Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות לגביי יונדאי i25 אקסנט

shay106460
שימו לב! השרשור הזה בן 4537 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכל חבריי הפורום,לאחר חודשים רבים (כמעט שנה) של אי פעילות אני היום חוזר וכותב כדי לבקש מידע לגביי הרכב יונדאי i25.

אז ככה,אני ואבא שלי היינו בסוכנות של יונדאי,אנחנו מעוניינים ברכב חדש מהחברה ואנחנו דיי סגורים על יונדאי.

למרות שבהתחלה הצעתי לאבא שלי לבדוק אופציות נוספות כמו מאזדה 3,טויוטה קורולה,שברולט קרוז,מיצובישי לנסר וכו'...לבסוף הוחלט שיונדאי הכי נוחה בישבילנו מבחינת המחיר,וגם אבא שלי התלהב מהרכב.

אני יודע שיונדאי i25 לא מתחרה במכוניות הנ"ל מכיוון שהיא מוגדרת כ"מיני משפחתית",כאן מתחילות הדאגות שלי.

מכיוון שחשוב לנו שכולם יהנו מהרכב,אבא שלי בחר לקחת את הגירסאה המפוארת עם שלל התוספות שהחברה מציעה.

מדובר ברכב בעל גיר אוטומטי עם 4 הילוכים-כאן בעצם ההתלבטות שלי.

האם גיר שהוא רק בעל 4 הילוכים נחשב לגיר "עייף" עם ביצועים משעממים? אני יודע שמבחינת כח ונפח מנוע לא חסר לה יחסית למי שמוגדרת למיני משפחתית בלבד (1600 סמ"ק ומספקת 124 כוחות סוס) שבעצם זה אומר שהיא חזקה יותר ממאזדה 3.

עלה גם רעיון מצידי לקחת את הגירסאה המפוארת של ה i35 שחורגת מהתקציב,זה תוספת של בערך 20 אלף שקל,היא יותר מרווחת ,מעוצבת,ואולי גם יותר מפנקת...אבל לטעמו של אבא שלי גדולה מידי ולא נחוץ גודל כזה למשפחה של 4 נפשות.

אז כרגע אני יסכם את זה-אנחנו סגורים על יונדאי,יש שני אפשרויות של הדגמים שציינתי למעלה,האם התוספת של 20 אלף ש"ח תביא להבדל כל כך משמעותי? (כמובן שה-i35 מוגדרת כמשפחתית)

למי שמעוניין לדעת אז מבחינת אבא שלי גם ה i25 מספיקה בהחלט כדי ליסוע הלוך חזור לעבודה,בגלל שאני צעיר עדיין יש בי את הרצון לעוד כח מהמכונית וביצועים מספקים (ל i35 גיר בעל 6 הילוכים)...אז מה אומרים המומחים?

שאלה נוספת-דיברנו עם הסוכן על כל העניין של התוספות ושאלתי אותו אם יש לרכב חיישני רוורס.הוא אמר לי שאם אלו הדאגות שלי אז הוא באופן אישי ידאג שיהיו לי ברכב חיישני רוורס,אז כמו כל ישראלי חשבתי להוציא ממנו עוד כמה תוספות על חשבונם...איזה תוספות מגיעות עם הרכבים החדשים היום שאפשר לדעתכם לבקש? (יש סנרוף וגלגלי מגנזיום) בכל זאת המחיר עדיין לא סגור אז יותר הגיוני לבקש תוספות מאשר להוריד במחיר :)

תודה מראש לכל העוזרים! :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

I25 זה שיפור גדול של אקסנט הקודם, בכל המובנים - נוחות, מרחב פנים, איכות החומרים, איכות הנסיעה.

אביך כנראה החליט להשאיר בכיס 20 אלף ש"ח, כי לדעתו אתם לא צריכים את הגודל של I35 .

אני מקווה שהזמנתם נסיעת מבחן על הרכב.

הכל טוב ויפה, רק אם תרצו למכור את הרכב אחרי שנתיים -שלוש, תגלו שהמחיר שלו יצנח פלאים בגלל כמות גדולה של הרכבים המוצאים למכירה מליסינג (ככל הנראה זה גם יהיה המצב עם I35 )

אם בכוונתכם להישאר עם הרכב הרבה שנים, זאת אופציה טובה מאוד ולא יקרה מדי.

תקראו מבחני דרכים על הרכב הזה:

http://www.google.co.il/search?gcx=w&sourceid=chrome&ie=UTF-8&q=I25+%D7%9E%D7%91%D7%97%D7%9F+%D7%93%D7%A8%D7%9B%D7%99%D7%9D

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכל חבריי הפורום,לאחר חודשים רבים (כמעט שנה) של אי פעילות אני היום חוזר וכותב כדי לבקש מידע לגביי הרכב יונדאי i25.

אז ככה,אני ואבא שלי היינו בסוכנות של יונדאי,אנחנו מעוניינים ברכב חדש מהחברה ואנחנו דיי סגורים על יונדאי.

למרות שבהתחלה הצעתי לאבא שלי לבדוק אופציות נוספות כמו מאזדה 3,טויוטה קורולה,שברולט קרוז,מיצובישי לנסר וכו'...לבסוף הוחלט שיונדאי הכי נוחה בישבילנו מבחינת המחיר,וגם אבא שלי התלהב מהרכב.

אני יודע שיונדאי i25 לא מתחרה במכוניות הנ"ל מכיוון שהיא מוגדרת כ"מיני משפחתית",כאן מתחילות הדאגות שלי.

מכיוון שחשוב לנו שכולם יהנו מהרכב,אבא שלי בחר לקחת את הגירסאה המפוארת עם שלל התוספות שהחברה מציעה.

מדובר ברכב בעל גיר אוטומטי עם 4 הילוכים-כאן בעצם ההתלבטות שלי.

האם גיר שהוא רק בעל 4 הילוכים נחשב לגיר "עייף" עם ביצועים משעממים? אני יודע שמבחינת כח ונפח מנוע לא חסר לה יחסית למי שמוגדרת למיני משפחתית בלבד (1600 סמ"ק ומספקת 124 כוחות סוס) שבעצם זה אומר שהיא חזקה יותר ממאזדה 3.

עלה גם רעיון מצידי לקחת את הגירסאה המפוארת של ה i35 שחורגת מהתקציב,זה תוספת של בערך 20 אלף שקל,היא יותר מרווחת ,מעוצבת,ואולי גם יותר מפנקת...אבל לטעמו של אבא שלי גדולה מידי ולא נחוץ גודל כזה למשפחה של 4 נפשות.

אז כרגע אני יסכם את זה-אנחנו סגורים על יונדאי,יש שני אפשרויות של הדגמים שציינתי למעלה,האם התוספת של 20 אלף ש"ח תביא להבדל כל כך משמעותי? (כמובן שה-i35 מוגדרת כמשפחתית)

למי שמעוניין לדעת אז מבחינת אבא שלי גם ה i25 מספיקה בהחלט כדי ליסוע הלוך חזור לעבודה,בגלל שאני צעיר עדיין יש בי את הרצון לעוד כח מהמכונית וביצועים מספקים (ל i35 גיר בעל 6 הילוכים)...אז מה אומרים המומחים?

שאלה נוספת-דיברנו עם הסוכן על כל העניין של התוספות ושאלתי אותו אם יש לרכב חיישני רוורס.הוא אמר לי שאם אלו הדאגות שלי אז הוא באופן אישי ידאג שיהיו לי ברכב חיישני רוורס,אז כמו כל ישראלי חשבתי להוציא ממנו עוד כמה תוספות על חשבונם...איזה תוספות מגיעות עם הרכבים החדשים היום שאפשר לדעתכם לבקש? (יש סנרוף וגלגלי מגנזיום) בכל זאת המחיר עדיין לא סגור אז יותר הגיוני לבקש תוספות מאשר להוריד במחיר :)

תודה מראש לכל העוזרים! :wink:

אתה לא יכול להשוות בין מאזדה 3/קורולה/שאר המכוניות שכתבת לi25. הi25 שייכת לסגמנט של סופר מיני עם בגאז'.

אכן יש בi25 תמורה נאה לכסף, אבל במאמץ קטן יחסית אפשר לקבל את הi35 החדשה עם גיר מתקדם יותר ומנוע חזק יותר.

שמע, אין לך מה לדאוג מהקטע של 4 הילוכים, גם הקורולה וגם ה3 ורוב המשפחתיות עדיין מציעות גיר אוטומטי מיושן ועתיק בעל 4 הילוכים (למעט קיה פורטה, יונדאי i35, שברולט קרוז וסקודה אוקטביה, עד כמה שזכור לי, כל השאר מציעות 4 הילוכים בלבד בגרסת ה1.6).

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כל כך צורך בנסיעת מבחן,אבא שלי סגור עליה,אגב אנחנו מתכננים להחזיק את הרכב 5-6 שנים,בטוח שלא פחות מ-5 שנים,וכן לקחנו בחשבון שהמחיר ירד משמעותית,אבל אין כמו התענוג של רכב חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אביך סגור על הרכב הזה,

איפה ההתלבטות כאן?

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דור,התוספת היא לא קטנה,מדובר ב-20 אלף שקל,הסוכן אמר שההבדל היחיד שמשמעותי זה הגודל והגיר,המנוע של המכוניות פשוט זהה לחלוטין (למרות שיש כוחות סוס נוספים ב i35) משהו כמו עוד 8.אני מחפש סיבה מספיק טובה לשכנע אותו שכדאי להשקיע את הסכום הנוסף הזה וכרגע אני לא רואה שום דבר,הדבר היחיד שאני לא רגוע בגללו זה הגיר,למרות שהרבה אמרו לי שאין לי מה לדאוג לגביי זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אביך סגור על הרכב הזה,

איפה ההתלבטות כאן?

ההחלטה שלי גם היא חלק מהעניין פה.

לגביי השאלה השנייה של האיבזור לרכב אשמח לתשובה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור מי שעשה נסיעת מבחן - ממליץ להתרחק.

הבבדל במחיר בינה לבין משפחתיות אמיתיות כמו ה-I35 לצורך העניין משמעותי מאוד, ולא מצדיק את הפער הזעיר במחיר.

וחוץ מזה, לעשות קנייה בסכום כאלו בלי להשקיע חצי שעה בנסיעת מבחן... באמת שאין צורך להוסיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתם את השברולט סוניק? גם היא ברמה המפוארת מגיעה עם גלגלי מגנזיום וסאן רוף ומנוע 1.6 עם 6 הילוכים ו115 כ"ס, במחיר של 110K אם אני לא טועה ואני אישית למדתי על בשרי עם לא מבצעים נסיעת מבחן לא קונים חבל להתחרט אחר כך.

חבר טוב פעם אמר לי ...." מה זה משנה מזגן לא מזגן אם יש דלקן הוא החבר הכי טוב של האדם

:lol: "

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית מאוד מאוכזב מה-I25. עברתי אלהי מקיה פורטה ואחרי הרבה "שעות אקסנט" וציפיתי להתקדמות, אבל מלבד העיצוב קיבלתי את אותה תוצאה.

הרכב צפוף, לא נוח ועדיין למרות השיפור הגדול בתא הנוסעים, כשאתה תעבור ממנה ישירות לתוך I35 אתה תבין בדיוק לאן הלך כל שקל בפיתוח ובייצור.

אל תבין אותי לא נכון, זאת לא מכונית רעה. על ביצועים אני לא מדבר כי אלה של ה-1.6 עדיפים בהרבה על ה-1.4 העייף אבל כשאתה רואה פער כזה במחיר, תהיה בטוח שהוא הלך לאנשהו ואל תאמין לסוכן שאומר שההבדל הוא גודל וגיר כהגדרתו. מדובר בשני רכבים שונים לגמרי.

בדקתם את ה-I30? נכון, גם היא עדיין לא I35, אבל בגלל שהדגם החדש כבר הוצג ויגיע בקרוב היא נמכרת במחירים נוחים יותר ולדעתי מלבד עניין הבגאז' היא עדיפה על ה-I25.

בנוגע לאיבזור יש בעיקר קודנים, חיישני רוורס, מערכות מולטימדיה, מרימי שמשות ומגיני רוח. הכל בהתקנה מקומית לא מקצועית וגם לא מנסה להיות מקצועית. אני הייתי מוותר.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בימים של שוק חדשות חלש ומבצעים והנחות בכל חור לקנות רכבים סוג ב' במחיר מלא?

לקנות רכב במעל ל100 א' ש"ח כדי לסוע בבינוניות מפח? או כדי להפסיד 50 אחוז מערכו תוך 3 שנים?

כבר הייתי מעדיף לקנות פוקוס דור קודם בהנחה יפה או פוקוס חדשה ידנית. יש לך גם איביזה פלואו TSI בסביבות המחיר של הI25.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפותח השירשור. אני לא מבין למה תאה מתעקש על הבדל של 20K ש"ח.

ההבדל יותר קרוב ל-15K ואפילו ל-10K אם לוקחים פורטה, וכמו שרשמו לך, אלה מכוניות הרבה יותר טובות מה-I25.

התמחור של ה-I25 בכלל נועד לליסינג ולא משתלם לאדם הפרטי(עזוב שכל תמחור המכוניות מיועד ללסינג אבל זה ממש במיוחד לכך).

שווה להשקיע את הכסף, בנוסף בקיה תקבל אחריות מנוע וגיר ל7 שנים שיעזור לך להחזיק אותה 6 שנים וגם למכור אותה יותר בקלות למשהו אחר עם אחריות בתוקף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב,קיבלתי מספיק תשובות,תודה רבה לכל העוזרים.

למרות שזה התחיל ללכת לכיוון שלא רציתי,שזה לשכנע אותי למה לא ללכת בכלל על יונדאי,אבל בכל מיקרה תודה למי שניסה לעזור,מחר אני ואבא שלי נעשה נסיעת מבחן ואני מאמין שנסגור את העסקה עם הסוכנות :-)

(אפשר לנעול)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4537 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...