Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה קורולה רובוטית או יונדאי I30

mali33
שימו לב! השרשור הזה בן 4506 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני מתעניינת ברכישת רכב משפחתי ומתלבטת בין טויוטה קורולה 2008 עם הגיר הרובוטי לבין יונדאי I30 2088.

מהתייעצות עם חברים בעבודה חלקם אומרים שהטויוטה משובחת וחלקם לא אוהבים ומביעים חשש מהמחש של הגיר.האם עדיף טויוטה משנת 2007?

בנוגע ליונדאי I30 אני לא מכירה חברים עם רכב כזה, נאמר לי רק שיש לו בקרת יציבות ושהוא מומלץ אמין באופן יחסי.

האם יונדאי מומלץ?

לא יודעת מה לעשות ובמה לבחור?

מה היתרונות השוני בין הרכבים, מה הייתם ממליצים לי לשימוש כרכב משפחתי? האם לפזול לכיוון פולקסווגן ג'טה?

התקציב שלי הוא 65,000 ש"ח.

תודה,

מלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יונדאי I30, חד וחלק.

לקורולה אין שום יתרון על היונדאי בלי קשר לתיבת ההילוכים, אלא אם את זקוקה לתא מטען גדול יותר.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לפרחי, היונדאי עדיפה על פני הקורולה.

מה שכן, שימי לב שלא קל למצוא יונדאי i30 יד ראשונה מליסינג במסגרת התקציב שלך. רוב מה שיציאו לך בחברות הליסינג הגדולות אלו רכבים מהשכרה (או כאלו שרשומים ליסינג ברישיון אבל בפועל היו בהשכרה), רכבים עם 100 אלף קילומטרים או רכבים אחרי תאונות. ברוב החברות כבר מכרו את רוב מלאי ה-i30 מ-2008 ונותרו בעיקר עם מלאי 2009 שהוא מעט יקר יותר והמחיר שלו מתחיל ב-68 אלף ש"ח.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לפרחי, היונדאי עדיפה על פני הקורולה.

מה שכן, שימי לב שלא קל למצוא יונדאי i30 יד ראשונה מליסינג במסגרת התקציב שלך. רוב מה שיציאו לך בחברות הליסינג הגדולות אלו רכבים מהשכרה (או כאלו שרשומים ליסינג ברישיון אבל בפועל היו בהשכרה), רכבים עם 100 אלף קילומטרים או רכבים אחרי תאונות. ברוב החברות כבר מכרו את רוב מלאי ה-i30 מ-2008 ונותרו בעיקר עם מלאי 2009 שהוא מעט יקר יותר והמחיר שלו מתחיל ב-68 אלף ש"ח.

תודה על התגובה שלכם אבל אני קצת מבולבלת... :???:

אני זקוקה לרכב עוד כשבועיים מתחילה עבודה חדשה, אני אסע כ- 17,000 ק"מ בשנה.

אני מבקשת המלצה נוספת על רכב שייתן את התמורה הטובה ביותר למחיר

מבחינת עלויות אחזקה וטיפולים, עלויות ביטוח, הוצאות דלק, אמינות הרכב, שכיחות התקלות ועלויות הטיפול, איכות הרכב והנהיגה, מוניטין, סחירות בעוד מספר שנים.

התחלתי לבדוק ואני יותר ויותר מבולבלת בין:

הונדה סיויק, סקודה אוקטביה, מאזדה 3, קורולה רובוטית, I30, פולקסווגן ג'טה, מיצובישי לנסר, סוברו B3, פוקוס, שברולט קרוז.

אודה למגיבים בעלי ניסיון שיפרטו ויכוונו אותי.

תודה, מלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא נשמע שהיונדאי מתאימה לדרישות שלך.

אם את קונה מחברת ליסינג אל תתביישי להתמקח ולהתווכח על המחיר, תוכלי לקבל הנחה נוספת או לקבל הטבות שיחסכו לך כסף בעתיד.

אם אותם 65,000 קילומטרים נעשים כשאת בגפך רוב הזמן או שאין לך משפחה ונוסעים אחרים שימלאו את הרכב רוב הזמן אז תוכלי להסתפק בסופר מיני ולבדוק את המאזדה 2, סוזוקי סוופיט וכו'.

בהצלחה, שבוע טוב וחג שמח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על תגובתך.

אני בוגרת דייטסו סיריון ומעוניינת לעלות מדרגה מבחינת רכב מבחינת נוחות נסיעה, ישיבה על הכביש וכדומה.

האם הייתם ממליצים לי לנסות ולהתמקד באחד מהרכבים המופיעים ברשימה לאור מכלול השיקולים שציינתי? ולפי מה הוא גובר על שאר המתמודדות מועמדות?

האם להתאמץ ולעלות לכיוון ה- 70,000 ש"ח ולחפש רכב מהרשימה שהוא לא I30 או קורולה רובוטית? או להתמקד בחזרה ברכבים האלו?

מה לגבי רמת האמינות בקורולה הרובוטית? חשיפה לתקלות? כל כמה זמן יש לעשות איפוס מחשב גיר או החלפת מחשב גיר? מה העלויות?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ממש לא נכון שלקורולה הרובוטית אין יתרונות על הI30 -> יש לה כמה וכמה.

1. חסכונית יותר בדלק.

2. מרווחת יותר באופן מובהק.

3. תא מטען יותר גדול! -> הI30 אמנם היא רכב חמש דלתות אבל אל תטעו, תא המטען שלה קטן יחסית.

4. איכות הרכב ואיכות חומרים טובה יותר מאשר ביונדאי.

5. זריזה יותר וחזקה יותר מהיונדאי.

לאחותי היתה I30 שלוש שנים, היא היתה מאוד מרוצה מהרכב סה"כ, רכב באמת טוב.

אחרי שלוש שנים התחילו להתפרק לה כמה כפתורים ברכב והיא התחילה לעקם מבט - מבחינה מנועית - אפס תקלות מוחלט.

לגבי הקורולה הרובוטית צריך להתרגל לגיר שלה ולדעת לעבוד איתו, לדאוג שקיבלת אחת עם קלאץ' טרי ומחשב רכב שעבר את העדכון תוכנה האחרון -> אחרי זה הרכב הזה נוסע לא רע בכלל אבל זה עניין מאוד אישי ההסתגלות לגיר ומחייבת נסיעת מבחן א-ר-ו-כ-ה שכוללת בתוכה פקקים, כביש מהיר, חנייה בשיפוע.

ההמלצה שלי, מהיכרות של 4 שנים עם הרכב לחפש קורולה 2007 באמת ולהנות מרכב טוב.

או זה או שתבדקי את הI30 ואם תא המטען לא קטן לך והכל בתוך הרכב עובד ותקין - בהחלט רכב טוב.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש משהו בדבריך.

הקורולה זריזה יותר אבל ממש רועשת ולא נעימה במהירויות גבוהות.

תא המטען הוא נגזרת של מבנה הרכב, רק אציין שהגישה למעמקי הא באצ'בק וסטיישן עדיפה בהרבה ובקיפול של המושבים אפשר להוביל של מוצרי חשמל למשל ומטענים גדולים.

איכות הרכבה וחומרים זה ממש לא יתרון של הקורולה הרובוטית, היונדאי עדיפה כאן בצורה מוחלטת. הכל יושב במקומו והפלסטיקה מרגישה הרבה יותר עבה ואיכותית מהפאנלים הדקיקים והמרשרשים בקורולה.

יש לי ניסיון עשיר עם ה-I30 ולא התפרק לי שום כפתור וגם לא התקלף. עברתי בדגם הזה בערך 110 אלף קילומטרים בתנאים קשים יחסית.

קשה עד בלתי אפשרי להתרגל לטלטול המתמיד הזה ואני מתחקר המון בעלי קורולה סביבי בכל הזדמנות.

אני מציע לך לערוך נסיעת מבחן ולבחור בכפוף לרשמיך מכל דגם.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב הנ"ל תוכלי גם לרכוש קיה פורטה משנת 2009. חולקת מנוע ,תיבה ומכלולים נוספים עם ה-I30, נוחה ממנה (לטעמי) ומאובזרת בנדיבות. בנוסף, הקיה נותנת אחריות חלקית ל-7 שנים (מנוע וגיר), מה שאין כן אצל הקורולה/I30.

עם ניסיון של כשנתיים וכ-90K ק"מ, ממליץ על המכונית בחום!

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1 על ההמלצה על קיה פורטה - זה רכב שחומק מהרדאר שלי בגלל מינוס רציני שיש לי כלפי קיה ותחביב מערכות הסטריאו שממנו אני מגיע לפורום הזה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1 על ההמלצה על קיה פורטה - זה רכב שחומק מהרדאר שלי בגלל מינוס רציני שיש לי כלפי קיה ותחביב מערכות הסטריאו שממנו אני מגיע לפורום הזה.

LOL - אהבתי את הסמלון שלך!! תוכל לשלוח לי כקובץ?? :hihi::beerchug:

מה יש לך נגד רכבי קיה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אשתדל למצוא את האימייל שזה היה בו

:-D תשלח לי את המייל שלך לפרטית.

קיה מייצרים חלק גדול מהרכבים שלהם בצורה כזו שהמערכת הינה חלק אינטגרלי מהדשבורד ואין אפשרות להחליף אותן במתאם כלשהו למערכת אפטר מרקט - זה לא בא בחשבון בשביל מישהו שחובב מערכות סאונד ברמה תחרותית :evil:

חבל, עד שהם מתחילים לייצר מכוניות שבאמת נותנות פייט אמיתי למתחרים שלהם, הם דופקים את מערכת הסטריאו!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

LOL - אהבתי את הסמלון שלך!! תוכל לשלוח לי כקובץ?? :hihi::beerchug:

מה יש לך נגד רכבי קיה?

נפלאות גוגל :-)

kia_nokia.jpg

funny-Kia-Nokia-ad.jpg

(ואני מעדיף I30 על פני קורולה רובוטית, האוטומטית זה סיפור אחר..)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4506 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...