם יונדאי ולא אוכל להשוות. פיאסטה היא רכב טוב לנסיעות רגועות. נעים להיות בתוך הרכב, המושבים טובים ונוחים. אני לא גבוה (1.70) ולי הרכב מרווח, אמנם אנשים גבוהים ממני קצת מתלוננים.

עם הנסיעות באזורים הרריים - תהיה הרגשה של חסרון מסויים בכוח. צריכת הדלק בנסיעות רגועות מחוץ לעיר - בין 13 ל15 קמ' לליטר.

השרות של דלק מוטורס היה טוב אם כי לא מבריק. אין בעיות מהותייות מבחינת אמינות - היה לי מאוורר אחד בתוך מערכת המיזוג שהתחיל לרעוש והוחלף במסגרת אחריות.

המזגן דורש הסתגלות מסויימת, והוא קצת חלש בימים החמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה פסלתם מכוניות אחרות? מה עם סוזוקי סוויפט החדשה לדוגמה? רכב מאוד בטיחותי, אמין ומאובזר לא רע.

הפיאסטה נוחה ונעימה לנהיגה, אבל בשל תיבת הילוכים מסרסת וכובד ביחס למנוע, היא לא הכי זריזה בעיקר בזינוק מהמקום. אם זה משהו שלא משנה לכם כלל, הפיאסטה היא בחירה מצויינת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולאדי, תודה רבה על ההתיחסות. מה זה מזגן חלש? חלש חלש או פשוט לא מטורף? כי בפוקוס שלי המזגן פנטסטי.

ידוע לי שהרכב אינו מלך התאוצות ברמזורים, אך ציינתי שזה לא מה שמשנה לי, ובכל מקרה הוא נקנה כרכב עירוני פרופר.

הסוזוקי אכן קרצה לנו גם ביחד עם הזוג הנ"ל, אך בוא נאמר שיש לנו קשרים מסויימים בחלונות הגבוהים בזוג הנדון, מה שיתן לנו אם וכאשר (מקווה שלא), את האופציה לקבל שירות טוב, איך נקרא לזה, "בלי בעיות מיוחדות ובלי שאלות קשות", אם נזדקק:-).

אם האופציות הנ"ל היו גרועות לא היינו בוחרים, אבל שהן לכשעצמן טובות, נראה לי שזה יתרון.

חשוב לי יחסית, בידוד רעשים, שקט בתא הנוסעים, אבזור, נוחות והרגשה שלא חסכו עלי. אני יודע שהפורד קיבלה ביקורות טובות.

במקביל אני יודע שליונדאי יש מוניטין אמינות מצויין, אך היא נראית לי פשוטה יותר מבפנים לעומת הפורד...

במה אני מתגלגל ?

פורד פוקוס 2012

פורד פיאסטה 2012

פורד מונדאו 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח את הפורד לנסיעת מבחן תתרשם ואז תיקח את היונדאי גם ותראה.

הפורד נוחה, בטוחה וכרכב עירוני אני חושב היא תעשה את העבודה בכבוד.

ביחוד שאמרת שתאוצות ופתיחות זה לא מה שנמצא בראש מעייניך. אני חושב, שהפיאסטה היא אופציה יותר מראויה.

לנו במשפחה יש פיאסטה כבר שנה וחצי ועכשיו אני שוקל גם לקחת אחת ידנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר שנהגתי בשתיהן לא מעט (בעיקר בפיאסטה), לא נותר לי אלא להצטרף לכל מה שנכתב כאן. הפיאסטה מרגישה הרבה יותר איכותית, נעימה ונוחה מה-I20 וכבונוס היא גם יותר מהנה לנהיגה.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשוב לי יחסית, בידוד רעשים, שקט בתא הנוסעים, אבזור, נוחות והרגשה שלא חסכו עלי..

רכב 2012 שמגיע בלי אופציה לכיון גובה המושב זה סופר חיסכון על חשבון הרוכש! ב-75,000 ש"ח עוד עושים לנו טובה...

DOMO2

WELLCOME TO THE END OF THE WORLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב 2012 שמגיע בלי אופציה לכיון גובה המושב זה סופר חיסכון על חשבון הרוכש! ב-75,000 ש"ח עוד עושים לנו טובה...

הבנאדם מחפש סופר מיני אוטומטית ואתה מדבר על הדגם הידני שבמבצע.

אגב, אני נוהג מעל שנתיים בפיאסטה ואין שום בעיה עם המזגן, לא בחורף ולא בקיץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנאדם מחפש סופר מיני אוטומטית ואתה מדבר על הדגם הידני שבמבצע.

אגב, אני נוהג מעל שנתיים בפיאסטה ואין שום בעיה עם המזגן, לא בחורף ולא בקיץ.

קיבלתי. טעות שלי

DOMO2

WELLCOME TO THE END OF THE WORLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה על הפיאסטה, אצלנו היא בבית יותר משנתים ואני ממש מאוהב ברכב, לאחרונה צץ לאמא שלי איזה שגעון להחליף את הרכב, ביצענו נסיעת מבחן במספר רכבים(ריו, סוויפט,אקו מיקרה) והגענו למסקנה שאין טעם להחליף את הרכב לדעתי הוא עולה על הרכבים שהזכרתי בכמה רמות, אם כבר להחליף את הפיאסטה זה יהיה רק ברכב משפחתי אבל כרגע לאמא שלי אין צורך ברכב גדול יותר והחלטנו להשאר עם הרכב למרות שהציעו לנו עליו טיפה מעל המחירון. תעשה נסיעת מבחן ותראה שלא תתאכזב אומנם הרכב טיפה חלש מהמתחרות אבל בשאר התחומים הוא בכמה רמות מעל.

cla 250 amg 2014 חבל שלא עם ההנאה הנכונה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור עובד בשלמה SIXT לשעבר אני יכול להגיד שאחזקה של הפיאסטה קצת יותר יקרה בכל זאת רכב גרמני.

יונדאי I20 שותה קצת פחות דלק .

אבל מבחינת גימור מבפנים ומבחוץ וגם מבחינת איכות נהיגה הפיאסטה ממש אבל ממש הרבה יותר איכותית !

פיג'ו 206 CC שנת 2002 מנוע 1.6 גיר רגיל.

מאזדה לנטיס 323 שנת 1999 מנוע 1.6 גיר אוטומט.

טויוטה פריוס שנת 2009 מנוע 1.5 גיר רציף.

רנו קליאו שנת 1998 מנוע 1.4 גיר אוטומט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית תודה רבה על התגובות הרבות.

נסיעת מבחן הוזמנה לשבוע הבא. אני באופן אישי חושב גם שהפיאסטה הרבה יותר יפה מהיונדאי שקצת משעממת. והיא גם פחות נפוצה על הכבישים. התגובות פה בהחלט מחזקות אותי בכיוון. מה שנותר הוא לבצע נסיעת מבחן, ולבדוק מועד אספקה שאני מקווה שאינו רחוק מידי.

בסופו של דבר אחותי היא זאת שתקבל את ההחלטה, אבל האמת שהיא לא ממש מתעניינת או מבינה בזה.הרבה יותר מעניין אותה "אם יש כזאת בצבע ירוק זוהר כמו במאזדה 2" , בעעע......:x) הסברתי לה שזה כנראה לא יקרה......:-D

במה אני מתגלגל ?

פורד פוקוס 2012

פורד פיאסטה 2012

פורד מונדאו 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4323 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...