Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קרוז קנטרול לא עובד(מזדה 626 1998)

mdogg4u
שימו לב! השרשור הזה בן 4460 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן לכולם.

יש לי מאזדה 626 משנת 1998 והקרוז קנטרול לא עובד.

המנורה הכתומה נדלקת(כלומר הקרוז נדלק) אך כאשר אני מנסה לקבוע מהירות לא קורה כלום.

יש רעיונות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

בתא המנוע יש מעיין בומבה שמתחבר ממנה כבל לבית המצערת, תבדוק שהכל שם נראה ויזואלית בסדר.

הרכב לא חדש אצלך במקרה? אתה בטוח יודע איך מפעילים את בקרת השיוט בדגם הנ"ל?

כיוון שנראה לי מעט תמוהה, כאשר המערכת מזהה תקלה היא לא נותנת לך להיכנס בכלל למצב של הנורה הכתומה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני זוכר נכון המנורה הכתומה נדלקת ואז צריך להוריד את הרגל ולהזיז את המנוף של בקרת האקלים למעלה עו פנימה ואז נדלקת גם נורה ירוקה גדולה יותר וצמודה אליה והקרוז עובד. אתה יכול לשלוט בהורדת והעלאת המהירות מהמנוף.

אם יש לך ספר רכב קרא את הוראות ההפעלה לבקרת השיוט.

בהצלחה ושבת שלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב,

גם אצלי אותה תקלה בדיוק

אותו רכב אותו שנתון

יש לציין שהתקלה הופיעה אחרי החלפת יוניט ברקס

יש רעיונות??

(אני יודע להפעיל את הקרוז קונטרול בוודאות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה חוטים מתחברים ליוניט ברקס? בכל מקרה כניראה המערכת קרוז קונטרול מזהה לחיצה על הדוושה כתוצאה מ"יוניט" (מיקרוסוויץ) של הדוושה שלא מתאימה לרכב אולי היא אוניברסאלית ולא מקורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוודאי שהיא קשורה משום שלחיצה על דוושת הבלם מפסיקה את פעולת המערכת (הרי כשלוחצים על הבלם הבקרת שיוט מפסיקה עד להפעלתה שוב)

בשנים האלו הותקנו בארץ על החיווט של המיקוסוויץ הזה מעין קופסה שחורה שמתחברת עם קליפסים על החיווט, נתק אותה לאלתר (2 חוטים שמתחברים לחוטים של ה"יוניוט") זה סתם קישקוש מערכת ABW והיא נוטה להתקלקל ולעשות כל מיני תופעות לא רצויות הפעלת אורות הבלם קבוע ומשבשת את פעולת הקרוז.

בקיצור תסתכל על החיווט של המיקרוסוויץ(שאתה קורא לה יוניט) ואם תיראה על החיוט התחברות נוספת בעזרת קליפסים אז תנתק את זה אתה תיראה שהחיווט הנוסף מוביל לקופסת פלסטיק שחורה בגודל של כ 10CMX5CM את זה פשוט תבטל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

אני יודע כיצד להשתמש בקרוז קנטרול. והדבר היחידי שאני מצליח להפעיל היא הנורה הכתומה וכאשר אני רוצה לקבוע מהירות זה קורה דבר. כמה יעלה תיקון? קיים בכלל תיקון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שווה לבדוק לפני שאתה נכנס להוצאות מיותרות גש לבעל מקצוע

ספר לו על כך שהתקלה הופיעה לאחר החלפת מתג אור בלם

ותחזור עם חוות דעת מקצועית

אנו בכל אופן ננסה לתמוך בך מרחוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק התבלבלתי עם תגובה של מישהו אחר בשרשור הזה

נראה לי שעדיף לגשת לסרוק תקלות כדי שיהיה כיוון ואז יהיה יותר קל לעזור לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4460 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...