Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי סונטה 05-08

ybm3884
שימו לב! השרשור הזה בן 4505 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב , אשמח לקבל המלצות או הזהרות בנוגע לרכב הזה ?

מחלות מיוחדות ?

איזה דגם עדיף ?

ובכלל כל מידע הערה או הארה יתקבלו בברכה

תודה מראש !

peach'es, i can eat

peach'es all day long

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תריץ חיפוש על הודעות שלי בנושא - חקרתי את הרכב רבות.

העניין הוא שאתה מדבר כאן על שני דגמים שונים מאוד - השם הוא אותו השם אבל מדובר בשני רכבים שונים לחלוטין.

הדגם של 03-06 הוא חיקוי עיצוב של יגאור בכלל והוא פשוט יפהיפה מבחוץ בעיניי, אבל בפנים הוא לוקה בחסר, פשוט ומשעמם להחריד.

הדגם של 07-08 הוא כבר דגם שנועד להתחרות בכל דבר ודבר בקטגוריה של רכבים משפחתיים גדולים בנפחים 2 עד 3 ליטר

(רק בארץ שלנו קוראים לזה רכבי מנהלים).

בשני המקרים מדובר ברכב עם אמינות מופלגת, זול מאוד לתחזוקה וצריכת דלק בניגוד לכל השמועות וכל השטויות שאומרים כאן - ממוצעת וסבירה -> בין 1:9 ל1:10 לדגם הקודם.

בין 1:9 ועד 1:11.5 לדגם ה"חדש" יותר.

משום מה לארץ עוד לא הגיעה הI40 שהיא ממשיכת הדור אבל אני מבין שהיא אמורה להגיע מתישהו בשנה הקרובה.

תיקח בחשבון שלדגם הישן יותר יש שני נפחים בלבד - 2 ליטר עם 140 סוסים ו2.7 ליטר עם 170 סוסים

אני ממליץ דווקא על ה2.7 ליטר, אוכלת קצת יותר דלק אבל אתה תהנה הרבה יותר ולפי מה שאני יודע ההבדלים ברישוי, ביטוח ואחזקה הם מינוריים (תבדוק את זה!)

לגבי הדגם החדש יותר יש שלושה נפחים - 2 ליטר, 2.5 ליטר ו3 ליטר

אני ממליץ בחום על ה2.5 ליטר - יש לו גם את צריכת הדלק הטובה מבין השלוש וגם כמעט את כל חבילות האבזור למעט גג שמש עד כמה שידוע לי (בעיניי סאן רוף זה חסרון וצרות של תחזוקה).

מושבי עור, מזגן מפוצל, גימור דמוי עץ שנראה טוב מאוד ומנוע חזק אמין וטוב.

הסונטות מאוד נוחות בניגוד לרכבים קוריאנים טיפוסיים והסיבה לזה היא שהסונטה יועדה מראש להתחרות בשווקים של ארה"ב ולכן בנו אותה לנסיעה רגועה ונוחה.

זה בעקרון הרכב שחיפשתי לרכוש רק שהתמזל מזלי ומצאתי דיל טוב על אוונסיס אז לא יכלתי לסרב.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הכן הכוונה שלי הייתה לדגם החדש ולא העתק של היגואר ,

שנתון 06-08 , כי זה מה שנכנס בתקציב ,

בנוגע לאונסיס , הצורה של השנתון הקודם מעט מציקה לי ,

קראתי מעט בפורום , והבנתי שהרכב באמת בעל אמינות מעולה , ו נוח ,

מבחינת הדלק זה לא כל כך רלוונטי היות ואני שואף להמיר אותה לגז (כיום אני נוהג ב B4 עם מערכת גז ואני מרוצה עד הגג ))

העניין עם הסן רוף לא ממש מעניין אותי , מבחינתי אני לא אשלם על זה אקסטרה , סבבה אם זה יהיה אבל לא יותר ,

האבזור המלא כן מעניין ( מושבי עור , שליטה מההגה וכן הלאה )

מה שכן הרכב הזה באמת קורץ לי כי הוא נראה ממש טוב , גם מבפנים וגם מבחוץ ,

תוסיף לזה נוחות ו אמינות מופלגת כמו שאמרת ,

ומחירון לא בשמים , כלומר ניתן למצא אחת טובה משנתון 2007 באזור ה 60 ,

ונראה שהרכב הזה הוא בינגו ,

האם יש מחלות כלשהן שכדי להיזהר מהן ? או לתת דגש בבדיקה ?

peach'es, i can eat

peach'es all day long

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

60? איזה 60 איזה - תנסה יותר לכוון ה45-50K ולא יותר!

אני קניתי את האוונסיס ב65K לפני שנה וחצי בערך - בתחילת השבוע אחרי שקניתי את האוונסיס הגעתי לקחת אותה מהמגרש והיתה שם במקרה סונטה 2.5 ליטר עם חישוקי מגזניום ומושבי עור עם 70KKM במצב פרפקטי והם רצו עליה 60K לפני מיקוח.

העדפתי את האוונסיס מחשש לצריכת הדלק אבל אם הייתי יודע שזו בדייה הייתי אולי שוקל לקחת את הסונטה למרות הכל.

לדעתי אתה תמצא שנת 07 באזור ה50K שקלים. אם תמיר אותה לגז בכלל יצאת כאן עם דיל פסיכי.

מה שכן - אל תוותר על נפח מנוע פחות מ2.5 ליטר - תהנה מהרכב.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון ,

תודה רבה על הסיוע!

ואכן הכיוון שלי הוא ה 2.5 או ה 3 ,

הבנתי שהבדלי צריכת הדלק הם לא כאלו בשמיים לכן אין טעם להתפשר ,

תגיד יצא לך לברר בנוגע לביטוחים ?

peach'es, i can eat

peach'es all day long

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביטוחים לסונטה לא, לא יצא לי אבל לקטגוריה הזו הביטוח נע בין 4.5 ל 6K שקלים כאשר לרוב 5.5 עד 6 זה לרכבים חדשים דנדשים שהרגע עלו על הכביש וקיבלו רישוי על שמך.

חברות הביטוח תופסות אותך כאן בביצים ומז@#ת אותך במחיר - שנה אחרי זה אתה תחזיר להם בגדול!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לדוד שלי את האוטו יש את האוטו מנוע 2400 דגם לקשרי הכי מפואר עם כל התוספות!!!

הרכב אמין איכותי ולא יקר לאחזקה צריכת דלק 1 ל8 בעיר ממש מפואר ונוסע מעולה ! למרות שאני לא חובב יונדאי אבל הסונטה מהצורה החדשה זה רכב מדהים! ממש קשה להאמין שזאת יונדאי ממש כמו מכונית של 300 אלף!

תקח את הדגם לקשרי עם המושבי עור!!!

בעיה אחת סובל מירידת ערך מטורפת ואיו שוק!! אבל כמו שקונים בזול מוכרים בזול!

הוא קנה לפני כמעט שנה רכב שנת 2008 מנוע 2400 עם מושבי עור עם 90 אלף ק"מ כולל מערכת מולטימדיה! רכב שמור כאילו יצא מהסכנות! ב65 אלף שקל בלבד! במקרה שלו ירידת ערך וחוסר שוק זה לא משנה כי הוא לא מתכוון למכור ב10-15 שנה הקרובות.

ברשותי אלפא 147 1.6 2002

לפני FIAT 131 1982 (נמכרה לצערי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או קיי או קיי!

אבל למה כל הסימני קריאה האלה?!

זה לא נעים!

:-D

אתה מבין את הפואנטה? -> אני עובד עם הרבה לקוחות היחידים שמשתמשים בסימן קריאה כל חצי משפט הם הגרמנים :roflmao:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4505 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...