Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו קליאו ספורט VS סיאט איביזה טורבו VS פיג'ו 306 GTI6

deltaHF
שימו לב! השרשור הזה בן 4516 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחפש להשתדרג קצת מה106 ראלי שלי.

בגדול נעצרתי על שלושת הדגמים הנ"ל. הכוונה היא להשתדרג גם מבחינת כוח וגם קצת יותר "איכות חיים".

הדרישות הן רכב מהנה, חזק יותר מהראלי בצורה מורגשת ועליה בשנתון (אני יודע שהGTI6 היא לא ממש עליה בשנתון אבל היא גם בתחרות).

התקציב הוא עד 40K בערך.

הפייבוריטית שלי נכון לעכשיו זאת הקליאו. האיביזה פחות מדברת אלי וב306 אף פעם לא יצא לי לנהוג אז אני אפילו לא יודע למה לצפות.

אשמח להשוואה,דגשים לבדיקה, הערות והארות לגבי השלישיה. מבחינת התנהגות נוחות כוח ואחזקה.

וכמובן תאחלו לי בהצלחה בחיפושים :lol:

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

איביזה חזקה רק בקו ישר

306 ישנה קצת

הקליאו הכי מומלצת מבין השלושה, (התנהגות כביש, טיפולים שוטפים, צריכת דלק) וכנראה גם החיפוש אחריה יהיה הכי קל. (אחרי האיביזה, שלא ממש טובה בפניות)

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיביזה תהיה חיב להשקיע כדי לקבל תוצאות בהתנהגות.

אני יכול להגיד לך בתור אחד שהשקיע במקסימום יציבות,שאין קליאו אוו 306 שיצא לי לנסוע, שמגיעות לרמת האחיזה שיש אצלי קיום.

אבל במבחן תחושות בההגה אין לי סיכוי מולם.

ממי שנהג על האיביזה שלי,היא השאירה אותו בפה פעור להבדל שנהיה לפני ואחרי.

קח בחשבון שזו השקעה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור האיביזה לא מהנה במיוחד מעבר לכוח שלה הבנתי נכון?

אם ככה היא כרגע בעדיפות אחרונה.

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון מבין הרשימה שרשמת הקליאו תיתן את חווית הנהיגה הן מבחינת כוח והן מבחינת ניהוג ,היתה ברשותי איבזה טורבו

גולף gti,אודי a3t כולם חזקות מהקליאו רק לאחר ציפ בקו ישר וגם זה בספק ,אבל אין על הקליאו בכל מה שקשור לאחיזה והנאה מנהיגה מכונית שנותנת יותר,אני משוחד כי יש ברשותי קליאו ספורט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קליאו בגרסה הכי חזקה לא מתקרבת לאיביזה מבחינת זמינות כוח. מבחינת נהיגה היא עדיפה ללא ספק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קליאו ספורט ללא ספק היא מחליפה ראויה לראלי

שלא תבייש אותך בפניות וגם תיהיה ברמת נוחות גבוה יותר.

קח בחשבון את עלויות האחזקה היחסית גבוהות של הקליאו לעומת ה106 ואני יודע שהשקעת לא מאט

[b]Control, vision, determination. These are the three fundamental components... of the new generation race car driver. Speed is a byproduct. Going fast. But remember: The car is you, you are the car. Okay? Let's riiide[/b]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמינות כוח אין ספק שבטורים נמוכים האיביזה עדיפה אבל במצב סטנדרטי הקליאו מהירה יותר בוודאות .

ובסל"ד שהאיביזה נרדמת ,הקליאו רק מתעוררת שתי מנועים שונים לגמריי 172 כ"ס מול איבזה 156 כ"ס אבל החיים הם לא רק כוח סוס ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פה דווקא ימליץ על ה306 יש הרבה דברים טובים שנאמרו עליה בכל מגיזיני הרכב בעולם ואני חולה על הצורה שלה, בנוסךף זה רכב רגיל ונוח לגמרי עד שאתה לא מתחיל להוציא ממנו כל מה שהוא יודע, יחסית אמין ויותר זול לאחזקה מהקליאו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפונקציה של תמורה למחיר, על הנייר הקליאו תהיה עדיפה.

אולם, עד שלא תנסה - לא תדע.

ממליץ "לעשות סיבוב" על שלושתן, להרגיש ולהחליט בהתאם.

נ.ב, לכשתתרצה ותקנה קליאו, נשמח לתמונות :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BIG Y (יריב אם אני לא טועה נכון?), הבנתי שהשקעת לא מעט כדי שהאיביזה שלך תהפוך לתוקפת סיבובים רצינית :twisted: .

אני לא כל כך בעניין של להשקיע המון כסף על שיפורים, הפעם אני רוצה להיות סטנדרטי יחסית וכמה שיותר קרוב "לחוקי" :wink: .

לכן אני גם מחפש רכב כמה שיותר מקורי, אני אפילו לא יודע אם אני ארצה הנמכה ובולמים קשיחים יותר מכיוון שאני נוסע המון וזה הוכיח את עצמו כמאוד לא נוח לאורך תקופה. לעומת זאת בימים שבהם יש אפשרות לתת לרכב לעשות מה שהוא יודע הכי טוב השיפור של בולמים קפיצים מורגש מאוד ומעלה חיוך מאוזן לאוזן.

AINO קודם צריך למצוא קליאו שמורה שזו משימה לא פשוטה כלל.

ה306 מרגישה חלשה משמעותית מהקליאו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

AINO קודם צריך למצוא קליאו שמורה שזו משימה לא פשוטה כלל.

שבוע שעבר הייתה למכירה ביד2 קליאו דור 1, 2001, יד ראשונה. :roll:

מציע לך להגיע איזה סופ"ש למפגשים הרלוונטים ולהתרשם ממצב הרכבים בכלל, וגם מכאלה שנמכרות בפרט.

רק בסופש האחרון השתתפו במפגש 12 קליאוז :twisted:

בנוסף, קבל ה"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאחד שמורגל ב-ZX וכמובן ב-106 ראלי, תשאיר את הקליאו וה-306.

ה-306 נדירה וישנה יותר, פחות רלוונטית לדעתי.

הקליאו S היא ה-106/306 המודרנית, ולא התשובות הפושרות של פז'ו 206/307.

הבונוס הוא שלקליאו S יש מנוע מדהים שיודע לסחוב באופן מפתיע בסל"ד נמוך-בינוני ביחס לאטמוספרי שכזה + שינוי צליל וכניסה לאטרף שמחזיקים אותו מעל 5000 סל"ד.

בניגוד לפז'ו הישנות, שהיה נראה כאילו שיצאה להם מכונית קטנה וזולה שבאופן מפתיע ועם מכלולים פשוטים יחסית יודעת להתנהג מושלם,

בקליאו מורגש שהרכב כאילו במקור נבנה לתת לך כייף: התנהגות מופרעת לחלוטין ב-MK1, בלמים חזקים, סביבת נהג עם מושבים יפייפים ונגיעות ספורטיביות מבית רנוספורט וכמובן המנוע המלהיב הזה.

DS 7 CROSSBACK 2019

2019 PEUGEOT 308 GTI

2006 PEUGEOT 307 XT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4516 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...