Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לחיפאים: צריכת דלק עירונית של איביזה 1.4 חדשה

504L
שימו לב! השרשור הזה בן 4445 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

עם 750 ק"מ, האיביזה 1.4 החדשה של רעייתי עדיין בהרצה עדינה וטרם "נפתחה", אך בינתיים צריכת הדלק העירונית מזכירה יותר לאון קופרה מאיביזה 1.4 צנועה וידנית.

שאלתי לחברים החיפאים בעלי רכב זהה מה צריכת הדלק שהם חישבו(אני לא מחפש זהות נתונים אלא איזשהו כיוון).

תודה למשיבים.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחזיק ברכב כ7 חודשים,

13.5 ק"מ לליטר בנסיעה משולבת ומתונה,

הגעתי גם למקרים של 11 ו12.5 .

לצורך השוואה, אני מקבל צריכה דומה ב-1.2, אך בנהיגה לא מתונה כלל.

Leasingfahrzeug oder nichts

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל שמדובר על חיפה, מאוד יכול להיות שחלק נכבד מהנסיעות הן בעליות של חיפה, מה שמשפיע באופן דרסטי על צריכת הדלק.

תנסה לראות מה קורה בעת נסיעה באיזורים שטוחים יותר.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחרונה היתה לי את האיביזה הזו 11 יום.

קיבלתי אותה עם 960 ק"מ על השעון (רכב פרטי - לא השכרה).

כל יום, קו עמק יזרעאל - נצרת עילית (כיוון אחד רק עליה ולהיפך) סה"כ 26 ק"מ ביום.

תדלקתי 21 ליטר.

יוצא 1:13.6

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1:8.5 זה מה שהייתי מוציא על לנטרה 95' 1600, כנראה שהרגל שלך ממש (ממש!) כבדה על הגז!

זו הרגל של רעייתי - והיא ממש לא כבדה על הגז. הרכב עדיין בהרצה ובהתאם ההאצה מתונה והיא אינה עוברת את ה-4000 סל"ד לעת עתה. במזגן היא לא משתמשת והנוסעת היחידה במכונית היא בתנו בת הארבע...

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב צורך הרבה מדי.

אצלי גם בהרצה הרכב צרך 1:11 בערך, אבל אז היייתי ממש עדין, ועכשיו קצת פחות, אם לא ממש קר בחוץ אז אני כמעט תמיד עם מזגן(רוב התקופה) רוב הנסיעות שלי הם לבד/עם עוד אדם בוגר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו הרגל של רעייתי - והיא ממש לא כבדה על הגז. הרכב עדיין בהרצה ובהתאם ההאצה מתונה והיא אינה עוברת את ה-4000 סל"ד לעת עתה. במזגן היא לא משתמשת והנוסעת היחידה במכונית היא בתנו בת הארבע...

הרצה ב4000 סל"ד? זה קצת הרבה. אני השתדלתי לא לעבור את ה3000 סל"ד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נורמלי לחלוטין.. ברשותי איביזה מהדגם הנל במשך שנה וחצי .ממוצע עומד על ליטר ל13.5 קמ בנסיעה רגועה משולבת .

איבדתי אותך, מה נורמאלי? אתה עושה 1 ל 13, והוא עושה 1 ל 8...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4445 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...