Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות בין מזדה 3 2.0 לפוקוס 2.0

Boris002
שימו לב! השרשור הזה בן 4466 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם. אשמח לדעת איזה רכב עדיף מבחינת אמינות דלק חלקים וטיפולים

הרכיבים שנת 2006/7

תודה לעוזרים.

הפוקוס עדיפה על המאזדה כמעט בכל הפרמטרים עם מנוע 2.0ל' וברמת האיבזור הגבוהה GHIA (היחידה שסופקה עם מנוע ה-2.0 ליטר.

היא מאובזרת ממנה (בקרת שיוט, מערכת שמע עדיפה), איכותית ממנה, מרווחת ונוחה מהמאזדה ובעיניי גם סולידית ומכובדת ממנה.

צריכת הדלק דומה, כמו גם עלויות החלפים והטיפולים.

הפוקוס בהחלט בחירה מוצלחת!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באופן אישי מעדיף את הפוקוס,

היא יותר נוחה, יותר בוגרת, פחות פוזה, פחות רואים ממנה על הכביש (כי כבר נמאס לראות מאזדה 3), יש לה מרווח פנים טוב יותר ולדעתי היא לא פחות יפה מהמאזדה 3 (אבל זה לא צריך להיות שיקול).

מבחינת אמינות שתיהן טובות, מבחינת צריכת דלק שתיהן יניבו תוצאות דומות מאוד...

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אותי לדעת מה העלויות של הטיפולים? צריכת דלק ממוצעת?

ועוד משהו שמאוד מעניין אותי למה המחירון של הרכב צונח כל כך? :? תודה.

A3

K04 Inside

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המאזדה והפוקוס הן סוג של "אחיות" יושבות על אותה השלדה ומנועים דומים.

צריכת הדלק היא בערך 1:10. עלות הטיפולים דומה מאוד במוסכי היבואן דלק מוטורס ועלויות ההחזקה דומות מאוד.

הפוקוס מרווחת יותר נוחה יותר ויש שיאמרו דינמיות יותר. אני אישית אהבתי יותר את המאזדה בתחום הזה. גם עיצוב הפנים והחוץ של המאזדה עולה על הפוקוס וגם איכות ההרכבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

בבעלותי פורד פוקוס 2.0 2007 5 דלתות קצת מעל שנתיים.

אני אישית מאוד מרוצה מהרכב. לפי דעתי הוא גם אמין - חוץ מטיפולים שוטפים הדבר היחיד שהלך לי זה משאבת מים ותרמוסטט

(עקב משאבת מים פגומה). התחזוקה והחלקים עולים בערך אותו דבר כמו מאזדה 3 2.0 המקבילה.

רכב מאוד מפנק ומגיע עם אבזור רב כסטנדרט( רמת גימור GHIA). הרבה יותר מרווח ממאזדה 3.

לגבי צריכת דלק : זה קודם כל תלוי בהרגלי נסיעה של הנהג הספציפי. אצלי רוב הנסיעות בתוך העיר ובממוצע יוצא לי 1:9 בערך.

מחוץ לעיר הרכב כמובן הרבה יותר חסכוני - מתקשה להגיד כמה כי אף פעם לא מדדתי במדויק.

בנוסף לכל אלה אני מאוד אוהב את ההיגוי שלו - מתקשר עם הכביש בצורה טובה ומדוייקת(יש במחשב רכב אפשרות לבחור 3 מצבי היגוי).

בסיכומו של עניין לפי דעתי זהו רכב מצויין, קצת פחות חסכוני ממשפחתית 1600 אבל מקבלים בתמורה הרבה יותר.

כערך מוסף , אין כאלה הרבה על כבישי ארצנו שזה נחמד:smile:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני די נעול על הפוקוס. יש רק דבר שמאוד מציק לי שהמחירון של הרכב צונח במהירות :|

בנוגע לזה, כפי שתקנה את האוטו במחיר נמוך מהמחירון, כך בהתאם תמכור אותו. (הכל יחסי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירון של המזדה מחזיק הרבה יותר, הפוקוס שנת 2007 עולה 60 כשאר מזדה 3 שנת 2005 עולה 58. אני מדבר על מנוע 2000.

בכל זאת ניראה לי נלך על הפוקוס.

A3

K04 Inside

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא זה הופך את הפוקוס למשתלמת יותר משום שאת איבוד בערך המסיבי הרכב כבר איבד, אתה תקבל רכב חדש יותר תמורת אותו סכום וכשתרצה למכור אותו אם יהיה במצב טוב הוא יהיה חדש ואטרקטיבי יותר מרכבים שיוצעו באותו מחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4466 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...