Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא 146 !! לבחור בן 24

A900
שימו לב! השרשור הזה בן 4592 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום!

אני מעוניין לשמוע ולקבל חוות דעת על אלפא 146 מנוע 1.6 איך היא מבחינת אמינות, אחזקה!!, חלקים מכניים, טיפולים, בעיות, האם מסובך לתיקון?,מענה לנהיגה? , צריכת דלק (למרות שאני מתאר שהיא תיהיה סבירה) חשוב לציין שאני לא נוסע הרבה! (בערך 6000 ק"מ בשנה) ואני מאוד מאוד אוהב אלפות!! מכל הסוגים והשנים!(במיוחד את דגמי הסדאן שלהם) וגם לאבא שלי יש מוסך! שזה יקל עליי.

מה אתם אומרים כדאי או לא??

ובבקשה! רק מי יש ברשותו או היה ברשותו רכב כזה או מכיר אותו טוב!!

וכן אני יודע שבמחיר של האלפא הזאת אפשר לקבל משהו טוב ומפנק יותר כמו פיג'ו 406 או רובר 416 אבל עדיין אני מעדיף את האלפא!

תודה מראש!

ברשותי אלפא 147 1.6 2002

לפני FIAT 131 1982 (נמכרה לצערי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מענה לנהיגה... אהבתי

:-D

זאת אלפא - היא יכולה להיות מענה לתחזוקה - בהחלט כן.

אבל היא צריכה להיות מהנה לנהיגה יותר מכל רכב אחר בקטגוריה ובשנתון ובנפח.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום!

וגם לאבא שלי יש מוסך!

תודה מראש!

אם לאבא שלך יש מוסך, אז בשביל מה אתה צריך לשאול אותנו?

שאל אותו! הוא ממילא יצטרך לטפל לך ברכב.

145 - 3 דלתות

146 - 5 דלתות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לאבא שלך יש מוסך, אז בשביל מה אתה צריך לשאול אותנו?

שאל אותו! הוא ממילא יצטרך לטפל לך ברכב.

145 - 3 דלתות

146 - 5 דלתות.

כי הרכב דיי נדיר בארץ והוא לא טיפל באלפא כזאת, כזה ולכן אני שואל ! איך הוא מבחינת אחזקה! וזמינות חלקים מכניים!

ברשותי אלפא 147 1.6 2002

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא סבוכה מדי לאחזקה, אך בכ"ז עדיף לפנות למישהו מומחה. תבדוק היטב שימוש בנוזל קירור ייעודי ובשמן איכותי - חשוב לאורך החיים של המנוע. בארץ משום מה רוב המנועים נזקקים לשיפוץ ראש בטווח שבין 120K ל-200K ק"מ. חלקים מכאניים זמינים, קוסמטיים לא. מכאניים זולים, קוסמטיים לא. תקלות חשמל יכולות לעצבן.

צריכת הדלק סביב ה-1/10.

בלמים איומים - הן מבחינת עוצמה, הן מבחינת עמידות בעומס והן מבחינת אורך חיים - רפידות יכולות להיגמר גם ב-20K ק"מ (מצד שני ההחלפה שלהן, כמו גם של הדיסקים הקדמיים, עולה גרושים ביחס).

התנהגות הרכב כיפית אך גם צפויה מאד. יציאה וחזרה מהחלקה פרוגרסיביות וקלות - טוב מאד לנהג פחות מנוסה בנהיגה ספורטיבית.

ה-145 וה-146 זהות מכאנית.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר אז הייתי הולך על מנוע 1700/2000. ה1600 די עגלה.

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1700 יותר יקר לטיפול, אם כי יתרונתיו בולטים - בלמים חזקים יותר, 30% יותר הספק. 2000 נדירה - פחות מ-10 חתיכות. הרבה יותר יקרה לאחזקה, אם כי גם, כמובן, חזקה יותר ב-50% מה-1.6 ובעלת הבלמים הטובים ביותר בכל החבורה וגם מתלים יותר ספורטיביים ונמוכים.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1700 יותר יקר לטיפול, אם כי יתרונתיו בולטים - בלמים חזקים יותר, 30% יותר הספק. 2000 נדירה - פחות מ-10 חתיכות. הרבה יותר יקרה לאחזקה, אם כי גם, כמובן, חזקה יותר ב-50% מה-1.6 ובעלת הבלמים הטובים ביותר בכל החבורה וגם מתלים יותר ספורטיביים ונמוכים.

תודה על התגובות! מחר אני ילך לראות אחת 1.6

ודרך אגב האם 156 מנוע 2000 וידנית תיהיה הרבה הרבה יותר יקרה לאחזקה מ146??

זה נראה מעניין חבל רק בצבע כסף

http://www.yad2.co.il/Cars/Car.php?AreaID=&ModelID=6&SubModelID=30&FromYear=2001&UntilYear=2001&Auto=&fromPrice=23000&untilPrice=23000&SubSubModelID=0&Info=

ברשותי אלפא 147 1.6 2002

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, ה-156 תהיה יותר יקרה. מלכתחילה מדובר בדגמים משני סגמנטים שונים, כאשר ה-156 ממוצבת גבוה יותר. אם יש דגם של 146 שחולק חלפים עם 156, זה רק ה-TI.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

מצאתי 146 שנת 96 1600

יתרונות! יד 1, עם 80 אלף ק"מ מקורי, צבע בורדו,מנוע שעבר 80 אלף, טיימינג חדש.

ועכשיו לחסרונות! לדברי הבעלים הרכב מוזנח חיצונית וגם קצת בפנים יש קצת מכות וצבע דהוי (עמד בשמש!)

חשוב לציין שעדיין לא ראיתי את הרכב כי רק בחג הוא יגיע למרכז!

דורשים על הרכב 6000 ש"ח ואני מתאר לעצמי שאפשר להוריד

עכשיו האם כדאי ללכת לראות את האוטו? או שכדאי לרדת מיזה??

חשוב לציין שאני מאוד אוהב את הצבע! ויש לי שריטה שאני מאוד אוהב רכב שהוא יד 1 ועם ק"מ נמוך!

אבא אומר אם הרכב מוזח חיצונית לא כדאי אבל מצד שני הוא אומר לך ותראה אותו.

חש

ברשותי אלפא 147 1.6 2002

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצב מכני מוזנח זה בעייתי יותר ממצב חיצוני.

חלקי פנים וחיצון ניתן לשפץ או להחליף, אם הרכב נוסע זה פחות בעייתי כי זה לא כל כך דחוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בעלים של 145. אני ממליץ לך לבדוק את הרכב רק אצל מכונאי ולא במכון בדיקה אולי רק בשביל השלדה.

בכל מקרה זה לא בעיה לזייף קילומטראז או ידיים. אם תקנה רכב מוזנח העלות של יישור הקו תגיע

למחיר של 147. אם אתה צריך עוד עזרה פנה אליי בפרטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בעלים של 145. אני ממליץ לך לבדוק את הרכב רק אצל מכונאי ולא במכון בדיקה אולי רק בשביל השלדה.

בכל מקרה זה לא בעיה לזייף קילומטראז או ידיים. אם תקנה רכב מוזנח העלות של יישור הקו תגיע

למחיר של 147. אם אתה צריך עוד עזרה פנה אליי בפרטי

לפי מה הבעלים טוען המצב המכני מצויין (כרגע הרכב נמצא בירושליים ויגע לת"א בחג)

אם הרכב נסע מת"א לירושליים אז אני מתאר לעצמי שמצב המכני שלו מעולה!

לגבי היד אפשר לזייף עם זה רשום ברישיון?

וזה נכון שבדר"כ רכב מוזנח חיצוני הוא מוזנח גם מכני!

למצוא 146 גם עם נתונים דומים וגם במצב מושלם זאת משימה קשה!

דרך אגב מחירון של הרכב הוא 10000 אלף ש"ח

האם המחירון הוא קובע משהו ברכב כזה?

ברשותי אלפא 147 1.6 2002

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4592 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...