Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפול 90k לאנטיס 2003

amirba
שימו לב! השרשור הזה בן 4647 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם אני לפני טיפול 90k במאזדה לאנטיס שלי

וקיבלתי הצעת מחיר של 2000 שקלים ממוסך מורשה דורון מוטורס נתניה.

הטיפול כולל:

שמן

פילטר שמן

פילטר דלק

נוזל קירור

רצועות חיצוניות

רצועת טיימינג

עבודה

אני לא יודע אם אלו הם כל הדברים שצריך להחליף בטיפול 90 , ואם המחיר הוגן וסביר?

בנוסף הייתי שמן להמלצה למוסך שמתמחה במאזדה והוא לא מוסך מורשה.

אני גר באיזור נתניה ויכול להדרים עד תל אביב עבור מקום ששווה להגיע אליו.

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר הוא כזה כמובן בגלל שזה מוסך מורשה... באיזור נתניה אני יכול להמליץ לך על "מוסך העיר" נמצאים באזה"ת הישן, ממוחים לרכבים יפניים, ומחירים סבירים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר הוא כזה כמובן בגלל שזה מוסך מורשה... באיזור נתניה אני יכול להמליץ לך על "מוסך העיר" נמצאים באזה"ת הישן, ממוחים לרכבים יפניים, ומחירים סבירים.

היה לך ניסיון עם המוסך הנ"ל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן ולא רק אני עובד איתו (משווק לו כלי עבודה) ויוצא לי לראות הרבה יפניות וכמובן מאזדות שבאים לא רק לטיפולים אלא לאיבחון בעיות מסובכות יותר, ואני אישית אוהב לטפל ברכב לבד אז אני לא דוגמא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום הייתי במוסך שנתן לי הצעה לטיפול 90k הכולל

שמן מנוע

פילטר שמן

פילטר אוויר

פלאגים

נוזל קירור

שמן גיר

רצועת טיימינג

מותחנים לטיימינג

משאבת מים

וכמובן עבודה

הוא דרש 2300 שקל

לאחר מכן הלכתי למוסך מורשה מאזדה ואותה הצעה רק ללא שמן גיר ומשאבת מים דרשו גם כן 2300 שקל ובנוסף נתנו לי 10 אחוז הנחה .

אני שואל האם המחיר נראה הגיוני? ויכול להיות שהמוסך הלא מורשה שהלכתי אליו הוא פשוט יקרן?

מה אתם אומרים כדאי כבר ללכת למוסך מורשה לבצע את הטיפול?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4647 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...