Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מהי משמעות ההודעה "deadlock check" בס.אוקטביה 1.4

kingarik11
שימו לב! השרשור הזה בן 1475 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחברי הפורום,

מדובר ברכב חדש,אצלי פחות משבוע.

לאחר כיבוי המנוע מופיעה ההודעה הנ"ל.

בספר הרכב לא מצאתי מידע כלשהו לגבי ההודעה .

תודה מראש על ההסבר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מערכת DEADLOCK היא חלק ממערכת נעילה הרכב, מעין משבת שמבטל פתיחת הדלתות מתוך הרכב כאשר הרכב נעול.

אני משער שמדובר בתקלת התקנה כלשהי שבוצעה מקומית.

גש למוסך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקשרתי ל"קרני אור" ברחובות כדי לתאם תור.

הנציגה הבטיחה להתקשר אבל כמובן שלא עשתה כן.

מחר בבוקר אסע לת"א ,אודה לכם אם תוכלו להמליץ על המוסך בו אקבל את השירות האדיב ביותר והבדיקה היסודית ביותר.

אני מתגורר בראשל"צ.

עריכה

הנציגה התקשרה ולטענתה ,ההודעה מופיעה לאחר כיבוי המנוע ומבשרת שכל המערכות ברכב נעולות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להלן שני הסברים מעמיקים יותר מאשר ההסבר שקבלתי מנציגת השירות

The warning is refering to the way the doors are locked. If you leave someone inside the car and lock it with the remote, they will not be able to open the doors from within the car. Just press lock twice on the remote to lock the car and disengage the deadlock if you leave your kids inside

It's just a message notifying you that deadlock is active, that means no one can open the door from inside the car, if you lock it.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
  • 3 שנים מאוחר יותר...

קניתי לאחרונה סיאט איביזיה 2013.

באמת שמתי לב לכך שכשנועלים את הרכב עם השלט או המפתח אין שום דרך לפתוח את הדלתות! לא מבפנים ולא מבחוץ! גם לא ע"י כפתור הפתיחה שבתוך הרכב! רק ע"י השלט או המפתח.

בספר הרכב זה מופיע בתור "מצב נעילה safe".

במילים אחרות - אפשר בקלות ללכוד מישהו בתוך הרכב מבלי שתהיה לו אפשרות לפתוח את הדלתות...

כנראה שבהתאם לכך מופיעה האזהרה "check deadlock" כדי להזכיר לנהג לא לנעול את הרכב כשיש בפני אנשים.

כתוב בספר הרכב שאם לא רוצים להיכנס למצב הזה יש לנעול את הרכב ע"י "דאבל-קליק" בשלט של הרכב, או ע"י סיבוב פעמיים של המפתח בצילינדר לנעילה.

(אין לי מושג איזה מין תקן מוזר ומסוכן זה... בעיניי היה צריך להיות הפוך - מי שרוצה מצב safe שינעל ע"י דאבל-קליק...)

בכל אופן - כדאי לדעת...

אני משתדל להרגיל את עצמי לנעול ע"י "דאבל-קליק".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...

נכון שעבר כמה שנים על השרשור הזה אבל אני מבטוח שיבוא עוד מישהו כמוני אחרי כמה שנים ויחפש תשובה, אז כך אני מצאתי לזה הסבר, ברגע שמבטלים את פתיחת הדלת האחורית מבפנים (כדי שהילדים לא יפתחו את הדלת באמצע נסיעה) אז ההודעה הזאת מופיעה להזכיר לך כנהג שאם שכחת מישהו ברכב הוא לא יוכל לפתוח את הדלת! כדי לבטל אותה אתה צריך פשוט לסובב את הבורג שבצד הדלת האחורית באמצעות המפתח או מברג -

מקווה שעזרתי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1475 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...