Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניסאן אלמרה 2002 לא מניעה, מופיע סמל של מנעול בלוח שעונים

nissan02
שימו לב! השרשור הזה בן 4438 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני צריך את העזרה שלכם.

יש לי ניסאן אלמרה 2002, אני מכניס את הקוד, והאוטו מקבל אותו, אני שומע את הצלצול.

אבל כשאני מנסה להתניע האוטו לא מתניע, ומופיע לי סימן של אוטו עם מנעול.

ניסיתי במפתח ספייר שיש לי ועדיין האוטו לא מתניע.

מה יכולה להיות הבעיה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שהקודן מבצע ניתוק לטבעת של האימובילייזר המקורי ואז ישנה בעיה בקודן, או שישנה בעיה במערכת האימובילייזר המקורי.

בעיות עם האימובילייזר ברכבים האלו הן לא דבר נדיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

99% שהבעיה באימובילייזר המקורי .

תצטרך לגרור את הרכב לטיפול בבעיה.

אם אתה גר באיזור המרכז אז אני ממליץ לך להגיע לפאר מנעולים בפ"ת

בברכה,

שגיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום ,

אז עשיתי איפוס לאוטו ניתקתי את המינוס למשך כרבע שעה , וזה לא עזר, הלכתי למנעולן והוא העתיק לי את הקידוד של המפתח ( החלק הפנימי ) וזה עדיין לא עזר .

מה יכולה להיות הבעיה.

אני מבין שיש את הקודן שהוא מחבר את משאבת הדלק , וכנראה שהוא עובד כי הקוד מתקבל .

אין בעיה כנראה במפתחות כי יש לי שניים ושניהם לא עובדים , אז מה יכולה להיות הבעיה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

זה ממש לא חיישן קרנק אם המנוע לא הגיע לשלב של סיבוב ובכל אופן תנסה להקיש בעדינות עם הפלסטיק של המפתח על האזור של הטבעת מתחת לסוויץ' ועוד דבר שאפשר לנסות זה לסובב את במפתח למצב כיבוי ופתיחה 10 פעמים שני הדברים האלו עזרו לא פעם עם מכוניות ניסן אלמרה

נא ליישר קו עם כללי החתימה באתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את הפתרון הזמני לבעיה שלך, מכיוון שזה קורה ( עדיין) גם לרכב שלנו מדי פעם והרכב הינו ניסאן אלמרה פרפקט 2004 הצורה החדשה.

1. לאחר הכנסת הקוד, סגור את הדלתות ע"מ שתהיה לך סביבה שקטה ו, כאשר אתה מסובב את המפתח חצי סיבוב, אתה אמור לשמוע פעולת זמזום וקליק (סוג של) קטן, הרעש הזה זוהי משאבת הדלק שנדלקת.

הרי בטח קרה לך שאתה מסובב כמה פעמים, נעלם לך אייקון הרכב עם המנעול אבל אתה מניע על ריק נכון? זה מכיוון שמשאבת הדלק לא נדלקת.

לכן, הכנס מפתח, הקשב בזהירות, כאשר תסובב, לצליל של זמזום וקליק של משהו שנדלק באחוריי הרכב.

רק כאשר ייעלם המנעול ותשמע את הזמזום, רק אז תוכל להניע.

2. קח בחשבון שקורים מצבים שבהם נדלקת משאבת הדלק ועדיין יש מנעול רכב - קורה

3. פתרון זמני לבעיה , לפחות מה שנאי תמדי עושה, מכניס מפתח מהר, מסובב לחצי, אין זמזום ויש מנעול מוציא, מרחיק את היד לחלון מצד שמאל, מחזיר לסוויצ', מסובב, יש מנעול אין זמזום של משאבה? חוזר על התהליך עד שזה עובד.

4. זאת בעיה באימובילייזר לכן לפעמים, הוא לא מזהה אותו ובעקבות כך לא מפעיל את משאבת הדלק ( הסטרטר יעבוד אבל אין דלק)

5. אתה יכול להמשיך ולנסוע ככה שנים... עד שתתקע באמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע כמו בעיה באימובליייזר המקורי של הרכב (הסמל עם הנשר על הדלת ואותיות NATS).

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לנו ניסאן פרימרה 2003 שהיתה לה אותה בעיה, לאחר הרבה מאוד בדיקות היינו צריכים להחליף את יחידת הבקרה של האימובילייזר הפנימי של ניסאן (NATS) המחיר כולל עבודה עמד על כ-2500 ש"ח והבעיה נפתרה, מקווה שזה לא המצב אצלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם צריך לעקוף את האימובלייזר המקומי ואז אם בעיה ממשיכה לבדוק אימוביליזר מקורי שלרוב הבעיות הם באנטנה עצמה או בקונקטור שלה

דן שלום,

חשמלאי שבדק לי את האוטו , ביצע ניתוק של הקודן אבל עדיין אותה בעיה, הוא אמר שצריך להחליף כל סט ההתנעה ?

מה זה אומר לעז**** ? זה אומר להחליף את המחשב ואת האימובליזר ואת המפתחות ואת הכל ? זה חתיכת סיפור !!!!

אי אפשר לחבר את האוטו למחשב שיבדוק מה בדיוק התקלה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל שיחברו את הרכב למחשב אבחון ולראות מה הבעיה במערכת האימובילייזר המקורי.

במידה וצריך להחליף חלקים ממערכת ה NATS עדיין ניתן לעשות תיאום של המפתחות הקיימים כרגע ללא שינוי והתאמה של המנעולים בדלתות ובסוויץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4438 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...