Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נוזל קירור FL 22

Guest botzek1
שימו לב! השרשור הזה בן 4608 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני צריך להחליף נוזל קירור בטנדר מאזדה 2008 שברשותנו. בספר רכב רשום למלא אך ורק נוזל קירור מסתורי של מאזדה הנקרא fl22. מחיפוש בגוגל הבנתי שגם בחו"ל זה נדיר ובמוסך מאזדה באיזור שלי אמרו שאין להם הם שמים דלקול. בנוסף קראתי שהייחודיות שלו הוא שהוא נטול סילקון ובורט- שהיא חומצה כלשהי. מישהו יודע אם אפשר להשיג את הנוזל איפשהו? או איזה נוזל אחר שמתאים אפשר לשים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן להשיג אצל: "חזי דלאל וחלק בע"מ" - 03-5619992 , ברח' המסגר 56 ת"א.

אבל, אם אני לא טועה רק במיכל גדול (משהו כמו 18 ליטר).

אני מציע שתנסה בעוד מוסך מורשה יבואן של מאזדה.

לפני שנתיים ומשהו, גם חיפשתי את הנוזל הנ"ל, אך ללא הצלחה ( לא היה גם אצל חזי דלאל, ולא במוסכי הרשת).

בעקבות המלצות השתמשתי בנוזל G12. בינתיים המערכת נקייה ונוטלת משקעים.

הנה השרשור: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=236007

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בחזי דלאל במיכלים של 18 ליטר (או שאולי זה 20 ליטר).

בזמנו שרצו להוסיף לי קצת נוזל קירור במאזדה חדשה הגעתי למוסך אדנים בפ"ת ושהמוסכניק בא עם מיכל של דלקול הודעתי לו שאצלי הוא ימלא רק FL 22 אז הוא הלך למחסן והביא את המיכל של ה18 ליטר של ה FL 22.

ביררתי בזמנו במוסך ואין להם בעיה למכור את הנוזל לפי ליטרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה"נוזל המסתורי" הזה כהגדרתך הוא הנוזל האיכותי ביותר שתוכל למזוג לרכבך ועל אף מחירו הגבוה מדובר בנוזל שהוא "השקעה" לטווח ארוך. לא הייתי מנסה לשים שום נוזל אחר, איכותי ככל שיהיה. ישנם הרבה משתנים שיצרן הרכב מכיר ולקח בחשבון ואנחנו לא.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאת מוסך שמוכן למכור לך לפי כמות?

אם כן אתה לא צריך כלכך הרבה, צריך לבדוק מה קיבולת המערכת, וגם אז נשארת כמות נכבדת במערכת ( אם רק מרוקנים את פתח הניקוז מהרדיאטור בלבד), ככה שצריך אפילו פחות מהערך הנקוב.

דרך אגב, מה ההוראות בספר הרכב לגבי תדירות החלפת נוזל הקירור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבולת מערכת הקירור בטנדר היא כמעט 10 ליטר, אין טעם בלפתוח רק את הניקוז ברדיאטור ולמלא מה שנשפך. נחפש מאיפה לרוקן הכול, ונחליף. במוסך מוכנים למכור לפי ליטר. מישהו יודע כמה עולה g12+?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנה את נוזל הקירור של Zerex® Asian Vehicle Antifreeze

תקרא כמה נתונים טכניים על הנוזל פה http://www.valvoline.com/pdf/Zerex_Asian_Vehicle_Technical_Bulletin.pdf

מוצר איכותי שמתאים לדרישה ברכב שלך נטול סיליקט ובורט

יש 3 סוגי אנשים אלה שיודעים חשבון ואלה שלא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4608 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...