Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ ברכישת ג"מני

Jeka
שימו לב! השרשור הזה בן 4605 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התחשק לי רכב שטח ראשון, כנראה סוזוקי ג"מני,קצת שטח, חול ואולי משהו רציני יותר בהמשך לא החלטי כרגע, תקציב עד 50.

קראתי בפורומים על הרכב, אבל עדיין לא גיבשתי דעה סופית, מנהיגה קצרה על הרכב בעיר הבנתי שהוא איטי, קופצני, ולא יציב, עד כמה זה גרוע בנהיגה קבוע? כביש מהיר אפשר לסבול?

האם כדי לרכוש רכב שלא היה בשטח או רכב שעבר הכנה לשטח?, וכנראה גם התעללות.. ופחות אמינות.

הגיר כנראה יהיה אוטומטי..

מה שמדאיג אותי זאת האמינות ,שזה חשוב, ברשותי באלנו שנת 2000 שלא עשתה שום תקלה ב 11 השנים , לא ממש מתחשק לי לבקר במוסך לתיקונים רציניים ברכב שנת 2004-2005..

לאחר שיחה עם בחור שמכר את הג"מני שנת 2007 שלו, הוא אמר שהרכב עושה הרבה מאוד צרות: טרנספר,גיר,משאבת דלק, וזה "הפחיד" אותי.

יש אפשרויות דומות אם אני לא בונה על שטח כבד?

יש עצות בכללי?

תודה)).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ציינת מה אופי הנסיעות שלך,

כמה אתה נוסע בכבישים בין עירוניים ביום? כמה אתה מתכוון "להתרגזן" עליו בשטח?

אלו פרטים חשובים שנוכל לעזור לך להחליט אם הג'יפון הזה בשבילך..

מבחינת אמינות, אל תשכח שזה סוזוקי (למרות שזה רכב שטח)

מי שלא יתפרע יותר מידי לא יסבול מחוסר אמינות גבוהה מידי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי לפני כחצי שנה סוזוקי ג'ימיני שנת 2007

חוץ מקצר שנגרם עקב מערכת שהתקנתי (מסך מגע) והבעיה נפתרה ב174 ש"ח הרכב לא ראה מוסך פעם אחת כי הוא היה צריך

הוא ביקר הרבה במוסך כי הוא רצה! :] מיגונים, שנורקל, צמיגים וכיוב'

רכב מאוד אמין

האוטומט יש לו בעיה שאם מאמצים את הגיר יותר מידי הוא עלול להתחמם, הפיתרון: קולר גיר (סביבות ה500 ש"ח כולל עבודה ומע"מ)

לפני שעשיתי משהו ברכב לפני הצמיגים והכל צריכת הדלק שהוא עשה לי הייתה 1\13 עם צמיגים 50\50 של מקסיס

כן, הרכב קופצני והוא לא הכי יציב והוא דיי איטי אבל בשטח הוא מפצה על הכל!

מעבר לזה, הטיפולים זולים, החלקים זמינים, ויש הרבה מאוד אנשים שמתמחים בזה.

כנראה הבחור שדיברת איתו ניסה לחסוך כמה שיותר ובסוף מגלים שמה שקונים בזול עולה ביוקר.

זה לא שגם ככה המחירים בשמיים

טנק מלא סביבות ה260 ש"ח (בממוצע)

ויכול לזרום לך לסביבות ה480 ק"מ (עשיתי עם טנק מלא 500 וקצת ק"מ)

שורה תחתונה

אם מדובר בך בלבד, אתה גבר רווק או נשוי טרי הרכב מאוד מומלץ!

הרבה יותר כיף להיכנס לשטח עם הג'ימיני מאשר עם לאנדקרוזר לפי דעתי. =]

ג'ימיניב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החזקתי ג'ימני אוטומט 2003 למשך שנתיים ועברנו ביחד כ- 50,000 ק"מ

טיילתי המון בשטח, הרכב היה סטנדרטי לחלוטין ובכל זאת הפגין עבירות ועמידות מרשימה. החלק היחיד שהחלפתי מעבר לטיפולים היה חיישן חמצן שנוטה לשבוק חיים סביב 100,000 ק"מ. צריכת הדלק הממוצעת שנבחנה לאורך תקופה עמדה על ליטר לכל תישעה קילומטרים (עירוני/בינעירוני/שטח) בירושלים, אני מאמין שבאיזור מישורי הרכב יהיה חסכוני בהרבה.

מבחינת איכות נסיעה/נהיגה לא ניתן להשוות את הג'ימני לשום רכב מודרני, הוא בהחלט מצריך התפשרות בסעיפי הנוחות והבטיחות, אך אין עוד רכב שיכול לספק את אותה כמות כיף שהוא מספק בשטח בעלות החזקה של משפחתית 1600.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

כבעל ג'ימי שנים רבות: אם אתה אוהב "לטוס" אז זה לא בשבילך. צריכת הדלק עולה פלאים במהירויות גבוהות, וגם הרעש מהמנוע.

אבל אם אתה מסוגל לנהוג "איזי" , אין רכב כביש/שטח אמין חסכוני ועביר טוב ממנו.

מה אתם רוצים מהברקסים האומללים ??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

1:13 בידנית

1:9-1:10 אוטומטי.

נוחת זועה. בשטח כיף.

אמינות (בחמש שנים ו55000 ק"מ) - בריחת גז מהמזגן (הוחלפה גומיה/אטם) במסגרת אחריות.

כיף של אוטו.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את מה שהבחור אמר לך. אמנם מנסיון עם גרנד ויטרה ולא גימני , אבל אכן תקלות בלי סוף: מזגן שלא מקרר(כל שנה), מנוע מתחמם (מנוע של בלנו שידוע בנטייה להתחממות), בלאי בציריות ובתותבים, בוקסות משולשים, חלונות חשמל נתקעים ואפילו ידיות פלסטיק שנשברות.

כל זה ברכב מלוקק שמטופל בזמן ובמוסכים מורשים.

זאת רשימה חלקית ואם תחפש באתרים בחו"ל תמצא הרבה חומר על בעיות אופייניות (הדיפרנציאל הקדמי למשל, כנראה תוכן ע"י מהנדסים מאותגרים שכלית).

הקנייה הכי גרועה שעשיתי-והיו לי הרבה מכוניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4605 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...