Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משאבת סולר לוקאס מרצדס С220 שנת 97

din264
שימו לב! השרשור הזה בן 4501 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום. ברשותי מרצדס C220 דיזל 97.

המשאבה נוזלת ואני לא מצליח למצוא את הדגם של המשאבה הזאת. האם תוכלו לעזור לי למצוא את הדגם למודל הנ"ל אם ה-5 הילוכים?

הבנתי שהשיפוץ שלהם לא אמין וגם לא מוצא מקום בצפון.

ברצוני ליבא את המשאבה הנ"ל אבל אין לי את הקוד של המוצר הדגם.

והאם יש לכם מושג כמה מכס צריך לשלם על דבר כזה?

עזרה בבקשה אני רוצה לרכוש מחו"ל את המשאבה ולהזמין להארץ.

ולהרכיבה פה כי אין באזור נהריה מקום שמשפץ את המשאבה הנ"ל, וגם הבנתי שהשיפוץ פה

בארץ לא מקצועי ולא מחזיק הרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הרכב לא יגיע עד טייבה יגיע גג עד חיפה

אני מנהריה ורגאב אמר בטלפון 3500 זה יקר

בלי פירוק והרכבה הבנתי שרק בשכם יודעים לשפץ את המשאבה כמו שצריך

בארץ השיפוצים בקושי חחודש מחזיקים לפי תגובות שקראתי

האם יש מישהו שעובד אם מוסכים בשכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יוכל להרחיב לך את האופקיים בנושא של שיפוץ משאבת הסולר .

אני רק רוצה להגיד לך בתחום שיפוץ מדחסי מזגן לרכב - בעל המקום אשר כביכול משפץ את המדחסים קונה מדחסים מפירוק , המדחסים זרוקים בחוץ - תחת כיפת השמים - הוא צובע אותם בספריי ו"וואלה" הם משופצים .

נמשיך משפצי אלטרנטורים - משפצים עם ווסתים תוצרת סין העממית .

אף אחד - לא משפץ עם חלקים מקוריים של בוש , דנסו , מגנטי מרלי .

עלק שיפוץ - מקסימום צביעה של חובב .

אני לא משלם על שיפוץ אלטרנטור 100 ש"ח אלא פי כמה וכמה - אז רמת השירות צריכה להיות בהתאם .

מקווה שתמצא משפץ מקצועי - תנסה לשאול בעלי מוניות מרצדס - גם כיום בטח קיימת שם משאבה אחרת .

הם בטח יודעים היכן משפצים את המשאבה הקיימת .

Sound Stream -Trantula 800.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי אצל משפצי אלטרנטורים וחלקי מזגן זה הנורמה .אני עצמי בעל מכון דיזל ונתתי לך את הטלפון של ראג'ב כי אני מכיר את כולם בענף . המחיר שהוא נתן לך הוא סביר בהחלט. את המשאבה משפצים רק עם חלקים מקוריים כי לסוג הזה לא קימים בשוק חלקים לא מקוריים . חבל לך על הזמן לא תמצא משאבה כזאת במצב טוב ואין מי שיתקן אותה חוץ ממנו . שוה לך לגרור את הרעב אליו אם אתה רוצה אותו נוסע .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לי להוציא על המשאבה בלבד כמעט 4 אלף שקל

כבר נראלי לי שעדיף לרכוש במחיר כזה חדשה בחול

אבל לא מוצא את הדגם הספציפי גם לא יודע את הדגם רק

יודע שזה משאבה לא טובה במיוחד של חברת LOCAS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדגם הזה יש שני סוגים :כבל קצר וכבל ארוך . אני מציע לך לנסות לקרוא את המספרים שיש על הפחית שכתוב עליה "לוקאס" ולבדוק בחו"ל. אם אתה לא מצליח לקרוא תנסה לתלוש אותה בזהירות , היא מחוברת עם שני ניטים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה העלות של משאבה חדשה כזו בחו"ל ? , אם בעל מכון דיזל נתן לך המלצה על המקום בטייבה - אני מקווה שהוא לא בעל אינטרסים .

אז האופציה היא לשפץ בטייבה או בשכם - מסוכן ואסור עלך פי החוק לתקן את הרכב בשטחי הרשות .

האופציה השלישית לקנות משאבה חדשה מחו"ל .

אין על המשאבה מספר סידורי , מספר דגם , תבדוק לגבי הכבל שכתב לך ניצן ? .

לניצן : אתה אומר שהמשפץ בטייבה - עובד עם חלקים מקוריים בלבד - כי לא קיימים חלקים תחליפיים למשאבה הזו , מהי האחריות שהוא נותן על שיפוץ משאבה ? , והאם אתה מכיר אותו בתור בעל מקצוע ברמה גבוהה ? .

Sound Stream -Trantula 800.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. פנה לאתרי/פורומי מרצדס בחו"ל והעלה שם את השאלה. אני בדרך כלל פונה ל mbworld.org האנשים שם יותר מנוסים ברכבים כאלה מאשר בארץ ואני מניח כי תקבל תשובה או מק"ט תוך זמן קצר.

2. חפש את המשאבה לפי המק"ט באתרים המוכרים דרך הרשת. למרבה הצער רוב האתרים האלה לא מוכרים לישראל כך שתצטרך לישם את הצעד הבא.

3. הזמן לך סופ"ש בקפריסין והזמן למלון את המשאבה, סע ואסוף אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עצמי בעל מכון דיזל אבל אני לא מתעסק עם המשאבות האלה . אין לי שום אינטרס מלבד עזרה לאדם מהפורום . רג'ב מוכר לי כבר למעלה מ30 שנה ואני יודע שהוא היחידי שמתעסק עם המשאבות האלו .שווה לגרור את הרכב עד טייבה משום שהוא ידאג להוריד ולהרכיב מהרכב והוא יהיה אחראי על הכול . גם אם תביא משאבה מחו"ל תצטרך למצוא מוסך שמכיר טוב את הרכב כי הטיימינג בעייתי . אם תביא משומשת או משופצת לך תדע מה מצבה . מה תעשה אז? תחזיר אותה לחו"ל ותבקש אחרת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה האם יש מקום טוב בצפון שמתקן את המשאבה הזאת

כי חבל גם 4000 אלף וגם הובלה הרבה כסף

אם בצפון פה יכול לסוע עד 35 ק"מ בלי בעיה אם הרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4501 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...