Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוגיה בסיאט טולדו בנזין (בוץ על מכסה מילוי שמן)

Superdror
שימו לב! השרשור הזה בן 4483 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

פרסמתי את הרכב שלי למכירה לפני מספר שבועות, הרכב מטופל באופן עקבי ומסודר במוסך מורשה של סיאט והכל באמת פיקס מהבחינה הזאת.

שלשום הגיע מישהו לראות את הרכב, בדיעבד גיליתי שמדובר בסוחר רכב כך שאני מטיל בספק את הדברים שאמר כנראה מתוך כוונה לקבל מחיר נמוך יותר.

הוא פתח את מכסה מילוי השמן וללא ספק המכסה נראה גועל נפש (תמונה מצורפת)

הוא טען שמדובר במים שהתערבבו בשמן וזה הגורם, האוטו מת, צבע את הגלגלים בכחול כמו שאר האוטו וזרוק לים....זה בערך מה שאמר.

הטיפול האחרון שעשיתי ברכב היה תיקון של פלאנג' מים לפני כ4-5 חודשים במוסך מורשה של סיאט, הפלאנג' הוחלף כי הוא נזל, במעמד החלפת הפלאנג' רוקנו את כל המים שהיו ומילאו מים חדשים, מאז ועד לרגע זה, לא הוספתי למיכל המים ולו טיפת מים אחת (אני בודק באופן עקבי אחת לשבוע שמן ומים) המים תמיד בטווח הנורמל והכל תקין.

הצצה לתוך מיכל המים לא מראה כל סימן של שמן במים, המים בצבע אדום ותקין, ללא ציפה או סימנים של שמן.

בנוסף, טמפרטורת המנוע תקינה בטווח ה90 מעלות ללא שום שינוי במהלך השנתיים+כמה חודשים שהרכב בבעלותי ואין רעש שסתומים מוזר או רעשים המעידים על עבודה שאינה תקינה של המנוע.

הרכב שנתון 2002 1600 בנזין אוטומט, המנוע אחרי 100,000 ק"מ.

לפי כל הנתונים המובאים כאן וצילום מכסה השמן מה יכולות להיות הסיבות לכך שמכסה השמן נראה כך?

oilcap.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1

גם לי יש בידיוק אותה הבעיה באיביזה 02 מנוע 1600 100כוח סוס גיר אוטומט עם 120 אלף קילומטר, ואני לא מצליח להבין מאיפה מגיע לשם מים אגב זה לא קרה לי בקיץ רק בחורף וגם אצלי אין שמן במים או מים בשמן האוטו אצלי כמעט שנה ולא עבר אפילו לדקה את מחוג ה90 אולי ירד ממנו שהיה ממש קר בחוץ, עם אתם צריכים אין לי בעיה להוסיף את התמונה של הפקק שלי.

וגם אני צריך להחליף פלאנג מים + אטם מכסה שסתומים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק את שסתום ה PCV יתכן והוא סתום / מלוכלך.

נקה אותו במידה ואי אפשר תחליף אותו.

באיזה שמן אתה משתמש ? כמה זמן לוקח למנוע להגיע לטמפ עבודה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה נמצא השסתום הזה?

מרק תקן אותי עם אני טועה אבל זה אותו שסתום [מין רשתות כאלה] שנמצא באמצע הצינור מהפילטר אוויר למצערת ומתחבר למכסה שסתומים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השסתום נמצא בין מכסה השסתומים לסעפת היניקה .

יש לך תמונה אולי שאני יביא שאנחנו מדברים על אותו דבר ונניח והוא סתום עם אני רוצה להחליף אותו זאת אומרת שאני צריך לקנות את כל הצינור מהפילטר אוויר למצערת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השסתום אמור להראות ככה או ככה ואולי גם כמו עיגול כזה אני לא בטוח ברכב הזה ספציפית .

עדיין לא ענית לי על 2 השאלות .

רק עכשיו ראיתי את השאלות

1 אני משתמש בשמן ליקוי מולי בצמיגות 5-40 המיכל הסגול

2 בתקופת החורף בערך 8-10 דקות ולפעמים גם אחרי זה הוא קצת מתחת ה90 או שאני נוסע בלי מאמץ הוא מתקרר קצת בקציץ בערך 5 דקות עד 90 קבוע לא יורד.

ולפי מה שאני זוכר אין אצלי תשסטום הזה יש צינור שיוצא פשוט ככה מהצינור של של המצערת לחיבור של המכסה שסתומים בלי מה שסימנת לי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

המנוע הזה מדגם AEH ואין לו שסתום PCV (אוורור חיובי של בית הארכובה)

מכסה מילוי השמן נמצא בבית הנשם וזהו מקום שבו מתעבים מים באופן טיבעי

במיוחד בחורף בגלל הפרשי הטמפרטורות .

זה תקין לגמרי למצוא מעט טחינה לבנה במכסה השמן ,אם מכסה השמן היה נמצא במקום

אחר ולא בבית הנשם אז המים שמתעבים שם כמו בכל מנוע באופן טיבעי לא היו נראים

במקרה של המנוע הזה ניתן לראות את בית הנשם ואת המכסה שלו שזה מכסה מילוי השמן .

מרכז שרות מומחה לרכבי פולקסווגן אודי סיאט וסקודה .

במוסך רון מקבלים שנה אחריות על עבודה וחלפים .

ישראל ב"ק 18 ת"א 035373204 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4483 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...