Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה דעתכם על מאזדה 3 ספירט מנוע 2.0 ?

roso
שימו לב! השרשור הזה בן 4614 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצאתי את הרכב שמור מאוד 40000 קילומטר פרטית יד שניה שנת 2008 , בעיסקת טרייד אין על הc5 שלי שנת 2005 ואני מוסיף 54 אלף איך נראית לכם העיסקה? הבנתי שהדגם הזה של המאזדה יש לו שוק מצוין והוא נמכר גם מחירון זה נכון? המאזדה עברה בדיקה במכון בדיקה של חבר הכל נמצא תקין מנוע פיקס ותואם לקילומטראז גיר תקין ואין פגיעות פח רק מכה קטנה בטמבון האחורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע חזק 150 כ"ס על כזה בודי עושה את הרכב לנמרץ+התנהגות כביש טובה,בעיר קופצנית יותר.

עושה רושם שרכב שמור,10K בשנה ללא שום תאונה.כמה נותנים לך על ב C5?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זה רכב טוב שהוא פשרה טובה בין ביצועים למשפחתי .

הרכב פחות רך מה C5 שיש לך - לדעתי כדאי לך לנסוע קצת ברכב ולראות כיצד אתה מסתדר איתו .

הרכב די אמין , בדוק את הרכב במכון בדיקה + חיבור למחשב רכב במוסך מורשה .

בנהיגה רגועה הוא מאפשר צריכת דלק די סבירה .

ועלות האחזקה + ביטוחים טובה .

אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להוסיף 54K נשמע לי הזוי לחלוטין.

מה גם שאם אתה מתחבר ל C5 ולאופי שלה (לא נמרצת וצעירה כמו ה 3 אבל יש לה את היתרונות שלה), תשתדרג לדגם שאחרי מתיחת הפנים.

גם תוסיף פחות כסף וגם תקבל הרבה יותר אוטו.

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ציינת אם מדובר בדגם הסדאן או ההאצ'בק

יד ראשונה פרטית וגם שניה?

המחירון של רכב כזה נע באיזור ה82K, כמה נותנים לך על הסיטרואן?

לגבי הרכב עצמו, יהיה אמין משמעותית מהסיטרואן כמו גם יותר חסכוני, מנוע 2000 עם 4 הילוכים כמו אצלך אבל תגובת גיר שונה ואיכותית יותר.

סע על הרכב כי רמת הנוחות שלו היא כמו של קרש על הכביש ואתה נוסע על ספה.

אם בכל זאת החלטת לקנות, ברגע שאתה צריך להחליף צמיגים ממליץ על TOYO מוסיף שקט לנסיעה

Confidence In Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

אין מה להשוות ברמת הנוחות של שתי המכוניות האלה, המאזדה לא מאוד נוחה.

מצד שני התנהגות טובה מאוד וביצועים לא רעים עם אחזקה שלא שונה מה-1.6.

אם זה היה רכב עם שוק מצויין כהגדרתך, הוא לא היה מתגלגל למגרש כלשהו עם נתונים כאלה.

להורים שלי יש כזאת מודל 05', יד ראשונה וקמ"ז ממוצע פלוס, ניסיתי למכור אותה עבורם ובמשך כמה חודשים

כל הטלפונים שקיבלתי, בכלל לא הבינו מה זה מנוע 2.0. היא עדיין אצל ההורים שלי.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לכם מושג כמה זמן אני מנסה למכור את הסיטרואן ללא הצלחה ... הרכב שלי זה הצורה הישנה והגיר גם התחיל לדפוק לי ויש סימנים של נזילות... אף אחד לא מוכן לתת לי על הרכב יותר מ25 אלף במגרשים זה הכי גבוהה שקיבלתי ... המאזדה נמכרת כמעט מחירון ? עם כן אז העיסקה שעשיתי היא דיי טובה המחירון שלה 84-500 וביד 2 90 אלף

שלי 40:800 אני קניתי אותו 35 אלף לפני שנה וחצי ככה שזה יוצא לי סביר אני חושב ממש התלהבתי מהמאזדה זה הדגם הארוך לא ה5 דקות היא ממש ממש שמורה בעל המכון אמר לי שהמנוע הראה ביצועים ממש טובים והגיר תקין רואים שזה רכב שהיה מטופל יש כמה תיקונים כמו משולשים וצמיגים אחוריים אבל הם אמרו שהם יחליפו לי הכל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ענית לי לגבי הידיים...

האם שתיהן פרטיות? היו אקסמפלרים מסויימים של המאזדה 3 ספיריט גם בליסינג ולכן הרכב לא שווה מחירון כמו שרשום

Confidence In Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ענית לי לגבי הידיים...

האם שתיהן פרטיות? היו אקסמפלרים מסויימים של המאזדה 3 ספיריט גם בליסינג ולכן הרכב לא שווה מחירון כמו שרשום

אה אוקי שני הידיים פרטיות לא ליסינג

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין צריכה להיות ירידה של איזה אחוז או שתיים בגלל הידיים...

בכל אופן תעשה נסיעה על הרכב רק בשביל לראות שהוא מתאים לך מבחינת הנוחות... זה בהחלט לא מה שאתה רגיל אליו.

Confidence In Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין צריכה להיות ירידה של איזה אחוז או שתיים בגלל הידיים...

בכל אופן תעשה נסיעה על הרכב רק בשביל לראות שהוא מתאים לך מבחינת הנוחות... זה בהחלט לא מה שאתה רגיל אליו.

הוא הוריד לי 5 אלף על הרכב שלו תראה אני כבר מת מת להתפטר מהרכב שלי דיי הרג אותי לנעלי מדוזה יש יותר שוק ממנו

אני לוקח בחשבון שאולי יש לי פה הפסד קטן אבל לפחות יהיה לי שקט נפשי אחר כך וסוף סוף רכב שיגיב על הגז שלוחצים עליו , הנוחות של הרכב שלי מדהימה ברור שהמזדה לא מתקרב לזה אבל היא מפצה בזריזות שלה ומקווה שהצריכית דלק תיהיה יותר טובה מC5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה השגתי את בעל הרכב המקורי הרכב טופל במוסך מורשה רכב שמור מאוד ובהחלט קילומטראז נמוך 40 אלף אני מרגיש טוב עם העיסקה תודה על העזרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזריזות היא אכן תפצה אותך, כמו גם בחסכון בדלק... אל תצפה ל1-15

אני בנסיעות האחרונות שלי עושה 1-9.5 ואפילו מתחת כי אני התחלתי קצת לאמץ אותה אך כאשר הייתי נוסע מתון תקופה מסויימת הגעתי ל1-11 מקסימום

אני משער שזה יותר חסכוני משלך

בכל אופן שיהיה בהצלחה ובשעה טובה

אם תצטרך משהו, כבעל הרכב אנסה לעזור במה שאוכל בעתיד

Confidence In Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4614 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...