Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דעתכם על לנצ'יה דלתא

eran.yablonski
שימו לב! השרשור הזה בן 4464 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אחרי שקניתי את האפסילון בהכוונה מצוינת מחברי הפורום אשאל את דעתכם על הדלתא.

אבא שלי רוצה להחליף מכונית ומאוד התחבר לעיצוב של הלנצ'יה שלי.

אני יודע שהדלתא מאוד שונה באופי מהאפסילון אבל לא מכיר אותה מעבר לישיבה בה בסוכנות כשבחנתי את האפסילון.

הרכב כאמור אמור להיות עבור אבא שלי אישתו וילדיו (שניים סביב גיל 10).

הרכב הנוכחי שלו אודי A4 3.2 מהדגם הקודם ששירתה אותו נאמנה מיום עליתה לכביש.

הוא אוהב מכוניות חזקות. מחפש רכב מפואר ומפנק. הוא נוסע כ20 אלף ק"מ בשנה.

אשמח לשמוע את דעתכם על הדלתא או מכוניות אחרות שיכולות לבוא בחשבון עבורו.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאד ייחודית, מפוארת ומרווחת, בייחוד מאחור. תא מטען שימושי. נוחה, חזקה, בולמת היטב, מנוע חזק (אם-כי "נגמר" מהר), שילוב טוב עם הגיר. התנהגות לא ספורטיבית לחלוטין. כרכב משפחתי מפואר, ייחודי וחזק - אופציה לא רעה בכלל.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דעתי שונה.

נחותה מהאאודי בכל מובן. לא נוחה כמו שנדמה, בטח שלא מאחור, שם זווית הגב מוזרה. אבזור חסר לעומת האאודי, עיצוב פנים גרוע. ירדתי עם בחילה מהנסיעה. מה שכן - באמת זריזה. אבל זריזות יש היום הרבה - אופל אינסיגניה, פורד מונדאו, סופרב 2.0T, וכו'.

אבל תבקשו נסיעת מבחן - במחיר שלה היא גם זולה בערך פי 2 מהרכב הקודם של אביך כחדש, ואני מעריך שיש עוד מקום להתגמש.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאד ייחודית, מפוארת ומרווחת, בייחוד מאחור. תא מטען שימושי. נוחה, חזקה, בולמת היטב, מנוע חזק (אם-כי "נגמר" מהר), שילוב טוב עם הגיר. התנהגות לא ספורטיבית לחלוטין. כרכב משפחתי מפואר, ייחודי וחזק - אופציה לא רעה בכלל.

+1

רכב מעולה, מפואר עם פנים וחומרים מעולים, מנוע חזק מאוד, עיצוב יחודי

חבר שלי רכש כזאתי לפני שנה ומאוד מרוצה, עיסקה מעולה

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בר אני ואתה כנראה לא נהגנו באותו רכב. ביליתי איתה סוף שבוע מהנה עם כל המשפחה באילת ופשוט התאהבתי באוטו.

בכל סגנון נהיגה פרט לנהיגה ספורטיבית שם אין לה שום יתרון פשוט נהנתי ממנה. תאוצה מהמקום, תאוצות ביניים, מושבים נוחים, היא הרבה יותר מרווחת מה159 מאחור (הילדים היו מאוד מרוצים שם). אבזור עשיר ואווירה פנימית נעימה, דש בורד מצופה בעור, גג פנורמי, מערכת קול משובחת ועוד ועוד. לסיכום, בהחלט שווה נסיעת מבחן. אם אבא שלך מעריך אווירה ויחוד אני מאמין שהוא יאהב אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נוחה כמו שנדמה, בטח שלא מאחור, שם זווית הגב מוזרה.

לא אוכל לתת תגובה של ממש על הרכב משום שאני מוכר אותו בסוכנות אבל,

את זווית הגב של משענת המושב האחורי ניתן לכוון בעזרת ידית מצד המושב.

מדהים...

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שאודי שומרת על הערך שלה בצורה פנומנאלית, אבל עדיין זה הרבה יותר טוב לדעתי מירידת הערך שאתה צפוי לסבור בדלתא - כדאי לקחת את זה בחשבון.

יותר מזה אני לא יודע עליה כלום, כי לא נהגתי באחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שאודי שומרת על הערך שלה בצורה פנומנאלית, אבל עדיין זה הרבה יותר טוב לדעתי מירידת הערך שאתה צפוי לסבור בדלתא - כדאי לקחת את זה בחשבון.

תנסה למכור A3 או A4 ואחר כך לא נראה לי שתגיד עדיין שאודי שומרת מחירון אלא 30-40% מתחת למחירון

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שזה אומר שאתה לא יודע עליה כלום, שכן שמירת ערך לרכב חדש זה לא יותר מנבואה :wink:

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה למכור A3 או A4 ואחר כך לא נראה לי שתגיד עדיין שאודי שומרת מחירון אלא 30-40% מתחת למחירון

מכרתי לפני 3 חודשים.

5% מתחת למחירון.

RK - עזוב אותך, שנינו יודעים שלנצ'יה בעייתית בתחום הזה, תמיד יש הפתעות, אבל סביר להניח שלא. מי שקונה לנצ'יה יודע שהוא צפוי להתקל בבעיה בתחום הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא יודע - למה אתה דואג לציין זאת, הוא הרי יודע :lol:

וברצינות - אם הוא אכן קונה - סימן שהוא מודע לזה וזה לא בצמרת מערך השיקולים שלו.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר את הידית לכיוון המושב האחורי, ועדיין.

אבל זה לא משנה, ההתרשמות היא סובייקטיבית. פותח השרשור צריך לבצע נסיעת מבחן, ועדיף אצל עידן :-)

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4464 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...