Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לא מוצא גיר מפירוק בשום מקום, Audi A3 DSG6

skitz
שימו לב! השרשור הזה בן 4644 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חיפשתי בכמה מקומות שמיבאים גירים ואמרו שאין להם, חיפשתי בTG PARTS ואמר שאין לו ושיהיה קשה למצוא, מישהו אולי מכיר או יכול לבדוק לי עם מקומות שהוא מכיר?

הדגם רכב זה a3 שנת 2006 מנוע 2.0fsi דגם מנוע BLR

והגיר הוא DSG 6 הילוכים שהקוד שלו זה HTP

מי שיוכל לתת לי שמות של מקומות מתאימים לחפש בהם אני אודה לו מאוד, ומי שבכלל יגדיל וימצא לי גיר כזה אשלח לו צ'ק בדואר כאות תודה, אמיתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שמוסך אדמונד בחולון, מתמצא באבחוני ותיקוי גירים לקונצרן פולקסווגן ושות'.

תבדוק אולי אצלו, לפעמים אצל מי שמטפל בגירים כאילו, נשארים גם שאריות (:wink:).

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, אפשר לשאול מדוע אתה מחפש גיר לרכב יחסית חדש משנת 2006, ועוד גיר DSG? סתם מתוך סקרנות :?:

זו האאודי השנייה במשפחה שלי, והקודמת A4 גם חדשה עברה שיפוץ גיר לפני חודשיים עוד לפני שסגרה 90 אלף קילומטר, פעם אחרונה שמתקרבים לאאודי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לפי דעתי, ברכב ממודל כזה, רצוי לשפץ את הגיר (לפחות אז יודעים מה מכניסים בחזרה לרכב), אבל את העלויות לא בררתי, ככה שייתכן ואולי זותר זול להרכיב גיר מפירוק (אבל לא בטוח שיחזיק יותר זמן).

כמה ק"מ נסע הרכב הספציפי ?

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוף הלכתי לאדמונד מחולון, כמו שהמליצו לי רבים פה ובאשכולות קודמים, לאחר בדיקה קצרה התברר שהגיר שלי הוא כלל לא DSG (אני עדיין לא יועד מה לומר על זה..ואיך להגיב) הבחור שבדק את הרכב שמו יורם עשה רושם מקצועי מאוד אך עדיין אני לא מבין איך כל התקופה הזו במוסך המורשה אומרים לי שזה dsg ויורם טוען שלא,

בנוסף במוסך המורשה טענו שהמוח תקין לגמרי והגיר הוא זה שצריך לשפץ, ומנגד יורם ממוסך אדמונד בטוח במיליון אחוז שזה המוח שגורם לבעיות ולא הגיר, כיוון שהשאיר עליי רושם טוב של אחד שיודע את המקצוע ומכיר את הרכבים הללו החלטתי לסמוך עליו ולהשאיר את הרכב לשיפוץ מוח, המחיר שקיבלתי הוא שליש מהצעת המחיר שקיבלתי דרך המורשה לשיפוץ גיר. אקווה שאכן זה יפתור את הבעיות ושהוא טוב כמו שרבים פה אומרים.

אעדכן בהמשך (יום רביעי) כשאקבל חזרה את הרכב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתתף בצערך, תשפץ ותעיף את הרכב לדעתי.

הגיר הזה יחלוב לך את הכיסים, 90KKM זה רק הרצה, תגיד לי 150KKM אני יגיד זה סביר וגם אז, מאוד מוקדם לגיר גרמני.

לא מזמן דיברתי עם נהג מונית עם אוקטביה דור 3 2011, 1.9TDI DSG, שאלתי אותו למה הוא קנה רכב עם גיר שלא הוכיח את עצמו ובדורותיו הקודמים עשה ים בעיות, הוא אמר לי שהוא לא ידע שלגיר הזה יש בעיות (איזה מן נהג?).

קיצור שאלתי אותו כמה היא כבר עברה, הוא אמר לי 200KKM ולא היה בעיה אחת, חוץ מהחלפת שמן גיר (שזה בסדר, תקופתי) ב1000 שקל.

(גם מנסיעה של 15 דקות, התרשמתי מהגיר, הוא הגיב יפה מאוד והעביר חלק ומהר. (ונסעתי על DSG אחרים כבר)).

בקיצור נראה שהמודלים החדשים יותר של הDSG אכן משופרים. (תבדוק אם יש אפשרות להתקין גיר כזה חדש (רק למנוע בנזין).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4644 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...