Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

כמו שנאמר - הרמה הזו כבר קיימת ממזמן (לחיצה ארוכה על כפתור הבית - Voice Control) , כל היופי זה לקחת את זה לרמה הבאה ולעשות את זה מושלם מבחינת שימושיות.

זה לא להמציא את הגלגלל - אבל זה לחבר אותו לסל , לשים לו ידיות ולקרא לו עגלה.

שום חלק לא חדש - אבל השילוב עובד מדהים.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון 2.3.7

יכול להיות בגלל הCM אין לך,יש מצב הם הורידו את זה,אבל מוזר,חפש טוב בכל האפלקציות שיש לך במכשיר.

מסתבר שמה שיש בגלקסי זאת אפליקציה של ולינגו שעברה הסבה מסויימת לטובת סמסונג. את האפליקציה הזאת אפשר להוריד בתצורה המקורית שלה במרקט. הבעיה היא שזה יודע לעשות פעולה אחת, זה לא יודע לקשר בין פעולות ואפליקציות. למשל אני לא בטוח שזה יודע לפתוח את השעון המעורר ולכוון אותו לבד, מה שזה יעשה זה יפתח את השעון המעורר ומשם תאלץ לכוון אותו ידני.

אם בסופו של דבר אני נאלץ לעשות משהו ידני, אז שיחסכו ממני את האפליקציה האוטומטית הזאת ואני אעשה הכל בעצמי מהר יותר (כי לא תמיד האפליקציה מבינה 100 אחוז וצריך לחזור וללמד אותה וקישקושים שכאלה).

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תומר, תחפש את ה GAPPS הכי עדכני ותתקין מהריקאברי כזיפ.

או שתחלץ משם את ה APK של מה שאתה מחפש, ותתקין כקובץ רגיל.

http://goo-inside.me/gapps/

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין דבר כזה "בגדול". שניהם מצוינים והבחירה ביניהם זה עניין של התאמה אישית - יש אנשים שיעדיפו ככה ואחרים יעדיפו אחרת. זה בדיוק כמו במכוניות...

אגב, ה-S2 שלי אמנם עושה ריסטרט בעצמו בממוצע פעם בשבוע-שבועיים, אם להיות הוגן, אבל זה ממש לא מפריע להתנהלות השוטפת. אני מניח שזה נובע מכך ששמתי עליו שתיים וחצי מיליון אפליקציות :lol: :lol:

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכלס, כל עוד אין עברית סירי / voice control זה די חרטא. לתוכנות האלו יש קושי ניכר בהסתגלות למבטא ישראלי :p

בכ"א, כבעלים של גלקסי 1, אני מתחרט שלא לקחתי אייפון. כבר נשבר לי מהתקיעות / ריסטרסטים / קפיאות של המכשיר הזה. פעם הבאה, עם כמה שלא בא לי להיות כבול לאפל, אני אקח אייפון.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רציני?

התקיעות האלה כבר מזמן נפתרו, רק תעדכן (ולא לזבל של חברות הסלולר בארץ). מה גם שהתקיעות האלה לפי מה שידוע לי לא קיימות בגלקסי 2 בכלל. ומעבר לגלקסי יש עוד מכשירים עם אנדרואיד

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אני רציני. והעפתי את הרום של אורנג', ואיפסתי את המכשיר וגם רקדתי במעגלים והשתחוותי לרובוט וכלום לא עזר.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...