Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות רכישה בין פנדה, i10, וסקודה פביה

zolshop
שימו לב! השרשור הזה בן 4509 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי חברים,

אני מתלבט בין רכישה של 3 רכבים חדשים מהסוכנות:

1) פיאט פנדה, המוצעת לי בכ61000 שחב 60 תשלומים, 3 שנות אחריות, 5 כוכבי בטיחות בדגם המוצע.

2) יונדאי i10 המוצעת לי בכ61000 ש"ח ב36 תשלומים, 3 שנות אחריות עם הגבלת ק"מ, 4 כוכבי בטיחות

3) סקודה פאביה המוצעת בכ74000 ש"ח ב60 תשלומים. רק שנתיים אחריות, אבלמנוע חזק יותר, ובגאז גדול יותר.

הבנתי שלפנדה וליונדאי אפשר להכניס עגלה של תינוק, אבל בקושי.

תודה מראש לכל העונים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה יכול, אז פאביה.

מדובר בהרבה יותר אוטו מאשר האופציות האחרות.

אם אתה רוצה לחסוך קצת ועדיין לקבל אוטו אמיתי, אז אני ממליץ על האיביזה המקבילה לפאביה, שנמכרת ב- 69,900 במבצע.

בהצלחה.

Kia Sportage Premium 2023

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפנדה הנוכחית יש 3 כוכבי בטיחות ולא 5,לפנדה החדשה שתגיע עוד 3 חודשים צריכים להיות 5 כוכבי בטיחות. אם יש אפשרות גם אני הייתי בעד הפאביה,אם לא,תעשה נסיעת מבחן על הפנדה וI10 ותחליט לכול אחד יתרונות וחסרונות,למשל הפנדה חסכונית יותר,היונדאי בטוחה יותר,הפנדה מרגישה זריזה יותר,היונדאי מאובזרת יותר.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בין הפנדה לi10 הייתי בוחר בפנדה. זריזה יותר, חסכונית יותר, אין כל כך אם בכלל הבדל באיבזור בין הפנדה לi10 הפשוטה איתה אתה מתלבט, ולדעתי גם לא יהיה באמינות ובתחזוקה השוטפת.

אני דווקא מבין את ההתלבטות. תנסה לברר היטב מהם הצרכים שלך. האם שווה לך להוסיף 13000 ש"ח רק בשביל מנוע יותר חזק שאולי לא נחוץ לך? וחשוב לציין שאלו 13000 ש"ח התחלתיים מבלי לחשב עוד הבדלים משמעותיים. לדוגמא: עלות הביטוח והמיגון שאליו אתה נדרש, וגם בהמשך- עלות הטיפולים והחלקים.

אם כבר אז בנוסף לפאביה, יש את האיביזה שזהה במכלולים לפאביה אך טיפה פחות מאובזרת (ממש זניח לדעתי), והקליאו (שאומנם חלשה יותר אך בטוחה ומאובזרת יותר ועם 3 שנות אחריות) ב69000. אולי אלה דווקא אלטרנטיבות טובות שיתנו לך פיתרון ביניים בין כדאיות לצרכים.

וד"א, כמה שווה לך עוד שנת אחריות? 2000, 3000 ש"ח? כך שההבדל במחיר הופך להיות מאוד משמעותי.

אם אין לך כל צורך במנוע יותר גדול ובמעט יותר מרווח בתא המטען, ומרבית הנסיעות שלך הם במרחב העירוני, אז בהחלט הפנדה (או הi10) יעשו את העבודה ויחסכו לך כסף מיותר.

בהצלחה.

שמרנות היא עצלנות מחשבתית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפנדה מוצעת ב-58K במבצע של ישראל היום. נקודה למחשבה.

כמו כן, הרכב עומד להיות מוחלף בדגם שונה ומודרני בהרבה ממש אוטוטו - הדגם כבר הוצג באירופה ויגיע אלינו בתחילת השנה.

אם יוצע במחיר אטרקטיבי, הוא יהיה להיט ענקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפנדה כמו הפיקנטו לא משווקת עם בקרת יציבות באירופה ולכן 4 כוכבי בטיחות ולא 5.

http://www.cartube.co.il/car-news/67-car-news-cat/2157-%D7%A1%D7%99%D7%98%D7%99%D7%92%D7%95-%D7%90%D7%A4-%D7%95%D7%A1%D7%99%D7%90%D7%98-%D7%9E%D7%99-%E2%80%93-%D7%94%D7%A2%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%95%D7%AA-%D7%94%D7%9B%D7%99-%D7%91%D7%98%D7%95%D7%97%D7%95%D7%AA.html

לצערי בשלב בזה הפנדה החדשה תימכר רק מנוע 1.2 הוותיק,אמנם מנוע אמין שהוכיח את עצמו,אני מאוד חיכיתי לTWIN AIR עם 65 כ"ס שיכל להיות במחיר של שאר המיני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדובר ברכב שני במשפחה, אפשר להסתפק בפנדה. בפרט אם התינוק האמור (או הצפוי) הוא ילד יחיד בינתיים. אם מיועד להיות רכב עיקרי או יחיד, עדיף להשקיע עוד קצת ברכב גדול יותר, כמו הפביה האמורה, או - אם יש הצעה טובה - פונטו.

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפיאט התחייבו לי שהפנדה שהם מוכרים לי היא עם 5 כוכבי בטיחות.

אני הייתי מעדיף את הסקודה, אבל אמרו לי שהמבצע רק ליום חמישי (היום) ונסיעת המבחן הכי מוקדמת שהצליחו לתאם לי היא אתמול. ככה שלהחליט באותו יום, לרוץ לבנק ולחתום על חוזה באותו יום הלחיץ אותי ולכן ויתרתי.

הבעיה היחידה זה התא מטען המעצבן, אנחנו פוחדים שעגלה של תינוק לא תידחס שם:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.euroncap.com/tests/fiat_panda_2004/198.aspx

יש 3 כוכבי בטיחות.

אם יש לכם עגלה אתם יכולים לנסות לבדוק בסוכנות אם היא נכנסת,במידה ותעשה את זה תעדכן כי גם אותי זה מעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4509 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...