Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריכת דלק מוגזמת בשברולט מליבו החדשה 1 ל6

eilam
שימו לב! השרשור הזה בן 4380 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחברי הפורום

רציתי להתייעץ איתכם בקשר לבעיה שיש לנו בשברולט מליבו

קנינו אותה לפני פחות משבועיים מליסינג עשינו לה בדיקות גם המוסך בדק וגם בדקנו לנו בבדיקה הממוחשבת במכון והרכב נימצא תקין לחלוטין בלי שום בעיה ,לא רק זה אלה גם המצב החיצוני מאוד שמור ממש כמו חדש מבפנים וגם מבחוץ ניראה חדש .הבעיה היא שמחשב הדרך מראה בנסיעה רגוע של בערך מ2000סל"ד מהשו כמו 17 ל100 ולפעמים יורד ל15 ל100 וזה בנסיעה רגוע . לפני הקניה קראתי במשך תקופה ארוכה כל מידע שיש על הרכב באינטרנט גם מבחנים גם אתרים מהארץ וגם אתרים מחו"ל ודיברנו עם אנשים שיש להם את הרכב הזה והרוב אמרו שהוא אוכל 1ל10 ובאמת ציפינו לפני הקניה לאחת ל9-10 רק שמסתבר שהוא אוכל כמעט פי 2. אני בתור נער שרק סיים את המלווה ולפני גיוס ורוצה לצאת מטריד אותי להוציא את האוטו כי כל יציאה שלי בגלל שאני גר במקום רחוק מהכל זה לפחות 50 קילומטר לכל צד מה שאומר שכל יציאה היא לפחות 100 שקלים לא רק זה גם האוטו אמור לנסוע כ25000 בשנה מה שאומר שכל שנה ההוצאות רק על הדלק יהיהיו יותר מ25000 שקל .

בהתחלה חשבתי שהמחשב ברכב מזייף ולא מדייק אבל בדקנו מילינו פול טנק נסענו 120 קילומטר ואז מילינו עוד פעם טנק מלא וניכנס 20 ליטר מה שאומר שזה פאקינג 1ל6 !!!

מה ניתן לעשות ?? האוטו באחריות לשנה מהליסינג והוא עלה לכביש באמצע שנת 2008 .האחריות יכולה לעזור לנו בעינין הזה ?

כי אם בנסיעה רגועה שעולים לאט לאט בסל"ד ולא עוברים ת'2500 סל"ד הוא אוכל כל כך הרבה מה קורה בנסיעה שלוחצים בה ?

מקווה מאוד שיש דרך לשנות את הגזרה :-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לחברי הפורום

רציתי להתייעץ איתכם בקשר לבעיה שיש לנו בשברולט מליבו

קנינו אותה לפני פחות משבועיים מליסינג עשינו לה בדיקות גם המוסך בדק וגם בדקנו לנו בבדיקה הממוחשבת במכון והרכב נימצא תקין לחלוטין בלי שום בעיה ,לא רק זה אלה גם המצב החיצוני מאוד שמור ממש כמו חדש מבפנים וגם מבחוץ ניראה חדש .הבעיה היא שמחשב הדרך מראה בנסיעה רגוע של בערך מ2000סל"ד מהשו כמו 17 ל100 ולפעמים יורד ל15 ל100 וזה בנסיעה רגוע . לפני הקניה קראתי במשך תקופה ארוכה כל מידע שיש על הרכב באינטרנט גם מבחנים גם אתרים מהארץ וגם אתרים מחו"ל ודיברנו עם אנשים שיש להם את הרכב הזה והרוב אמרו שהוא אוכל 1ל10 ובאמת ציפינו לפני הקניה לאחת ל9-10 רק שמסתבר שהוא אוכל כמעט פי 2. אני בתור נער שרק סיים את המלווה ולפני גיוס ורוצה לצאת מטריד אותי להוציא את האוטו כי כל יציאה שלי בגלל שאני גר במקום רחוק מהכל זה לפחות 50 קילומטר לכל צד מה שאומר שכל יציאה היא לפחות 100 שקלים לא רק זה גם האוטו אמור לנסוע כ25000 בשנה מה שאומר שכל שנה ההוצאות רק על הדלק יהיהיו יותר מ25000 שקל .

בהתחלה חשבתי שהמחשב ברכב מזייף ולא מדייק אבל בדקנו מילינו פול טנק נסענו 120 קילומטר ואז מילינו עוד פעם טנק מלא וניכנס 20 ליטר מה שאומר שזה פאקינג 1ל6 !!!

מה ניתן לעשות ?? האוטו באחריות לשנה מהליסינג והוא עלה לכביש באמצע שנת 2008 .האחריות יכולה לעזור לנו בעינין הזה ?

כי אם בנסיעה רגועה שעולים לאט לאט בסל"ד ולא עוברים ת'2500 סל"ד הוא אוכל כל כך הרבה מה קורה בנסיעה שלוחצים בה ?

מקווה מאוד שיש דרך לשנות את הגזרה :-(

האם הרכב המדובר בצבע כסף ועבר את ה 100,000 ק"מ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, בשביל לבדוק צריכת דלק אמיתית, לא מסתמכים על מחשב הדרך או על מחוג או מד הדלק הדיגיטלי

וגם לא ממלאים מיכל מלא - נוסעים 120 ק"מ ושוב ממלאים.

אתה אמור למלא מיכל מלא - לסיים אותו ורק אז תחשב את הצריכה הממוצעת.

ועוד נקודה, שמתי לב שאתה נער לפני גיוס? אולי בתור צעיר יש לך נטייה לרגל "כבדה" על הגז? פתיחות וכאלה? :wink:

זה גם מאוד משפיע על צריכת הדלק במיוחד במנוע גדול כזה, אז אם אתה אכן נוהג כך, אל תתפלא שהאוטו צורך הרבה דלק.

בפאביה המגבים אפילו לא צריכים לעבוד, הם לא מנגבים את הטיפות אלא מפחידים אותן
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נשמע תקין, זה מנוע 2.4 לא?

אני עם 3.4 שנת 2003 והצריכה יותר טובה.

תלך למוסך, אולי יש משהו שניתן לתקן באחריות.

לא זה מנוע 3.5 אבל עדין זה v6

ונילך למוסך אבל מה יכולה להיות הבעיה כי הרוב שישלהם את הרכב אומרים שבנסיעה רגועה הוא אוכל להם 1ל10 איך הגיוני שהצלנו ההפרש

כלכך גדול ?

האם הרכב המדובר בצבע כסף ועבר את ה 100,000 ק"מ?
לא הוא בצבע אפור עם 70 אלף

קודם כל, בשביל לבדוק צריכת דלק אמיתית, לא מסתמכים על מחשב הדרך או על מחוג או מד הדלק הדיגיטלי

וגם לא ממלאים מיכל מלא - נוסעים 120 ק"מ ושוב ממלאים.

אתה אמור למלא מיכל מלא - לסיים אותו ורק אז תחשב את הצריכה הממוצעת.

ועוד נקודה, שמתי לב שאתה נער לפני גיוס? אולי בתור צעיר יש לך נטייה לרגל "כבדה" על הגז? פתיחות וכאלה? :wink:

זה גם מאוד משפיע על צריכת הדלק במיוחד במנוע גדול כזה, אז אם אתה אכן נוהג כך, אל תתפלא שהאוטו צורך הרבה דלק.

בקשר לדרך לבדוק תשמע נסענו 120קילומטר עברנו ליד תחנת דלק נכנסו למלא . אנחנו לא ניסע עד שכל הדלק יגמר האם יש דרך אחרת ?

ובקשר לפתיחות ודברים כאלו או רגל כבדה ממש לא אני נוסע בינתים כמו שצריך לא עובר ת'2500 סל"ד ולרוב נוסע על 2000 וגם זה לא בבום אלה בהדרגה . אם היתי נוסע בלחיצות אז זה היה נורמאלי הצריכת דלק אבל לא אני נוסע רגוע וגם הצריכת דלק הזות היא 85 אחוז בינעירוני ורק 15 אחוז עירוני כך שזה מראה שבאמת קימת בעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מנוע 3.5, ב 2008 עוד לא הגיעו ה 2.4

כל מקרה 1/6 זה הרבה יותר מידי במיוחד כשחלק מהנסיעות בטח בינעירוניות... אם הכל בתוך עיר אז 1/6 יכול להיות הגיוני במיוחד בגלל שאתם צריכים להתרגל לרכב ולנסיעה.

אולי כדאי לחבר את המחשב לסורק תקלות ולבדוק אם יש דיווח על בעיה שיכולה להיות קשורה. כדאי לדעתי גם לנקות את המצערת ואז לרוקן את כל הקבלים במערכת (מרימים את קוטב הפלוס באויר ואחרי שהוא באויר מקצרים בינו לבין המינוס), ממה שאני יודע זה יאפס את המחשב ויגרום לו ללמוד מחדש את הרגלי המצערת. יכול להיות שבגלל שהיה בליסינג מי שנהג בו הרביץ איתו כל הזמן והמחשב למד את הנסיעה הזאת ועכשיו כשאתם נוסעים רגוע צריך לאפס ולקרוא מחדש את המצערת.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מנוע 3.5, ב 2008 עוד לא הגיעו ה 2.4

כל מקרה 1/6 זה הרבה יותר מידי במיוחד כשחלק מהנסיעות בטח בינעירוניות... אם הכל בתוך עיר אז 1/6 יכול להיות הגיוני במיוחד בגלל שאתם צריכים להתרגל לרכב ולנסיעה.

אולי כדאי לחבר את המחשב לסורק תקלות ולבדוק אם יש דיווח על בעיה שיכולה להיות קשורה. כדאי לדעתי גם לנקות את המצערת ואז לרוקן את כל הקבלים במערכת (מרימים את קוטב הפלוס באויר ואחרי שהוא באויר מקצרים בינו לבין המינוס), ממה שאני יודע זה יאפס את המחשב ויגרום לו ללמוד מחדש את הרגלי המצערת. יכול להיות שבגלל שהיה בליסינג מי שנהג בו הרביץ איתו כל הזמן והמחשב למד את הנסיעה הזאת ועכשיו כשאתם נוסעים רגוע צריך לאפס ולקרוא מחדש את המצערת.

רוב הנסיעות בין עירוניות ואיפסנו את המחשב דרך יש אופציה כזאות לוחצים על כפתור שמאפס וזה מתחיל לחשב מהתחלה ועדין מראה על צרכית דלק מוגזמת לפעמים גם מראה על יותר .בפועל אני נוסע רגוע וגם אמא שלי . כניראה בסוף נעשה את הגז מה שפעם המלצת לי ... רק חבל שהגז מוריד לנו את השנה אחריות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תתחדשו.

אני מצטער ידידי אבל המקסימום חיסכון שתצליח להוציא מהרכב הזה הוא 1 ל7.5

בנסיעה מאוד מאוד (עוד 1000 פעם מאוד) רגועה. (מנסיון של חבר, בחור בעל חברת השכרה שיש בצי הרכב שלו מספר רכבים כנ"ל)

לדעתי רצוי שתמשיכו עם הרכב מספר חודשים במסגרת אחריות שלא יהיו לכם "הפתעות" חלילה ותעשו הסבה לגז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1/7.5 זה הכי טוב שאפשר להוציא אולי בתוך העיר, מחוץ לעיר האימפלה שלי צורכת בערך 1/12 (ברוטו, מדידה של משאבה בפועל), המאליבו החדשה מהדגם הזה אמורה לצרוך מחוץ לעיר לפחות אותו הדבר. בעיר אני מוכן לקבל גם 1/6.5-7 כהגיוני, במיוחד אם מדובר בהרבה נסיעות קצרות.

בלי קשר לצריכה אני ממליץ גם על גפ"מ, מתאים מאוד למנועים אמריקאיים.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תתחדשו.

אני מצטער ידידי אבל המקסימום חיסכון שתצליח להוציא מהרכב הזה הוא 1 ל7.5

בנסיעה מאוד מאוד (עוד 1000 פעם מאוד) רגועה. (מנסיון של חבר, בחור בעל חברת השכרה שיש בצי הרכב שלו מספר רכבים כנ"ל)

לדעתי רצוי שתמשיכו עם הרכב מספר חודשים במסגרת אחריות שלא יהיו לכם "הפתעות" חלילה ותעשו הסבה לגז.

יש לנו שנה אחריות אבל אם עושים גז זה מוריד את האחריות .אחת הסיבות שקנינו דווקאה את הרכב הזה {לא הדגם } זה בגלל שנתנו לנו גם אחריות לשנה כך שאם אנחנו מוותרים עליה זה לא יהיה המעשה החכם ביותר ...

1/7.5 זה הכי טוב שאפשר להוציא אולי בתוך העיר, מחוץ לעיר האימפלה שלי צורכת בערך 1/12 (ברוטו, מדידה של משאבה בפועל), המאליבו החדשה מהדגם הזה אמורה לצרוך מחוץ לעיר לפחות אותו הדבר. בעיר אני מוכן לקבל גם 1/6.5-7 כהגיוני, במיוחד אם מדובר בהרבה נסיעות קצרות.

בלי קשר לצריכה אני ממליץ גם על גפ"מ, מתאים מאוד למנועים אמריקאיים.

תאמין לי אם בממוצע האוטו היה אוכל 1ל10 ש85 אחוז זה בין עירוני ורק 15 אחוז עירוני אז הינו ממש ממש אבל ממש מרוצים. הצריכה הצלנו בממוצע היא 1 ל6 ואולי 6 וחצי וזה בנסיעה רגועה ..

אנחנו לא יודעים מה הבעיה אבל בטוח שכך לא נוכל להמשיך לינסוע במכונית .כניראה ניצתרך לעשות גפ"מ ואז כבר חוץ ממחיר ההסבה צריכת הדלק תיהיה כמו משפחתית שלא על גז . שאלה לי אלייך לפני שהחלטת להסב לגז לא פחדת שתיהיה עליה חדה גם במחירים של הגז וכך זה לא יהיה שווה יותר ? כי אם מחיר הגז הוא כמעט חצי מהדלק אז חד משמעית יצא לנו משתלם לעשות גפ"מ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחשב הדרך ממשיך להראות צריכת דלק גבוה במיוחד וגם עשינו בדיקה נסענו מילינו פול טנק וראינו לכמה מספיק ועדין דבר לא ישתנה ... לחץ האוויר בצמיגים תקין מה יכולה להיות הסיבה לצריכת הדלק המדאיגה אזות?

גם אבא שלי דיבר עם אחד שהוא מכיר שיש לו את אותו הרכב ואותו חבר אמר לו שהצלו זה אוכל בממוצע 1ל10

עירוני אוכל לו 1ל7 וחצי ובין עירוני 1ל12 מהשו פה ממש מוזר לי כי הצלנו 1ל7 זה אוכל בבין עירוני ובעירוני אפילו לא בדקנו

חשוב עוד פעם לציין הנסיעה רגוע רובה ב2500 סל"ד

תודה ענקית למי שיכול לעזור כי אנחנו כבר נואשים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב הנסיעות בין עירוניות ואיפסנו את המחשב דרך יש אופציה כזאות לוחצים על כפתור שמאפס וזה מתחיל לחשב מהתחלה ועדין מראה על צרכית דלק מוגזמת לפעמים גם מראה על יותר .בפועל אני נוסע רגוע וגם אמא שלי . כניראה בסוף נעשה את הגז מה שפעם המלצת לי ... רק חבל שהגז מוריד לנו את השנה אחריות

אולי לא סתם לאפס את מחשב הדרך, אלא לאפס לגמרי את מחשב ניהול המנוע, ע"י ניתוק הקוטב השלילי של המצבר

לאיזה 20 דקות, כמו שהציעו לפני, כך הוא יתאפס ויצטרך ללמוד מחדש את הרגלי הנהיגה שלך.

או לבצע שדרוג גירסה למחשב ניהול המנוע או למחשב הגיר.

בפאביה המגבים אפילו לא צריכים לעבוד, הם לא מנגבים את הטיפות אלא מפחידים אותן
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 4380 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...