Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

וולוו 940 אובר דרייב לא נדלק

Aloni1969
שימו לב! השרשור הזה בן 4594 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

בוולוו 940 1998 , אני לוחץ על כפתור אוברדרייב , והוא לא נדלק .

יש למשהו רעיון מה הבעיה ?

תודה

אלון

בעלים של 2 שבדיות - אחת מהן אשה .השנייה וולוו 940

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא אם האובר דרייב בפועל עובד או לא. תנסה לראות אם הרכב מושך הילוכים כאשר אתה לוחץ על הכפתור.

יכול להיות שזאת בסה"כ נורה שרופה.

חובב מכוניות מושבע. עזבו חובב, שרוף!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור האם האובר-דרייב לא עובד - האם אתה מרגיש את ההחלפה השלישית? בכמה סל"ד הרכב כשאתה במהירות 100 קמ"ש ובשיוט? כמה זמן אתה נוהג ברכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספי, האם בוולוו הזו לחצן O/D OFF פועל באופן שונה משאר המכוניות ?

פשוט אני לא מבין את התשובה שלך.

יש לו הילוך רביעי, אבל כשלוחצים על לחצן O/D OFF הגיר אמור להוריד לשלישי, והנורה צריכה להידלק.

וזה לא מתבצע, למייטב הבנתי.

אז מה הקשר לנורה שרופה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנה טובה ,

הבעיה נפתרה , מה גם שנסעתי 30 קילומטר עם טורים גבוהים , טילפנתי למכונאי המסור שלי,

הוא אמר לי לעצור בצד והוא יפתור לי את הבעיה , פעלתי על פי הדרכתו , פתחתי את מכסה הפיוזים מתחת למאפרה

ושם הריליי הרחוק ביותר בצד ימין , לחצתי עליו ,הוא כנראה היה רופף וראו איזה פלא לחצתי על כפתור האובר דרייב והוא עבד

לחצתי שוב , והוא התנתק , המשכתי לנסוע בניחותא עם הילוך רביעי ,בהנאה צרופה .

שנה טובה לכולם .

אלון

בעלים של 2 שבדיות - אחת מהן אשה .השנייה וולוו 940

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי בתחילה שהכפתור מתפקד והחץ לא נדלק בלוח השעונים, וכחקרתי לעומק את כתביו וניסיתי לערוך, עמוס השרת יצא למנוחה.

אבל אם התשובות על השאלות שלי היו מלאות, המסקנה היתה חד-משמעית.

בכל אופן, אני שמח לשמוע שזה נפתר ע"י תיקון מגע רופף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4594 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...