Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי וולוסטר?

dany
שימו לב! השרשור הזה בן 4470 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חשקה נפשנו ברכב חדש מהחברה,תקציב גג עד 140 אלף.

הנהג העיקרי ברכב הוא אמא שלי ולכן יש הרבה רכבים שנופלים מהפרק כי היא לא אוהבת:lol:

נתפסו עינייה ביונדאי וולוסטר.אני עדיין לא ראיתי אחת כזאת על הכביש.

מישהו יכול לשפוך קצת מידע על הרכב?אולי כבר יש למישהו כזאת?

כמו כן לא הבנתי ממש מה ההבדל בין ה-INSPIRE לPREMIUM ששווה חמש אלף תוספת.

תודה מראש.

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש המון מידע על הרכב הזה במגזין של האתר - מבחן לוולוסטר האוטומטית ומבחן לוולוסטר ידנית.

בסך הכל, מדובר לדעתי במכונית מאוד מעניינת ובהחלט אופציה משתלמת בטווח המחירים הנ"ל. לא ספורטיבית, לפחות לא לדעתי, אם כי זה תלוי בהגדרה שלך לספורטיביות.

ההבדל בין האינספייר לפרימיום הוא מראות מתקפלות חשמלית, מושבים עם כיסים בגב, מחזיק למשקפי שמש ולוח שעונים משודרג. שווה 5000 ש"ח? לא יודע, תלוי בך ובזמני האספקה :wink:

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחר ניגשים לסוכנות לבדוק הכל.8)

מה דעתכם האם כדאי לחכות לשנה הבאה כבר או אולי אפשר להוציא הנחה משמעותית על דגמי השנה?

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הייתי קונה את הולוסטר כי זה רכב של פוזה ולא יותר

המנוע שלו אינו ברמה של ספורטיבית ואני הייתי הולך על הפורד פוקוס החדשה החזקה ממנה בהרבה וגם יישאר לך 14 אלף עודף :)

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקרא קצת מבחני רכב ותראה שהיא לא "רק פוזה" כטענתך. בכל אופן, גם הפוקוס לא מרגישה חזקה כמו שאתה טוען.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש המון מידע על הרכב הזה במגזין של האתר - מבחן לוולוסטר האוטומטית ומבחן לוולוסטר ידנית.

בסך הכל, מדובר לדעתי במכונית מאוד מעניינת ובהחלט אופציה משתלמת בטווח המחירים הנ"ל. לא ספורטיבית, לפחות לא לדעתי, אם כי זה תלוי בהגדרה שלך לספורטיביות.

ההבדל בין האינספייר לפרימיום הוא מראות מתקפלות חשמלית, מושבים עם כיסים בגב, מחזיק למשקפי שמש ולוח שעונים משודרג. שווה 5000 ש"ח? לא יודע, תלוי בך ובזמני האספקה :wink:

בעניין התוספות, שכחת לציין - פנסים עוקבי פנייה (גימיק מגניב אך מיותר כמעט לחלוטין)

איש איש באמונתו יחיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

גיסי קיבל לפני כשבוע יונדאי וולוסטר. הרכב נוסע מצויין, יחידת כח נמרצת, שקט מופתי ואחיזת כביש מדהימה! לדעתי הוא רכב מדהים ביופיו בכל פרמטר. החסרונות שאני שמתי ב אליהם הם שהראות אחורנית מוגבלת מאוד בגלל השימשה ושמרגישים היטב מהמורות ובורות בכביש עקב מתלים מוקשחים. פרט לכך לדעתי הרכב בסכום שלו נותן את התמורה המקסימלית של כח+עיצוב מיוחד ושונה.

אני לא חושב שיש הצדקה לשלם עוד 5 אלף ש"ח על התוספות הנ"ל אבל איש איש ומחשבתו.

לגביי מי שהעיר על הפוקוס וטען שהיא חזקה יותר. אתה רציני??? תקרא קצת כתבות ותראה כמה אתה טועה!

הערה קטנה:

תבדקו את הI35. לדעתי היא נותנת את התמורה הגבוהה ביותר בקטגוריה.

בהצלחה.

DOMO2

WELLCOME TO THE END OF THE WORLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הרכב זול והנחה לא תקבלו, ולכן הייתי ממתין חודשיים כדי שהרכב יעלה על הכביש ב-01/2012.

תוכל להסביר מה המוטיבציה להמתין עד 01.12? הרי תאריך עלייה לכביש הולך ע"פי חודש ולא שנה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

17 קג"מ ב4800 סל"ד , משקל 1230 ק"ג ו140 כ"ס אטמוספרי - מצטער. זה לא נמרץ ... (11.9 שניות למאה במבחן המציאות של מגזין "אוטו")

תחפושת יפה שבקרוב מאוד תהיה להמונים ותאבד את קסמה.

סה"כ נראה כעסקה לא רעה.

ספורטיבית אמיתית - לא נראה לי .. יותר SHOW פחות GO .

אם כבר מוציאים כזה סכום ומבינים ומפנימים את המציאות שהיא לא באמת ספורט.. הייתי מנסה את הסיאט ליאון 1.8T ואני ממש לא חסיד של סיאט אבל לפחות הליאון הזאת נוסעת וגם יותר מרווחת ואפשר להיכנס משני הצדדים ובמחיר כמעט זהה.

המלצה חמה- גש ותעשה נסיעה.. גם כתבי רכב הם אנשים שונים ומשונים , לא תמיד קולעים למה שאתה כלקוח מחפש.

אם אהבת - מחסובק תתחדש. מה שבטוח שיהיה עוד משוכנע שזאת המצאת המאה וייקנה אותה אחריך..

בהצלחה.

Not the sound of silence -ABARTH

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במגזין אוטו היא עושה 11.9 שניות למאה, במבחני רכב בעולם היא עושה 8.5-8.8 שניות ל-96 (0-60 במיילים). אז מה, למי להאמין? :-D

הינה, סתם דוגמא אחת:

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנו פתוחים להצעות!

גם הפורד תיבדק היום באחד הסוכניות.

ליאון? עד כמה הרכב אמין? אין לנו רצון להתקשקש במוסכים.

הבנתי שבשתי הדגמים הפשוטים של הוולסטר אין סאן רוף.:|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת היא שממש.

במיוחד ברכב כזה שהוא פנורמי ומשנה לדעתי לגמרי את כל המראה.

לאון עולה 150 אלף בדגם המדובר שזה כמו הוולוסטר בגרסא הכי יקרה.:-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון שהסאנרוף מאוד משלים את הלוק של הולוסטר, אבל לפי דעתי גם בלעדיו היא מכונה יפהיפיה, וקניה שווה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4470 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...