Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הצפה בתא הנהג - איביזה 2008

Don't Shoot
שימו לב! השרשור הזה בן 4508 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום כשהגעתי לרכב גיליתי להפתעתי בריכה אולימפית קטנה בתא הנהג של האיביזה שלי. המושבים, הפאנלים וכל שאר הריפודים היו יבשים לגמרי ולכן אני מסיק שהדליפה לא הגיעה מהסאנרוף או מהגומיות שבדלתות. לדעתי מדובר בסתימה במרזבים ורציתי לדעת איך בגדול אפשר לפתוח אותה מבלי לגרום לנזק. אם למישהו זה קרה בפעם ברכב כמו שלי אני אשמח לדעת אם אתם מכירים הסבר אחר ממה שאני נתתי לתופעה. תודה.

(SEAT IBIZA FR - 2008 (Toyo T1R 205/40/R17

UPsolute Chiptuning, S3 Intercooler

3Inch Downpipe Exhaust + Silicone Inlet, Simota Open Airfilter

Luk Reinforced Sports Clutch + Lightweight 4.4kg VW-VR6 Fly-Wheel, vMaxx 40mm. Springs

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שעשית לי חשק ללכת לבדוק גם אצלי... גם לי יש בעיה של מים מצד שמאל מהדלת למעלה (באותו הרכב), בדקתי את זה במוסך רון (נכנסתי עם הרכב לבדיקה אחרת לגמרי וזה היה "על הדרך") ונאמר לי כי כנראה הצינור של הסאנרוף עושה את הבעיה למרות שנכנסים מים רק כאשר אני שוטף את הרכב.

לפי מה שנראה בעין יש בעיה בגומיה של הדלת, כי משם נכנסים מים אך אני לא שולל את מה שנאמר אצל רון, זה יכול להיות, עוד לא לקחתי לטיפול.

יכול להיות שגם זו הבעיה אצלך, בד"כ יש צינור שמגיע מהסאנרוף עד לדלת למטה, יכול להיות שהצינור יצא מהמסילה ומשם נכנסים לך מים לרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי - יש תשובה לעניין ולצעריי כל בעליי האיביזות עם הסאנרופ הבעיה נפוצה.

מהסאנרופ יוצאים 2 צינורות ניקוז מים לשני כיווני הרכב שנגמרים בדופן הדלתות במעיין משפך גומייה שכזה מתחת לגומייה הגדולה של הצמה החשמלית שהולכת לדלת.

הבעיה שהמשפך הזה מרוקן מים דרך חורים קטנטנים שנוטים להיסתם מהלכלוך הקל ביותר כמו חול, בוץ ואבק. הפתרון שלי לבעיה היה אגרסיבי אבל אפקטיבי - עשיתי למשפך ברית מילה וכל הג'יפה יצאה החוצה ועכשיו במצבו הנוכחי קשה לי להאמין שהוא יסתם שוב.

לגבי מה שאמרו לך במוסך רון כנראה שזה נכון כי כשהצינור הנ"ל סתום המים מציפים את פנים הכנף בחיבור עם הדלת וזולגים למטה דרך מה שנראה לעין כמו הגומיות אך בפועל מגיע מדופן הרכב.

ד"א סתם בשביל להכניס את הבעיה לפרופורציה (או חוסר פרופורציה) בצ'מפיון ביקשו כמה אלפים טובים בשביל לסדר את הבעיה... :) מזל שהיהודים המציאו את הברית מילה.

(SEAT IBIZA FR - 2008 (Toyo T1R 205/40/R17

UPsolute Chiptuning, S3 Intercooler

3Inch Downpipe Exhaust + Silicone Inlet, Simota Open Airfilter

Luk Reinforced Sports Clutch + Lightweight 4.4kg VW-VR6 Fly-Wheel, vMaxx 40mm. Springs

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

אכן זה מה שאני ממליץ לעשות וכבר כתבתי את זה בשנים קודמות ,

יש לחתוך את הפיטמה של צינורות המרזבים והבעיה נפתרת .

מרכז שרות מומחה לרכבי פולקסווגן אודי סיאט וסקודה .

במוסך רון מקבלים שנה אחריות על עבודה וחלפים .

ישראל ב"ק 18 ת"א 035373204 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4508 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...