Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שמן מנוע +שמן גיר למרצדס C200 קומפרסור שנת 2002

Guest 458italia
שימו לב! השרשור הזה בן 4578 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

ברשותי מרצסדס c200 kompressor 2002(w203)בנזין, 120,000 ק"מ.

לאחרונה הופיעו רעשים כמו תקתוקים מהירים וחלשים מכיוון המנוע, הרעש נשמע במצב עמידה ממש מתוך האוטו וכמעט ולא נשמע בנסיעה כי הרעש ממש חלש.

חשוב לציין שבשני הטיפולים האחרונים שמתי שמן 5-W40 של MOBIL סינטטי מלא(כתוב בפירוש).

1. האם יכול להיות שהרעש נובע עקב צמיגות השמן?

2.האם זה השמן הנכון עבור הרכב ? (בספר הרכב לא כתוב במפורש לגבי צמיגות).

3.באיזה שמן גיר עלי להשתמש?(לא סומך על מוסכים בכל מה שקשור לשמנים הם משתמשים בזבל מחביות).

תודה מראש.

בבקשה, להבא תציין סוג רכב בכותרת, תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הגיר הוא אוטומטי - רק שמן מקורי. מנסיון, שמנים (תואמים, מתאימים, זהים, נארזו בחבית אחרת וכו') שאינם מקוריים גורמים במרצדס להחלפות הילוכים לא טובות כמו בעת שימוש בשמן מקורי. יקר, אבל מרצדס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לדעת מקור רעשים דרך המסך.

אך תבדוק את כל מכלולי הרצועה הם מקור לצרות. (מותחנים וכו')

אופיר רודניצקי, דיאגנוסטר מומחה לרכבי קבוצת VW AUDI SEAT SKODA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה תודה אבל...

לשמחתי לא מדובר במותחנים ומיסבים ופולים למיניהם...

אך לצערי הרב מדובר בתושבות של השרשרת טיימינג (כמה אלפים טובים):cry:.

מישהו יודע אם חוץ מהרעש יכול להגרם נזק לשרשרת או לחלקים אחרים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזאת אני יודע כי פירקתי את שתי הרצועות אז בעצם כל המותחנים והמיסבים מנוטרלים ..

הנעתי את הרכב כאשר מה שמסתובב זה רק השרשרת ואכן הרעש משם...עכשיו אלך לקנות את התושבות של השרשרת ואת העבודה אעשה בעצמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהצלחה!

ד.א אם הרעש מהתושבות של השרשרת, אז זה יכול לנבוע ממותחן הדיראולי עייף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן נכון גם יכול להיות ...הבעיה ברכבים האלו שגם כאשר אתה מצמצם אפשרויות אתה עדיין נשאר עם הרבה אופציות...

אבל את זה אדע רק כשאפתח את המכסה של הטיימינג, בכל מקרה אתייעץ עם המוסך לגבי הבלאי של המותחנים ההידראולים ,

אולי העלות שלהם יחסית נמוכה וכבר שווה להחליף אם כבר פתחתי, אבל ממה שאני שמעתי התושבות של השרשרת טיימינג זה מחלה ברכב הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחזיק BMW ואני יודע שהיה שם סדרה שלמה של מותחנים הידראולים שהקפיץ שלהם היה רפוי מאוד בזמן התנעה, כאשר לא היה לחץ שמן.

כתוצאה מזה השרשרת לא היית מתוחה בזמן התנעה והיית שוברת את מסילות השרשרת.

ד"א כמה עלו המסילות?

אתה יודע שיש חנות בשם "דקר" שמוכרת חלפים למרצדסים במחיר שפוי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה...

היום ביררתי ולא קוראים לזה תושבות קוראים לזה מחליקים , יש שניים כאלה והם בצורת ירח, סיפור של 450+מע"מ באוטולנד

הם גם מוכרים חלקים רק למרצדס מכל הסוגים (משומשים ,חדשים,תחליפים,מקוריים).

הם אחלה שלחו לי בפקס מפרט של הכל ואיך זה בנוי ומורכב מבפנים, עם המק"ט והכל כדי שאסמן איזה חלקים ברצוני לרכוש התקשרתי אמרתי את המק"טים אמרו לי מחיר והזמינו לי כי אין להם במלאי כרגע כמה ימים וזה יהיה אצלי....לגבי המותחן הוא חיצוני וגם אותו אבדוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הגיר הוא אוטומטי - רק שמן מקורי. מנסיון, שמנים (תואמים, מתאימים, זהים, נארזו בחבית אחרת וכו') שאינם מקוריים גורמים במרצדס להחלפות הילוכים לא טובות כמו בעת שימוש בשמן מקורי. יקר, אבל מרצדס.
האם זה נכון גם לדגמים מוקדמים יותר כגון W202?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4578 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...