Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חלופות לגלגל רזרבי גדול בפורד פוקוס החדשה

ariel_nir
שימו לב! השרשור הזה בן 4554 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בשעה טובה היגיע הפורד פוקוס החדשה אתמול

האוטו בליסינג, והגיע אם גלגל רזרבי בגודל מלא. הגלגל תופס נפח נכבד מתא המטען כיוון שהוא מגיע אם הגבהות קלקר לכל רצפת תא המטען. ניתן להוציא את ההגבהות ולהחזיר את תא המטען לגודל המקורי שלו בקלות.0

אני מנסה לברר אם יגיע בעתיד גלגל קטן שיתאים בגודל לשקע היעודי בתחתית תא המטען. אבל מחפש גם פטרון ביניים לבעייה.

ישנן מספר אפשרויות

1) לחפש גלגל קטן מתאים להברגות של האוטו - האם מישהו יודע מה עלי לחפש?

2) לוותר לגמרי על גלגל רזרבי (לסוע אם fast) כתחליף כל שהוא גם אם לא מלא.- זה חוקי?

3) להוצאי את ההגבהות, להניח את הגלגל הרזרבי בתא המטען מכוסה בכיסוי בד. - האם זה לא מסוכן בשעת תאונה?

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי חלק מהגרסאות של הפוקוס (אולי הסטיישן? לא זוכר) מגיעות עם גלגל "בייגלה".

ככה שקיים גלגל כזה.

עד כמה נפח המטען קריטי לך?

אני אישית מעדיף גלגל מלא כי במקרה של תקר אתה מחליף גלגל ונוסע בלי דאגות, ולא מוגבל ל80 קמ"ש וצריך לחפש פנצ'ריה קרובה.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיים גלגל "בייגלה" בפוקוס החדשה (דור 3)? אתה בטוח כי כל הפרסומים שקראתי בנושה דיברו על הבעיה של הגלגל הגדול

גלגל גדול אכן יותר טוב היה והאוטו מתוכנן לכך והגלגל לא טופס כ 20% מנפח ההתענה של הרכב.

מגבלות המהירות של גלגל "בייגלה" לא מפריעות לי יותר מידי מכיוון ש:

א. פנצ'ר זה דבר די נדיר

ב. גם גלגל בגודל מלא ששכב שנים בתחתית הרכב ולעיתים חשוף לשמש או לחום מהאזוז או המנוע (יש עדיין דגמים אם הגלגל בתא המנוע?) איננו תקין במאת האחוזים ולא כדאי למתוח אותו עד לקצה המגבלות שלו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן לקנות גלגל קטן משומש (עלות של בערך 200 ש"ח) לפי התאמה (בפנצ'ריה אמורים להתאים את מרווח הברגים) שוב הנסיעה עליו מוגבלת ל 80 קמ"ש והבלאי שלו גבוה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מידע שאני מכיר, מודעים לבעיה, והיא תפטר בהמשך כאמור ע"יע"י גלגל קטן. יתכן שכבר עכשיו אפשר לקנות/ לקבל איכשהו מפורד. בדקת מול השירות את הנקודה הזאת?

במה אני מתגלגל ?

פורד פוקוס 2012

פורד פיאסטה 2012

פורד מונדאו 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלתי את אותה השאלה של פותח השרשור את סוכן פורד והוא אמר לי שבפוקוסים שמגיעים החל מנובמבר יהיה גלגל קטן,

אז אולי באמת כדאי לברר דרכם או דרך חברת הליסינג, אם זה כבר הגיע או לא....

אגב איזה דגם לקחת? 5\4\סטיישן? רמת גימור? מנוע? צבע? :lol:

Peugeot 107 2012 :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו היגיע אלינו אתמול (טכנית נובמבר) עם גלגל גדול

לקחנו סדאן (4 דלתות) - כמעט ועוד לא נסעתי בו אבל לפחות במבט ראשון הוא מרשים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו היגיע אלינו אתמול (טכנית נובמבר) עם גלגל גדול

לקחנו סדאן (4 דלתות) - כמעט ועוד לא נסעתי בו אבל לפחות במבט ראשון הוא מרשים

איך הגיר? האם יש קפיצות בזחילה בפקקים? איך התאוצה ? האם ניתן לקשר את הטלפון לרכב ולדבר עם המערכת של הרכב (ללא התקנת דיבורית)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי הולך לסוכנות שלהם ושואל מה אפשר לעשות.

אני מבין שלקחת את ה-1.6 נכון?

ולמי ששאל איך הגיר, אז אני עשיתי נסיעת מבחן והגיר הפתיע אותי לטובה!! הלכתי לעליה עצרתי בעצור ואז עזבתי את הברקס

והאיש מהסוכנות אמר לי שהרכב מחזיק ברקס ל-2 שניות אבל בפועל הרכב עמד ולא זז!! כאמור לא הייתי עם ברקס\גז\בלם חניה!

מה שהסיאט איביזה עם גיר DSG לא עשתה!! באותו מקום היא עמדה לשתי שניות ואז התדרדרה אחורה קצת ואז הגיר התחיל

לשחרר את הקלאץ' והאוטו קצת גמגם, בכל מקרה שני הגירים הרגישו לי דומים בשאר הנסיעה (כמובן נסיעת מבחן של 20 דקות בערך) הגיר של הפוקוס עבד יפה גם בפקקים גם בהחלפות מהירות (שזה די ברור) וגם בנסיעה רגוע, אני מאוד התרשמתי!

אבל האוטו לא הרגיש לי כמו שחשבתי שהוא יהיה :( הוא זריז אבל חסר לי קצת כוח, כמובן שהאיביזה 1.2TSI מהירה יותר! :)

Peugeot 107 2012 :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הגיר? האם יש קפיצות בזחילה בפקקים? איך התאוצה ? האם ניתן לקשר את הטלפון לרכב ולדבר עם המערכת של הרכב (ללא התקנת דיבורית)

הגיר לא רע,

• במהלך הנסיעה ההחלפות מהירות וחלקות.
  • לא הבחנתי בקושי בזמן פקקים או תנועה איטית
  • חנייה עדיין קצת קשה לי לבצע איתו, צריך ללמוד קיצד להביא את הרכב לזחילה איטית.

הרכב מגיע אם מערכת של Sony הכוללת blue tooth מובנה. יש שליטה על הטלפון דרך הקונסולה הראשית כולל אפשרות לחייג. תאורטתית יש גם אפשרות להתממשק אם ספר הטלפונים של המכשיר ולקרא SMS אבל אין תמיכה בעיברית

הדיבורית מאוד נוחה ושומעים מצויין

סה"כ רכב לא רע בכלל. הייתי שמח לקצת יותר מרחב פנימי (בעיקר אורך), לאחר שנפטור את הבעייה של הגלגל הרזרבי יהיה בסדר. פרט לכך אין לי תלונות מיוחדות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4554 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...