Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד פוקוס 2009 או פיאט בראבו 2009

Avishai22
שימו לב! השרשור הזה בן 4636 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

עד היום היתי סגור על הפוקוס 2009 מדובר בגרסאת ה 5 דלתות שחורה מנוע 2000

נכון לעכשיו היא היתה בעסקת ליסינג 45000 ק"מ ללא תאונות מחירון בשקלול תאריך עליה של אוגוסט 96600

לאחר הורדה של חברת הליסינג 90 בלחץ נכרגע אני עדיין בשיחות עם בכירי החברה בשביל להשיג מחיר יותר שפוי.

לפתע קרצה לי הבראבו

שנת 2009 צבע כחול דגם לא מפואר רובוטית :cry: סיימה כבר את עסקת הליסינג שלה ועברה לאחד המנהלים (בחברת הליסינג)

מחירון לאחר שקלול עליה בחודש האחרון של 2009 88000 מחיר מבוקש ע"י החברה 80 לפני התמקחות קלה

לא עברה תאונות כמו בפוקס .

השאלה הנשאלת האם שווה לי לשלם עוד עשיריה בשביל רכב עם תמורה שלדעתי שווה או לשלם עשיריה פחות ולקחת את הסיכון של ירידת הערך.

הרכב יסע ביום יום נסיעות קצרות של דרום תל אביב עד קניון אילון וטיולים של הסופ"שים

דלק הוא לא גורם מכריע כ"כ והספקתי כבר ליסוע בשני הרכבים קשה להחליט בינייהם.

נ.ב קראתי שהפוקוס עומדת לקבל מחליפה בחודש וחצי הקרובים.

אשמח לעזרתכם

HU: Clarion CZ702 AMP 1 : Celestra FA475x

AMP 2: Phoenix Xenon 400.1 Sub: Seas Lotus

COMP : Ground Zero Uranium

[h=1][/h]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם אתה בטוח כי הבראבו אינה ברמת גימור הגבוהה?

לפי מה שאני זוכר ב-2009 הובאה רמת גימור אחת וגבוהה בשם מגניפיקו (ג'נטים, פנסי ערפל, בקרת שיוט, שמשות כהות וכו').

מ-2010 הובאו 2 רמות אבזור: דינמיק הרגילה וסנסשיין המפוארת יותר ומקבילה פחות או יותר למגניפיקו (נוספו 2 כ"א ו-ESP והוסרה השליטה על העברת ההילוכים מההגה).

mx-5, audi a4, alfa 159.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי את זה עכשיו היתי בטוח שמגניפיקו זה הלא מפואר וסנסישן זה המפואר .

בקיצור הבראבו מפוארת.

[h=1][/h]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לתשומת ליבך - בבראבו משנה זאת אין בקרת יציבות . מנסיון עם הבראבו אין לה היום כמעט מתחרות ברמות המחיר הזאת מבחינת ביצועים . השאלה עד כמה זה חשוב לך אני בכל מקרה חושב שעם שתי הבחירות האלו אתה תקבל מכוניות מצויינות .

אני משוחד אבל גם היום ההיתי בוחר שוב בבראבו

בהצלחה

RACING

because football ,baseball , bowling & golf only require

ONE BALL

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הדבר היחיד שממש התריע אותי בבראבו ,מניסיון של החורף של שנה שעברה עם 159 שבכיכר גרמה לי להחליק לתוך מדרכה

(שבמזל נגמר בלי כל נזק בגלל שנסעתי במהירות אפסית ממש החלקה על קרח)

מצד שני אני מדמיין את הצליל של הבראבו לאחר לחיצה בריאה ממיר ספורטיבי.

למרות ההרגשה של רכב גרמני איכותי בפוקוס

פשוט אני נקרע באמצע ההבדל במחיר הוא 10 לטובת הבראבו.

[h=1][/h]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך תקציב של 90 אולי תמצא בראבו לא מאובזרת 2010 שנכנסת בתקציב עם esp... ככה תרוויח מכל העולמות במחיר של וויתור על האיבזור.

אני בזמנו רציתי לרכוש אחת חדשה ובמחיר נמוך משמעותית משל חדשה יכלתי לרכוש אחת מאובזרת בזול יותר מאוטודיל עם 0 ק"מ וויתרתי עליה רק בגלל העדר esp - אני חושב שבעתיד גם יהיה קשה יותר למכור רכב ללא esp אם זה מעניין אותך .

ד"א בבראבו הesp ובקרת המשיכה עובדות שעות נוספות במקרה ויש לך רגל ימנית כבדה בגלל המומנט שזמין כבר בסלד מאוד נמוך .

RACING

because football ,baseball , bowling & golf only require

ONE BALL

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי המכוניות מצוינות, ואין הבדל של ממש באיכות. הפוקוס יותר "מרובעת" אבל אמינה ובנויה היטב, הבראבו יותר מעוצבת(וכמובן הרבה יותר יפה) וגם היא אמינה ואיכותית. העדר ESP בבראבו האמורה אכן משמעותי - זה אביזר בטיחותי ראשון במעלה. מצד שני, עד לפני שנים לא רבות, ESP היה נחלתם של מעטים. עוד הבדל, כמובן, בתיבה הרובוטית של הבראבו, שמצריכה התרגלות (ומעניקה בתמורה חסכון בדלק וניצול טוב יותר של כוח המנוע).

הייתי אומר שאם בד"כ אתה נוהג ברכב לבדך, ואתה נהנה לעתים מנהיגה קצת מעבר ל"מנהלתית", הבראבו תתן תמורה מצוינת. ברכב שמיועד לשמש יותר כרכב להסעת בני המשפחה והילדים, אם ישנם, אזי כדאי כנראה להוסיף כסף בשביל הפוקוס (בהנחה שיש לה ESP לא רשמת במפורש אבל אני מבין שכן).

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי מוותר על ESP. אם כבר חשבת על פוקוס שעולה יותר, אז בתקציב תיכנס לך בראבו 2010 עם ESP.

הבראבו מצויינת. איכותית ומהירה. אבל הגיר הרובוטי קצת מטלטל (לפחות עד שלומדים לעבוד איתו).

מבחינת ירידת ערך, אני מעריך שהבראבו תרד יותר מהפוקוס וגם יהיה קשה יותר למכור אותה.

מבחינת הנאה מנהיגה - הפוקוס בגרסת 2 ליטר מאוד מהנה, מתקשרת ומהירה. אבל בכל זאת - כנראה שהבראבו יותר מעניינת עם המנוע 1.4 טורבו.

בהצלחה.

Kia Sportage Premium 2023

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי המכוניות מצוינות, ואין הבדל של ממש באיכות. הפוקוס יותר "מרובעת" אבל אמינה ובנויה היטב, הבראבו יותר מעוצבת(וכמובן הרבה יותר יפה) וגם היא אמינה ואיכותית.

רק בשביל הספק שהבראבו נראית יותר טוב אני מצרף פה תמונה של הפוקוס המדוברת ובקטע של האמינות אני שמעתי הרבה יותר תלונות על גירים תקועים ובעיות למינייהם בבראבו .

http://imageshack.us/photo/my-images/853/img0599g.jpg/

[h=1][/h]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק בשביל הספק שהבראבו נראית יותר טוב אני מצרף פה תמונה של הפוקוס המדוברת ובקטע של האמינות אני שמעתי הרבה יותר תלונות על גירים תקועים ובעיות למינייהם בבראבו .

http://imageshack.us/photo/my-images/853/img0599g.jpg/

מענין איפה שמעת על "גירים תקועים" ו"בעיות למיניהם" בבראבו. למרות שיש מעט יחסית וממילא הותיקות ביותר בארץ הן בנות שלוש לכל היותר, הן מגלות נכון להיום אמינות מאוד טובה. אולי אלו שהשמיעו מתייחסים לבראבו מהדור הישן שגיל הצעירה בהן צריך כבר להיות למעלה מעשר והרוב המוחלט עבר ידיים רבות ומאות אלפי קילומטרים. ואגב, גם אלו עדיין נוסעות יופי ומגלות אמינות כלל לא רעה ביחס. בכל מקרה שיהיה בהצלחה עם בחירתך, בהחלט אוטו נחמד הפוקוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להעיד שהפיאט בראבו מספקת הנאה מרובה בכל מה שקשור לביצועים.

הרכב ספורטיבי גם בצורתו החיצונית ושונה בנוף הישראלי

הסיבה היחידה שלא רואים אותו הרבה, היא הגיר הרובוטי שמרתיע את הנהג הישראלי (עקב טראומת הקורולה שגם אני סבלתי ממנה).

אבל עכשיו כבר אחרי חודשיים עם הרכב, אני יכול להגיד בבטחון גמור שזהו גיר מצוין(חסכוני אמין ותמיד זמין).

אין ספק שדרוש זמן הסתגלות, אבל אתה חייב להבין שמדובר בגיר ידני כך שאי אפשר להשוות אותו לאוטומט.

לדעתי קניה מעולה

אגב עם תחפור אולי תמצא אחת במחיר טוב יותר (באזור ה 75 מחברות הליסינג) שווה לעבור אצל כל החברות האלו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4636 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...