Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מגאן 2005 מפוח מזגן לא עובד

mcl_91
שימו לב! השרשור הזה בן 4652 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום ברשותי רנו מגאן 2005,לפני כחודש נכנסתי לרכב ניסיתי להפעיל את המזגן,והוא פשוט לא עובד בשום דרגה.

אבל שמפעילים מדחס ואני מזיז את הבורר מהירויות המדחס נכנס לפעולה,אבל לא יוצא אוויר בכלל.

מה זה יכול להיות והאם התיקון של זה יקר?

תודה,מיכאל.

HU: alpine 9855. FRONT: tw:TangBand 25-1719S - woofer:hertz mlk 6.5 . SUB: DC AUDIO .LEVEL 3 "12". FRONT AMPS: celestra fa475.woofer amp: Celestra fa2150 SUB AMP: dc audio 2.0k. dsp: audison bit one

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניראה לפי הכותרת שלך שאכן אתה יודע מה הבעיה וזה ככל הניראה המפוח עצמו. למפוח עצמו אין פיוז כידוע לי ולכן יש לגשת ישירות לחיווט שלו.

:)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיוזים נבדקו ונמצאו תקינים.

יש מצב שיש איזה ריליי שמפעיל את המפוח או שהמפוח עצמו הלך?למרות שאני לא מאמין בסה"כ הרכב לא כל כך ישן....

שמעתי על איזה נגד מהירויות אין לי מושג אם זה זה ,אבל איך אני בודק אם הנגד הזה תקין?

תודה,מיכאל.

HU: alpine 9855. FRONT: tw:TangBand 25-1719S - woofer:hertz mlk 6.5 . SUB: DC AUDIO .LEVEL 3 "12". FRONT AMPS: celestra fa475.woofer amp: Celestra fa2150 SUB AMP: dc audio 2.0k. dsp: audison bit one

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון שלי במוסך עם הרכבים האלו ואותם הבעיות מדובר בנגד מהיריות שנמצא בצד של הנהג למטה.

אני מוכן לצלם לך את המקום שלו שייכנס רכב אלינו או שאם בא לך ואתה מהמרכז תוכל לקבוע איתי פרטית ואוכל לעזור לך יותר.

שים לב! כל קומבינה של מישהו שלא מבין בצרפתיות עלול לגרום לקצר ושריפת הרתמה של המזגן!.

באהבה

:-P הכי טוב בלי חתימה בינתיים :arrow:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי התיאור - כנראה התקלקל נגד המהירויות.

תוכל לבדוק ע"י נסיעה בינעירונית, הפעלת המזגן, אם יש זרימה חלושה של אויר קר - המזגן תקין והבעיה היא הנגד.

התיקון יקר, 1000+ . נסה לבדוק במוסכים שאינם מורשי יבואן והומלצו בפורום, לפי איזור המגורים שלך.

אל תנסה לתקן לבד אלא אם אתה מיומן מאוד בתיקונים כאלו, אחרת אתה עלול ליצור תקלות חדשות, והרבה.

רק להבין: כבר חודש, יולי, אין מזגן ונוח לך לנסוע ככה? הרי יום אחד תתקן אז למה לדחות את הביצוע?

ילה גבר בא נראה! מר +1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנסיעה בין עירונית נכנס אוויר אבל רק כשהמזגן על מצב של אוויר מבחוץ,הגורם לשריפה הוא כנראה בגלל שלא כיבו את המזגן כשכיבו את הרכב ואז כשהנעתי את הרכב הוא לא עבד.

מניסיון שלי במוסך עם הרכבים האלו ואותם הבעיות מדובר בנגד מהיריות שנמצא בצד של הנהג למטה.

אני מוכן לצלם לך את המקום שלו שייכנס רכב אלינו או שאם בא לך ואתה מהמרכז תוכל לקבוע איתי פרטית ואוכל לעזור לך יותר.

שים לב! כל קומבינה של מישהו שלא מבין בצרפתיות עלול לגרום לקצר ושריפת הרתמה של המזגן!.

באהבה

אשמח אם תצלם לי את המיקום כדי שאוכל להחליף את החיישן לבד,השאלה היא כמה עולה חיישן כזה ללא הרכבה?

תודה,מיכאל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון קטן חיפשתי קצת באיביי ומצאתי את זה:

http://cgi.ebay.com/Renault-Megane-Scenic-Heater-Control-Module-Resistor-/390261636221?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item5add67fc7d#ht_2224wt_1037

זה הנגד המדובר?

מיכאל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא לא חושב שהבעיה היא בנגד כי ברוב המקרים בעיות בנגד של מפוח מזגן (במערכות ללא בקרת אקלים) כאשר הנגד אינו תקין, במהירות הגבוהה המפוח יעבוד.

לדעתי הבעיה היא במפוח מזגן תפוס או מעגל פתוח של המפוח (מחברים, חווט, נתיך וכו').

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

דניאל צודק!

הבעיה היא גם בנגד וגם במפוח, בגלל צריכת זרם גבוה של המפוח התקע של המפוח,שהוא חלק מהנגד נשרף,אם יוחלף הנגד זה יפתור את הבעיה לכמה שבועות,חובה להחליף את המפוח ואת הנגד יחד,ניתן לפרק את המפוח ללא פירוק דש בורד,וניתן לעשות זאת בעלות של50% מהמחיר שמבוקש בחברה.

אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אורן תודה על התגובה כמה להערכתך עולה תיקון כזה,והאם אתה בטוח שחייב להחליף מפוח?

תודה מיכאל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4652 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...