Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות בין LEON 1.8 TSI לסובארו אימפרזה 2 ליטר

matanff
שימו לב! השרשור הזה בן 4585 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שואל בשביל חבל.

הלאון היא 2009, הסובארו 2007

אני מודע להפרש המחירים, אחד הפרמטרים הוא אחזקה, האם אחזקה של לאון TSI 1.8 יקרה, ובכמה אם כן, מאשר של הסובארו הנ"ל? (דגם R 2 ליטר 4 על 4 160 כ"ס)

הלאון במחיר מציאה של 90K, הסובארו במחיר של 70, אז מה הן עלויות האחזקה? אשמח לתגובות מניסיון אישי.

חסכון בדלק הוא אינו פרמטר חשוב למרות שזה בונוס תמיד, הרכב לא ינסע הרבה.

מה עוד מומלץ בתקציב? (70-90)

ובכללי, מה ידוע על האמינות של המנוע 1.8TSI? איך הוא בכללי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לא נוסע הרבה, תיקח סובארו ותשאיר 20 אלף בכיס.

החיסרון שלה זה באמת צריכת דלק גבוהה יחסית .

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על איזה צריכה אנחנו מדברים בערך?

ולידע כללי, האם קיים הפרש רציני בין אחזקת הלאון לאחזקת הסובארו? חלקים יקרים יותר או משהו ? (למי מהם?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צפה ל 1:8.5 משולב בסובארו.

הפוטנציאל לתקלות יקרות יותר גדול בליאון (גיר, טורבו).

אני מאמין שההחזקה של סובארו תהיה יותר זולה חוץ מצמיגים - אותם צריך להחליף שרביעיות (בגלל הנעה כפולה).

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע, כל רכב משפחתי יכול להתאים לדרישות האלה.

מדוע שאלת על שני הרכבים האלה, יחסית חזקים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסובארו מאוד אמינה! היה לחבר רכב כזה עם מנוע שני ליטרים, הרכב עבר התעללות קשה ושרד יפה!

הבעיה בסובארו שכמו שהיא אמינה, ככה היא משעממת! אבזור דליל וביצועי מנוע וגיר מאכזבים מאוד.

הלאון תספק אותך מבחינת נהיגה הרבה יותר טוב, ישנו פוטנציאל תקלות כמובן, אבל תקלות יכולות לקרות בכל רכב ואין רכב שחסין בפני תקלות.

תסתכל על החבילה הכוללת ותבדוק מה אתה רוצה, אגב מנוע ה1.8 TSI הוא המנוע האמין והטוב ביותר בקונצרן ומשרת כמה מכוניות מעולות כגון לאון, פאסאט, סופרב ואודי A3 A4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב לא הולך לנסוע כמעט אז למה לקנות רכב חדש יחסית?

לא עדיף לחסוך כמה עשרות אלפי שקלים וללכת על מכונית קצת פחות חדישה?

They are trying to ban me...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמי שהיתה לו את הסובארו הזאת בעבר ויש לו לאון כיום, אני יכול לומר לך מספר דברים:

1. צריכת הדלק בלאון קצת יותר טובה.

2. המרווח הפנימי בלאון הרבה הרבה יותר טוב. בסובארו יש מעט מאוד מקום ליושבים מאחורה והתחושה מקדימה גם צפופה, עם דשבורד קצר וחלון קדמי קרוב.

3. הלאון הרבה יותר חדישה. האבזור של הלאון הרבה יותר טוב.

באופן כללי - הלאון יותר איכותית.

מבחינת אמינות, הסובארו היתה בסדר גמור.

ההנעה הכפולה של הסובארו ממש משדרגת את הנסיעה, אולם האחיזה הגבוהה של הלאון בכביש נותנת מענה מספק בהחלט. מנוע ה- TSI מרגיש הרבה יותר נמרץ מהסובארו שההנעה הכפולה קצת מסרסת לו את הביצועים.

מעבר לכל האמור, תיסע על שני הרכבים ותראה את היתרונות והחסרונות בעצמך.

בהצלחה.

Kia Sportage Premium 2023

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההוא מעליי זה בדיוק הבנאדם שהיית צריך כי היו לו את שני הרכבים.

אבל עדיין אני כם השאלה שלי- אם הרכה לא הולך לנסוע הרבה אז למה לקנות רכב חדיש בהרבה כסף שאפשר לחסוך?

They are trying to ban me...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל נסיעה של 10-20 ק"מ ביום לא נראה לי שהוא צריך את ההנעה הכפולה של הסובארו.

ובשביל נסיעה כזאת לא צריך יותר מידי "זריזות" למרות שזה תמיד נחמד.

אני נוסע המון על סובארו b3 מנוע 2.0, המנוע עצמו מצויין ומאוד מאוזן(בוקסר) אבל הגיר הזה, פשוט גועל נפש!

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל נסיעה של 10-20 ק"מ ביום לא נראה לי שהוא צריך את ההנעה הכפולה של הסובארו.

ובשביל נסיעה כזאת לא צריך יותר מידי "זריזות" למרות שזה תמיד נחמד.

אני נוסע המון על סובארו b3 מנוע 2.0, המנוע עצמו מצויין ומאוד מאוזן(בוקסר) אבל הגיר הזה, פשוט גועל נפש!

זה אותו גיר כמו באימפרזה ניו אייג'?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לסובארו אפס תקלות ואמינות גבוהה , עלות חלפים זולה ושלי לא זוללת דלק במשולב 12/1 ואני לא מגזים ואפילו יותר .

נכון הגיר לא עושה לי את זה אבל אני חולה על ידני אז שום גיר אוטומט לא יעשה לי את זה

מתחרה סופרמוטו מספר 84 על אופנוע APRILIA SXV 550 :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4585 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...