Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריכת דלק של יונדאי גטס

magen22
שימו לב! השרשור הזה בן 4483 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אני בן 24 רווק הולך לקנות אוטו ראשון. הנסיעות שלי הן בעיקר בעיר. חשבתי על יונדאי גטס 2008 GLI(עם ABS) אוטמטית מליסינג. שאלותיי הן: מה הצריכת דלק העירונית של הרכב?(90 אחוז מנסיעותיי יהיו בעיר חיפה/קריות)

ואיך הרכב בכללי מבחינת אחזקה אמינות?

תודה רבה אשמח לתשובות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיות אמינות נוראיות אולי לא אבל כדאי לבדוק היטב את עניין מע' החשמל (לי היה רכב משנת 2006 שהוחלפו בו אלטרנטור,מנוע למגבים - שני חלקים יקרים יחסית,טיפולים כלליים (פרט להחלפת שמן גיר) לא יקרים מידי,מחיר ביטוח סביר.

השוס הבעייתי של הרכב הזה הוא צריכת דלק שערורייתית והשילוב של תיבה אוטומטית,נסיעות בעיר וסוג הרכב הזה יוביל לתצרוכת דלק של 1:8.5 גג 1:9 כך שהרכב הזה לא יהיה יותר חסכוני ממאזדה 3 1600 שתסע באותם תנאי דרך.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמינות שלו בסדר גמור, אבל אל תצפה לקורולה. עלויות טיפולים זולה אבל לא במושה היבואן. צריכת הדלק גבוהה מהממוצע, אבל לרוב זה יתבטא במאה מאתיים שקלים לחודש כך שזה לא ממש דיל ברייקר, בחיפה כל רכב יצרוך.

אם המחיר זול מאוד (גזרת ה 40K) הייתי קונה, אם מתקרבים ל50K יש רכבים יותר טובים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא יעשה לי 1ל10 בתור העיר אני אהיה מאושר.

באתר KML רשום 1ל11 האם זה הגיוני?

אכן והמחיר זה 40 ומטה הרכב סוחב עליות ?

לי היתה גטס, כשמכרתם אותה היא היתה 5 שנים על הכביש, אמינות מוחלטת למעט החלפת תושבת מנוע.

חוץ מזה מבחינת צריכת דלק, בנסיעות בינעורניות לדעתי הצרעה תהיה 1:10.

אם המחיר פחות מ

40 והרכב הוא 2008 עם ABS הייתי הולך על זה.

כמו כן, הייתי יוסע איתו הרבה לירושלים, הנא סחב יפה, כמובן באופן יחסי ל1400.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי כמובן שאני הולך רק על הדגם עם הABS

אני כמעט סגור על הרכב רק התצרוכת דלק קצת מטרידה

אשמח לתגובות מעוד אנשים שהיה להם את הרכב רק על צריכת דלק עירונית אלו יהיו רוב נסיעותיי

תודה רבה לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמינות טובה,

והטיפולים במורשה לא יקרים כמו שמתארים אותם, ואני כנראה אמשיך לטפל במורשה כל עוד מחזיק ברכב הזה.

לגביי צריכת הדלק, בעיר 1:11, מחוץ לעיר 1:15-1:16 (תלוי כמה נוסעים ואיך וכו'), משולב 1:13.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותך אני אתפוס טרמפ על האשכול,

אני עם תקציב נמוך משמעותית (באיזור ה20)- ובבדיקה באתרי יד שנייה למיניהם זה מביא לי גטס באיזור 2003 (אני מעדיף לא להתקרב לליסינג),

יש מה להתקרב? יש פה במקרה בעל גטס מהשנים האלה שיכול לתת פרטים על צריכת דלק וטיפולים?

להמשיך לחפש אלטרנטיבות אחרות?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותך אני אתפוס טרמפ על האשכול,

אני עם תקציב נמוך משמעותית (באיזור ה20)- ובבדיקה באתרי יד שנייה למיניהם זה מביא לי גטס באיזור 2003 (אני מעדיף לא להתקרב לליסינג),

יש מה להתקרב? יש פה במקרה בעל גטס מהשנים האלה שיכול לתת פרטים על צריכת דלק וטיפולים?

להמשיך לחפש אלטרנטיבות אחרות?

תודה

זה ה1.35, מנוע שתיין ביותר...

אבל אמין.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה.

כמה זה שתיין? 1 ל10?

סה"כ רכבים משפחתיים בתקציב הזה עושים באיזור ה1 ל12 במקרה הטוב, לא?

כי אם זה המקרה, אז אומנם אני לא "מרוויח" מזה שהרכב הוא רכב קטן, אבל גם לא מפסיד כל כך הרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4483 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...