Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לאון 1.8TSI או יונדאי ולוסטר (לא דחוף, קחו ת'זמן)

idozing
שימו לב! השרשור הזה בן 4450 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תערוך רשימה בה תכתוב את הדרישות שלך מהרכב,

תבדוק מול היבואן בנתונים "היבשים" מי מהמכוניות עונה על הצרכים שלך,

כך יהיה לך קל יותר להגיע לבחירה.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הולוסטר חוץ מעיצוב חיצוני (וגם על זה אפשר להתווכח) לא מציע משהו מיוחד.

אני הייתי בוחר בלאון - בלי לחשוב פעמיים.

נכון, חוץ מאבזור בשפע, עיצוב חיצוני שונה מהעדר ורכב שכיף לנהוג עליו היא לא מציעה שומדבר. צודק.

אגב, על איזה דגם של ולוסטר מדובר?

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי הולך על הלאון בלי ספק אבל על הגירסא הידנית הDSG7 לא אמין במיוחד.

גיר DSG7 קיבל לאחרונה אחריות 5 שנים כך שגם בעיית האמינות לא צריכה להתריד. ובלי קשר מאפריל 2011 משווקות בארץ מכוניות עם גיר "שונה" מעט, לאחר שפולקסווגן התאימה אותו לאקלים המזרח תיכוני.

אני הייתי בוחר בלאון. אגב לאיזו גרסא אתה מכוון? ולאיזה גיר? יש הבדלי מחירים.

נהגתי בוולסטר הידנית, רכב מאוד נחמד, מאובזר מאוד ומעוצב, איכות החומרים לא רעה בכלל.

הלאון יפייפיה לדעתי למרות שהיא נחשבת "למכונית זקנה". הדגם אמור להיות מוחלף בתחילת 2013 ולכן ישנן מפצעים רבים. הלאון סובלת מירידת ערך גדולה ומרגיזה. הייתי ממליץ לך ללכת לכיוון של יד 2 ולגרסת ה1.8TSI. זהו גם המנוע האמין ביותר לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, חוץ מאבזור בשפע, עיצוב חיצוני שונה מהעדר ורכב שכיף לנהוג עליו היא לא מציעה שומדבר. צודק.

אגב, על איזה דגם של ולוסטר מדובר?

שונה מהעדר?דבר איתי עוד חצי שנה-שנה שכל רכב שלישי במדינת ישראל יהיה ולוסטר

אין בולוסטר אבזור מיוחד שאני לא יכול לקבל ברכב אחר, סתם רכב סתמי, בטח לא רכב "שכיף לנהוג עליו" כמו שרשמת :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוולוסטר לא מציעה משהו מיוחד מבחינה ספורטיבית אבל המראה שלה הרבה יותר ייחודי.

זה תלוי מה חשוב לך- פוזה או ספורטיביות (שזה הלאון)

הבחור לא מדבר על הלאון FR, סביר להניח שמדובר על לאון 1.2 לעומת הולוסטר הפשוטה.

(אבל בואו נגזים ונגיד הלאון 1.8TSI לצורך הדוגמא)

מה בדיוק ספורטיבי בה? חוץ מהמון כוחות סוס ופוטנציאל שיפורי מנוע חביב?

אין שם דיסקים בגודל מגשי פיצה, אין מתלים מיוחדים. שום דבר.

בסה"כ לאון פשוטה עם המון כוחות סוס (לא שזה רע..)

אבל בהיבט ה"התנהגות ספורטיבית" שתיהן די זהות, מבחינתי.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שונה מהעדר?דבר איתי עוד חצי שנה-שנה שכל רכב שלישי במדינת ישראל יהיה ולוסטר

אין בולוסטר אבזור מיוחד שאני לא יכול לקבל ברכב אחר, סתם רכב סתמי, בטח לא רכב "שכיף לנהוג עליו" כמו שרשמת :shock:

אדוני בוחן רכבים? כי אם לא, עד אז אתה יכול להפסיק לכתוב שטויות ולא סתם הרבה מגזינים מצפים בקוצר רוח לגרסת הטורבו של הולוסטר, כי היא לא אכזבה מבחינת הנאה מנהיגה אלא מבחינת כוח. תקרא קצת ביקורות על הרכב, אחכ תבוא להגיב. ואל דאגה, אתה האחרון שאפנה אליו עוד חצי שנה, במיוחד לאור העובדה שבכל חודש נמכרים עשרות ולוסטרים ולא אלפים. תתפלא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שנהגתי בשני הרכבים, אני חושב שהלאון מהנה יותר לנהיגה ובמיוחד בגרסת ה-1.8TSI. זה לא אומר שהוולוסטר פחות טובה באופן כללי, יש לה לא מעט יתרונות:

1. היא חדשה יותר. הלאון תוחלף כנראה עוד השנה.

2. הגיר הרובוטי שלה טוב יותר.

3. היא נראית טוב יותר (לדעתי).

4. אני מהמר ששמירת הערך שלה תהיה טובה יותר.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי הולך על הלאון בשל המנוע העדיף ופוטנציאל השיפורים הרחב שלה.

לי אישית ישנה בעיה עם רכב שהמנוע שלו לא "עומד" מאחורי הביצועים שלו.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידן, לא לכל רכב צריך להיות טורבו כדי להחשב כרכב טוב. ואגב, לתשומת לבכם, גם אם קונים אותו בכמויות, זה אומר שהוא רכב גרוע? שהוא חלק מעדר? :roll: או כי הוא פשוט רכב טוב שנמכר במחיר טוב (בהתאם לשוק הכוונה)?

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שנהגתי בשני הרכבים, אני חושב שהלאון מהנה יותר לנהיגה ובמיוחד בגרסת ה-1.8TSI. זה לא אומר שהוולוסטר פחות טובה באופן כללי, יש לה לא מעט יתרונות:

1. היא חדשה יותר. הלאון תוחלף כנראה עוד השנה.

2. הגיר הרובוטי שלה טוב יותר.

3. היא נראית טוב יותר (לדעתי).

4. אני מהמר ששמירת הערך שלה תהיה טובה יותר.

5. האחריות שלה ארוכה יותר

6. הטיפולים שלה זולים יותר כנראה

7. ככל הנראה היא תראה אמינות גבוהה יותר לאורך הזמן

כמעט והכפלתי את כמות ההצדקות, בהצלחה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4450 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...