Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מגבים ואיתות בפורד פוקוס שלא מפסיקים לעבוד

קישו
שימו לב! השרשור הזה בן 4658 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב יש לי פורד פוקוס 2006 .חזרתי מנסיעה והמגבים לא מפסיקים לעבוד וגם איתות צד שמאל גם שהמפתח לא בסוויץ.כאשר אני מניע את הרכב הכל בסדר הם לא עובדים .מה לעשות כרגע ניתקתי את המצבר .תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר חיפשתי באתר של עד רעננה ואין תקלה כזו גם חיפוש ברשת לא נימצא תקלה כזו.עוד לא הבנתי איך מערכת המגבים קשורה לאיתות זה ידיות שונות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי בדובלו שהייתה המערכת החשמל גם השתגעה,התגלה שכבל מינוס של בית הפיוזים היה רופף.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה יום התחרפנתי כבר.קפצתי למוסך פורד ב8 וביקשתי לבדוק את הרכב בגלל שלילד שלי יש יום הולדת בגן אז לקחתי את הרכב בלי בדיקה אחרי 4 דקות אני שומע ורואה עשן בתוך הרכב .אז בדקתי מהיכן זה יוצא וראיתי שהצינור וההמצנןן הפנימי נוזלים איפה? יופי בדיוק על קופסאת הנתיכים .וזה מה שגרם למגבים והאיתות לעבוד .איך לא חשבתי על זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לפרק חצי דש בוורד .ממש קיבלתי חום .קיבלתי הצעת מחיר של 2600 שח חלק פלוס פלוס עבודה .מה אתם אומרים מחיר סביר .יש מצב לנטרל את המצנן ולא יהיה חימום .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא מובן .

הרדיאטור חימום נוזל או מערכת המיזוג ?

בשני המקרים צריך לפרק חצי אוטו .

אם זה מרדיאטור החימום הפנימי , אני הייתי מבטל אותו ולא מפרק את הדשבורד .

מניסיוני הדברים לא חוזרים ברוב המקרים למקומם הטבעי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה חיבור טיפשי עשו בפורד מערכת כל כך חשובה ניתפסת על בנד פלסטיק.למזלי הגדול המצנן של החימום לא נידפק .קצת תמונות יעזרו.השאלה איפה אני יוכל לקנות את הבנדים האלה וגם על הצינור יש O רינג .אני הייתי מציע לבעלי הפורד הפרטי לפתוח את הפנל בצד ליד הנוסע ולהתבונן על החיבור שהוא לא נוזל

DSC_0150.JPG

DSC_0154.JPG

DSC_0157.JPG

DSC_0160.JPG

DSC_0159.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי מקרה דומה בשברולט סוואנה.

הלקוח התלונן שבימי גשם או יותר נכון בלילות גשם הוא שומע את הרכב מתניע (סטרטר עובד) לבדו.בתחילה הוא חשב שגונבים לו את הסוואנה אבל הוא מצא אותה באותו המקום.

מה שגיליתי הוא שכמה ימים לפני כן הוא הלך לחשמלאי שהחליף לו נתיך בתיבת הנתיכים בתא המנוע.מה הקשר? החשמלאי לא סגר את המכסה של תיבת הנתיכים בחזרה (היה לו קשה לסגור אותה אז הוא זרק אותה בצד), לאחר מכן היו כמה לילות גשומים, מים חילחלו על תיבת הנתיכים ועשו קצר בממסר המתנע והתבצעה התנעה עצמית.

אז כמו שאומרים...לכל סיר יש מכסה...אצלו אין מכסה.

***YMM***

DAEWOO LEGANZA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4658 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...