Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צנרת מלאה על דוד מקורי בקופרה

leibraz
שימו לב! השרשור הזה בן 4446 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברשותי סיאט איביזה קופרה עפ דאון פייפ בקוטר 3 ללא ממיר . חשבתי שבעקבות כך שאין לי ממיר אוכל לוותר על הדוד האמצעי ולהישאר רק עם דוד אחורי מקורי של הקופרה . האם הדבר יגרור בעיות מכניות כלשהן , והאם תינתן תוספת הספק ?

כמו כן אני מעונין להישאר עם הדוד המקורי על מנת להימנע מהרעשה ייתרה

תודה רבה לעונים רז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותי סיאט איביזה קופרה עפ דאון פייפ בקוטר 3 ללא ממיר . חשבתי שבעקבות כך שאין לי ממיר אוכל לוותר על הדוד האמצעי ולהישאר רק עם דוד אחורי מקורי של הקופרה . האם הדבר יגרור בעיות מכניות כלשהן , והאם תינתן תוספת הספק ?

כמו כן אני מעונין להישאר עם הדוד המקורי על מנת להימנע מהרעשה ייתרה

תודה רבה לעונים רז

ממה שידוע לי הורדת דוד מעבר תגדיל משמעותית את הרעש ותתן תוספת מיזערית של כוח סוס, במידה ותרצה ישנם דודי מעבר משפורים של חברות אפטר מרקט (רמוס וכדו'), לא יודע אם הייתי שם על זה את הכסף, תקנה כבר קט בק כנראה שיצא יותר שווה. אתה עם דוד אחורי מקורי, ושמת רק דאון פייפ ?

*** לקחת את רשמיי בערבון מוגבל ***

*** הנעה קידמית עם הרבה הנאה ***

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי הייתה FR עם צנרת 2.75 בלי שום ממירים ודודי מעבר אבל עם דוד אחורי מקורי והאוטו היה יחסית שקט בנסיעה רגועה ולא הורגשה ירידה יותר מדי מורגשת בביצועים בין דוד פתוח למקורי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שתרגיש שינוי יותר מידי בכוח בין הדודים אבל יהיה הבדל של רעש.

דעתי?תשאר אם המקורי.

הרגש שיפור אחרי התקנת הדאון פייפ ואם הצנרת המקורית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4446 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...