Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ ברכישת גרנד ויטרה קצר.

Alesso
שימו לב! השרשור הזה בן 4512 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,אני רוצה לרכוש ג'יפון עם נוחות נסיעה טובה בכביש,חבר טוב המליץ לי על גרנד ויטרה קצר הדגם החדש מ2009 מנוע 2.4 למשהו פה יש נסיון עם הג'יפ הזה,אך האמינות והאחזקה של הג'יפ ,צריכת דלק ממוצעת והכי חשוב עם הוא נוח לנסיעות בעיר אני מתכוון לטייל בשטח משהו פעמיים בחודש לא יותר,שאר הנסיעות הם הרוב בתוך העיר וקצת בנעירוני.

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחזיק אחד כזה כבר שנתיים וחצי ורק דברים טובים אני יכול להגיד עליו, מנוע חזק , נוחות נסיעה טובה בכביש ולא פראייר בכלל בשטח.

עד היום 0 תקלות ... טפו טפו טפו !!!

צריכת דלק משולבת באיזור 9.5 ק"מ/ליטר.

hu: eclipse cd5030

spk: hertz hi-enrgy hsk165

amp: audison lrx 4.1k

sub: hertz es200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה לי גרנד ויטרה ואין לי שום דבר טוב להגיד עליה: נהפוך הוא! לא נוחה ולא אמינה בכלל. אני מציע לך לנסוע בקצרה לפני שתחליט כי היא בהרבה פחות נוחה מטריוס למשל.

בכל מקרה כשתרצה למכור תגלה שלסוזוקי ויטרה קצרה יש ביקוש כמו להרפס...(ירידת ערך של 50% תוך 4 שנים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחזיק בגראנד ויטרה ארוכה, הרכב מאוד אמין, וזאת בלשון המעטה, כי מלבד צמיגים וטיפולים שוטפים לא הוחלף דבר.

אמנם אני מחזיק את המנוע המיושן יותר (2.0L, כ"ס 138) ושם מורגש מחסור בכוח, אך כאשר ביצעתי נסיעת מבחן על הדגם הקצר החדש, עם המנוע המשודג, הרכב הרגיש קליל וזריז.

כיתרונות אציין את האמינות המופתית, נוחות טובה, שמירה על ערך הרכב (ביחס לג'יפונים אחרים), וכמובן שלדת הסולם והילוך הכוח (ג'יפ אמיתי).

חסרונות הג'יפ הם צריכת דלק גבוהה מהממוצע, ואיכות חומרים סבירה ולא מעבר.

הבוז לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה לי גרנד ויטרה ואין לי שום דבר טוב להגיד עליה: נהפוך הוא! לא נוחה ולא אמינה בכלל. אני מציע לך לנסוע בקצרה לפני שתחליט כי היא בהרבה פחות נוחה מטריוס למשל.

בכל מקרה כשתרצה למכור תגלה שלסוזוקי ויטרה קצרה יש ביקוש כמו להרפס...(ירידת ערך של 50% תוך 4 שנים)

השאלה למה יש ירידת ערך כזו דרמטית. אין ביקוש או שהרכב בעייתי?

אני דווקא קראתי חוות דעת חיוביות על גרנד ויטרה באופן כללי.

זו רק בעייה של הדגם הקצר ?

נהג ותיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

היי, יש ירידת ערך דרמתית לכל רכב שערכו עומד על כ100 אלף שח בהיותו בן כ-3 שנים לערך, הסיבה היא שאין לאנשים מזומנים בכיסים לרכישת רכב בסכום הזה וכולם יעדיפו להכנס לאיזה מגרש שיתן מימון וכד', לכן השוק הפרטי מת ואין עסקאות.

לעומת זאת ג.ויטרה מודל עד 2005 כולל, נסחר בצורה די יפה בתחום הגי'פונים, יתכן ובעתיד הגרנד החדשות גם יהיו כאלו, יתכן ויהיו נפילה (אין לדעת), אני אישית מעריך שיהיו נפילה כי מדובר ברכב שבילים בלבד, ללא שום יכולות שיפור.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, יש ירידת ערך דרמתית לכל רכב שערכו עומד על כ100 אלף שח בהיותו בן כ-3 שנים לערך, הסיבה היא שאין לאנשים מזומנים בכיסים לרכישת רכב בסכום הזה וכולם יעדיפו להכנס לאיזה מגרש שיתן מימון וכד', לכן השוק הפרטי מת ואין עסקאות.

לעומת זאת ג.ויטרה מודל עד 2005 כולל, נסחר בצורה די יפה בתחום הגי'פונים, יתכן ובעתיד הגרנד החדשות גם יהיו כאלו, יתכן ויהיו נפילה (אין לדעת), אני אישית מעריך שיהיו נפילה כי מדובר ברכב שבילים בלבד, ללא שום יכולות שיפור.

לא ראיתי שלRAV4 ולCRV שהם גם רכבי שביל יש ירידת ערך כזו גדולה.

דגמים בני שנתיים מבקשים עליהם מעל 150K.

השאלה למה גרנד ויטרה לא מחזיק את ערכו כמו האחרים. האם זה בגלל שהרכב פחות אמין או פחות איכותי או מה בדיוק ?

גרנד ויטרה קצר עולה חדש 159K, ועכשיו גם יש הנחות סוף שנה. השאלה אם שווה להשקיע בדגם הזה מתוך הנחה

שתמיד יהיה מבוקש אצל אלא שרוצים מידי פעם לרדת לשביל או לחוף הים בסופי שבוע.

בכל זאת רכב חדש נותן לך שקט של 3 שנים לפחות.

הייתי קונה CRV אלא שהמחיר שלו רצח.

נהג ותיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, ממה שידוע לי אין בעיות אמינות על סוזוקי, מהתרשמות שלי עולה כי הגרנד הקצרה, זה אוטו מעפן (פשוט ככה), לא הייתי משלם עליו גם 130 כחדש, האוטו פשוט מאוד, דל אבזור, לא נוח לנסיעה ומרגיש כמו סוזוקי סויפט ישנה, גם מבחינת כוח (למרות מנוע 2400, כנראה גיר טיפש מידי).

תראה, אם לטויוטה יש שמירת ערך, כנראה שמדובר ברכב טוב יותר (על זה מעולם לא נהגתי)

אם מפריע לך הירידת ערך (כ40 אלף ב3 שנים), תקנה משומש בן שנתיים, שספג את רוב הירידה כבר, יש מלא כאלו מזקנים, האמינות לא צריכה להטריד, אני אישית יודע על זקנה שקנתה כזה לפני כשנה, והיא נוסעת 5 אלף קמ בשנה (קניתי ממנה גרנד 2004 עם 40 אלף קמ אחרי 6 וחצי שנים אצלה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, ממה שידוע לי אין בעיות אמינות על סוזוקי, מהתרשמות שלי עולה כי הגרנד הקצרה, זה אוטו מעפן (פשוט ככה), לא הייתי משלם עליו גם 130 כחדש, האוטו פשוט מאוד, דל אבזור, לא נוח לנסיעה ומרגיש כמו סוזוקי סויפט ישנה, גם מבחינת כוח (למרות מנוע 2400, כנראה גיר טיפש מידי).

תראה, אם לטויוטה יש שמירת ערך, כנראה שמדובר ברכב טוב יותר (על זה מעולם לא נהגתי)

אם מפריע לך הירידת ערך (כ40 אלף ב3 שנים), תקנה משומש בן שנתיים, שספג את רוב הירידה כבר, יש מלא כאלו מזקנים, האמינות לא צריכה להטריד, אני אישית יודע על זקנה שקנתה כזה לפני כשנה, והיא נוסעת 5 אלף קמ בשנה (קניתי ממנה גרנד 2004 עם 40 אלף קמ אחרי 6 וחצי שנים אצלה)

אתה רציני? יש זקנים שרוכשים גרנד ויטרה ובפרט שהרכב לא נוח?

אם הרכב מעפן אז אין לי סיבה לרצות אותו גם כיד 2.

אני מחפש רכב נוח גבוה ועד כמה שאפשר חסכוני. הגרנד ויטרה בטוח לא חסכוני ועושה רושם שגם לא כל כך נוח.

אולי CRV בת שנתיים זה הפתרון. ממילא רוב הנסיעות הם על הכביש.

נהג ותיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, אני אומר לך, אני קניתי ממנה 2004 היא קנתה חדש מהסוכנות קצר, מתגוררת בצפון ת"א, נוסעת לקאנטרי קניות וכד', הרכב עוד היה עם חלק מהניילונים אפילו.

עשית סיבוב ברכב ? לי אישית הוא מאוד מאוד לא נוח, חסכוני ? אתה בטח צוחק, הוא עושה 1:7 בימים יפים ורגועים, אפשר לקנות רכב אמריקאי בן שנתיים או 3 בכסף הזה עם כל הפינוקים וגם כוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, אני אומר לך, אני קניתי ממנה 2004 היא קנתה חדש מהסוכנות קצר, מתגוררת בצפון ת"א, נוסעת לקאנטרי קניות וכד', הרכב עוד היה עם חלק מהניילונים אפילו.

עשית סיבוב ברכב ? לי אישית הוא מאוד מאוד לא נוח, חסכוני ? אתה בטח צוחק, הוא עושה 1:7 בימים יפים ורגועים, אפשר לקנות רכב אמריקאי בן שנתיים או 3 בכסף הזה עם כל הפינוקים וגם כוח.

ברור שאפשר לקנות הרבה רכבים יותר נוחים ומאובזרים, אבל אשתי התרגלה לרכב גבוה שנותן לה הרגשת ביטחון ויציבות על הכביש, ורוצה רק רכב גבוה. זה מצמצם את האפשרויות.

אני עוקב אחרי לוחות יד2. נראה אם יצוץ איזה CRV עם ק"מ נמוך בן שנתיים עד שלוש.

נהג ותיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4512 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...