Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיאט בראבו - רעש של חריקה בסיבוב ההגה, זקוק לעזרה באבחון

system_x
שימו לב! השרשור הזה בן 4431 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב שלי פיאט בראבו שאני מאוד מרוצה ממנו באופן כללי ושעד עכשיו לא עשה לי צרות מיוחדות התחיל היום לפתע להשמע רעשים מוזרים.

הרכב הוא שנת 97, מנוע 1600, ידני, מתוחזק היטב ולא נוטה לעשות צרות.

היום נסעתי לעבודה בבוקר, אומנם נסעתי עם מוזיקה אבל לא שמעתי רעשים חריגים מהרכב, אחרי שהגעתי מהעבודה הביתה ויצאתי לנסיעה קצרה בעיר הבחנתי כי בזמן סיבוב ההגה ישנו רעש מוזר מאוד של חריקה! בעיקר כאשר אני מסובב את ההגה ימינה ישנם רעשים של חריקות מוזרות, הרעש גם חוזר במהמורות, נשמע מקדמת הרכב אך לא הצלחתי להבין בדיוק מאיפה. היה נשמע לי מוזר וניסיתי לאבחן את זה מעט, אז ככה, הרעש הוא גם בנסיעה וגם בעמידה, גם כאשר הרכב מונע וישנו הגה כוח וגם כאשר הרכב רק עם סויץ' פתוח ללא הגה כוח, כמו כן כאשר אני נשען על קדמת הרכב או לוחץ על קדמת הרכב גם נוסבעים רעשים זהים! הבולמים אמורים להיות חדשים מהבעלים הקודמים, הגומיות בפרונט נראות לא רע, יש כמה סדוקות אך לא גמורות.

למישהו יש מושג מה זה יכול להיות? חוץ מהרעש לא שמתי לב לשינוי משמעותי מורגש כלשהו אך הרעש הזה בהחלט מבשר משהו! אולי תפוח הגה?

למוסך לצערי אני אוכל להגיע רק בשבוע הבא בגלל אילוצי עבודה.

שמן הגה כוח לא חסר אגב אם זה יכול להיות קשור.

אשמח לעזרה באבחון.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בעמידה כשאני נשען ישנו רעש כזה אך רק כשהרכב חם אחרי נסיעה ארוכה.

בכל מקרה בבוקר הרעשים לא היו ובנסיע ארוכה מאריאל לת"א שוב התחילו הרעשים האלה אז אני מתחיל לחשוב שזה קורה רק כאשר משהו שם חם!

ראיתי איזה שרשור בפורום של פיאט כי למישהו היו בלמים גמורים והרעש אצלו נבע מכך... הגיוני?

בכל מקרה הרכב יכנס למוסך ברגע הראשון שאוכל לשים אותו במוסך הבעיה רק שאני לא אוהב הפתעות!

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למישהו יש מושג מה זה יכול להיות?

קשה לדעת, אבל בדוק כמו שרשמתי למעלה שמפלס שמן ההגה שלך עומד מעל קו המינימום שרשום על חוץ המיכל. גם אם יש שמן והוא מתחת למינימום אתה תשמע חריקות. חזור לעדכן.

Hyundai I20 Inspire 2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים הרכב יוצא ממוסך כאשר על הדרך נעשה לו טיפול 10k לפני הזמן, בכל מקרה לאחר שהבולמים, הבלמים, והמשולשים וכו' נבדקו והכל נמצא תקין. כרגע אקח את הרכב ואם זה יחזור אני אסע לשם כבר כשזה קורה בלייב.

אם למישהו יש מושג מה זה יכול להיות אשמח לשמוע.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים נמצא מקור הרעש ותודה לכולם! המקור הוא הגומיות של האנטירול, לא הוחלפו כי כבר היה מאוחר מדי.

עשיתי טיפול 10K + החלפת שמן גיר לסינטטי מלא בשביל להקל על הגיר המזדקן.

את הגומיות אני מחפש עכשיו של POWERFLEX שבאיביי עולות 88 ש''ח אבל אין משלוח לארץ.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4431 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...