Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה יאריס שהיתה של המשטרה עם קילומטראז' גבוה - לקנות?

רוצה אוטו
שימו לב! השרשור הזה בן 4668 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום. :)

עברתי את תהליך ההרשמה החצי-מפרך כדי להתייעץ איתכם:

אני מחפשת רכב בתקציב של 30,000-40,000 ש"ח. המוסכניק שלי (קרוב משפחה) מציע לי טויוטה יאריס עם קילומטראז' של 245,000, מהמשטרה.

המוסכניק טוען שבטויוטה הקילומטראז' לא רלוונטי, אלו מכוניות שמחזיקות בערך לנצח. יש אצלם במוסך טויוטה עם מעל 400,000 ק"מ שטופלה רק במוסך מורשה והיסטוריית הטיפולים שלה מכילה רק בלמים וטיפולים שוטפים. הוא אומר שככה זה טויוטה.

בעלי השתכנע, אני עדיין מתלבטת.

הבנתי שרכישת רכב מהמשטרה זה ממש בעייתי. (במחירון יד2 זה מוריד 25% מערך הרכב!) בעלי טוען שזה בגלל שטוחנים מכוניות של המשטרה, אבל אני מניחה שיש בזה משהו מעבר כי טוחנים גם על מכוניות ליסינג רגילות (וגם כי יש רובריקה נפרדת לקילומטראז' בחישוב המחירון המשוקלל של יד2).

אז מה באמת העניין עם מכוניות מהמשטרה?

האם ירידת הערך מוצדקת גם כשמדובר ביאריס שידועה כרכב מאוד אמין?

את היאריס מציעים לנו ב-30,000. סיריון 2006 אפשר למצוא היום ביותר מ-40,000 (עם קילומטראז' בערך 100-150 אלף). האם כדאי להשקיע את ההפרש ולקחת את הסיריון, או שעדיף ללכת על היאריס מהמשטרה?

אשמח לעצות.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 138
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

קודם כל בואי נשבור תסטיגמה,טויוטה לא מחזיקה לנצח,היא מתקלקלת כמו כל המכוניות.

לא הייתי לוקח את האוטו מהמשטרה מכיוון שעל האוטו הזה לא ריחמו ולא התייחסו אליו יפה כיאה לרכב בשירות הביטחון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל בואי נשבור תסטיגמה,טויוטה לא מחזיקה לנצח,היא מתקלקלת כמו כל המכוניות.

לא הייתי לוקח את האוטו מהמשטרה מכיוון שעל האוטו הזה לא ריחמו ולא התייחסו אליו יפה כיאה לרכב בשירות הביטחון.

והעובדה שהיא טופלה (כמו כל רכב בשירות הבטחון, אני מניחה) במוסך מורשה, ובהנחה שבדיקה ברישום הטיפולים במוסך תעיד שהרכב לא עבר שם טיפולים נוראיים (תאונות וזה) - זה לא יעיד שהיא כנראה בסדר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והעובדה שהיא טופלה (כמו כל רכב בשירות הבטחון, אני מניחה) במוסך מורשה, ובהנחה שבדיקה ברישום הטיפולים במוסך תעיד שהרכב לא עבר שם טיפולים נוראיים (תאונות וזה) - זה לא יעיד שהיא כנראה בסדר?

גם אם הוא עבר את הטיפולים כמו שצריך,אם התעללו בו ולא התייחסו אליו יפה הוא מתישהו יבגוד.

זה הימור מאוד גדול ולא הייתי הולך עליו, לא חסרים רכבים טובים בקילומטר'אז סביר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לקנות יאריס עם קילומטרז' כזה אדיר??? ועוד רכב מהמשטרה!

לא חסרים היום רכבים עם אמינות גבוהה באותו כסף, קילומטרז' הרבה יותר נמוך,שנתון יותר גבוה.

הסיריון אחלה אוטו.

אגב,איזו שנה היאריס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לקנות יאריס עם קילומטרז' כזה אדיר??? ועוד רכב מהמשטרה!

לא חסרים היום רכבים עם אמינות גבוהה באותו כסף, קילומטרז' הרבה יותר נמוך,שנתון יותר גבוה.

הסיריון אחלה אוטו.

אגב,איזו שנה היאריס?

אני חושבת שהיאריס מ-2003.

הבעיה היא שאנחנו לא מוצאים סיריון חדשה (כלומר מ-2006 והלאה) במחיר קרוב לזה. יש לך הצעות לדגמים אחרים שיהיו חסכנים בדלק ואמינים ברמה שתתחרה באמינות של טויוטה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את מודעת לכך שדייהטסו סיריון זאת בעצם טויוטה יאריס בתחפושת, נכון?

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היאריס ממודל זה נימכרות ישירות במכרז של המדינה במחיר החל מ 13 ,14 אלף עד 24 ,26אלף לשלם את הסכום שרשמת שרוצים ממך על הרכב לדעתי מוגזם והקילומטראז ניראה ממה שרשמת כאילו עבר שינוי קל.

אני יכול לספר לך שכל רכב שכזה יש לו ספר טיפולים הפתוח לציבור באתר האינטרנט של מינהל הרכב הממשלתי ואת יכולה להיכנס לאתר שלהם ולצפות בנתוני המכוניות באתר בחינם , לראות גם את מחיר הקנייה וגם אולי לזהות את הרכב שמציעים לך לפי מספרו.

אם לקנות כזה רכב אז רק ישירות מהמכרז לבד ולא דרך סוחר או מוסכניק האם את מקבלת אחריות כל שהיא מהסוחר מוסכניק כמו ברכבי ליסינג הנימכרים בשוק .

בהצלחה בכל מה שתיבחרי .

הרכב נמכר ועכשיו יש חלקים למכירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע לך לעבור לרכב הבא. גם טויוטה שעשתה כ"כ הרבה ק"מ - בסוף תגענה התקלות (אפילו של בלאי רגיל).

בנוסף - רכב בשרות המשטרה - עבר כנראה חיים לא קלים.

צודק מי שהמליץ לך על הסיריון - רכב (דיי מוצלח ודיי אמין) עם מכלולים משותפים ליאריס. גם אם תחפשי סיריון יוצאת ליסינג - אני חושב שתוכלי למצוא רכב עם נתונים יותר טובים מהיאריס המשטרתית לשעבר הזו.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב מיד פרטית בלבד, המשטרה לא ממש מרחמת על הרכבים שלה!!

וזה בתור אחד שאביו הוא שוטר וותיק וראיתי כבר מה עושים למכוניות האלה.

היום המכוניות שעשועים שלהם זה הסקודות 1.9 טורבו דיזל המאוד חזקות וזה מתכון נחמד לשעשועים.

בס"ד

זה אחד החלומות שלי מאזדה 6, כי הוא גם אמין, יפה ממש (על גבול הפוזה אם לא עבר אותו) וגם יש לו כוח לא חסר..
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שממש לא. המחיר היחיד שבו הייתי משתעשע ברכישת רכב שכזה זה סביבות 15 אלף ש"ח.

אין שום אוטו שמחזיק לנצח ואין שום טויוטה שעברה רק החלפות בלמים ב-400 אלף ק"מ. פשוט בולשיט.

הצעה שלי:

גשו לאחת מחברות ההשכרה, וקנו לכם דייהטסו סיריון עם 100 אלף ק"מ בסביבות 45 אלף ש"ח - זה המחיר שבו הן נמכרות בערך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתרחקי.

היאריס בשירות המשטרה שימשה את הקצינים בדרגות הנמוכות (יחסית), שזה אומר שכאשר הם ביום עבודה- המפתחות נמסרים לאחראי במקום שמוסר אותם לשימוש שוטף של המשטרה עד לסיום יום העבודה ואז הקצין "בעל הרכב" מקבל את המפתחות בחזרה ונוסע עם הרכב הביתה. המשמעות היא שהקצין הוא ממש לא הנהג היחיד ברכב, ומן הסתם במהלך היום נהנו לקרוע את הרכב, ותאמיני לי שיודעים לקרוע.

וחוץ מזה- המכוניות הבאמת שמורות של המשטרה "מכורות מראש".

בהצלחה.

עוד לא נולדה המלחמה שגבר יכול לנצח בה אישה, ולא לשלם מחיר יקר יותר בטווח הארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולכם!

אמנם בעלי עדיין טוען שכנראה לאף אחד מכם אין טויוטה ולכן אתם לא יודעים שהיא כן מחזיקה עד 400,000 בלי בעיה וזה וזה (לכל המשפחה שלו יש טויוטות. אבל זה לא נחשב, הם בחיים לא מחזיקים בהן בקילומטראז' כזה גבוה), אבל הוא בכל זאת השתכנע לחפש משהו אחר.

תוכלו להמליץ לי על חברות ליסינג מומלצות שכדאי לבדוק אצלן על יאריס?

עריכה: מניחה שזה עדיף מלחפש ביד2 ו-winwin אנשים שמוכרים רכב יד שניה שהיה בעבר של ליסינג, אפילו אם יש הבדל של אלפים בודדים של שקלים. אני צודקת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את מודעת לכך שדייהטסו סיריון זאת בעצם טויוטה יאריס בתחפושת, נכון?

כן, אני מודעת לזה. מה כתבתי שממנו השתמע שאני לא מודעת לזה?

אנחנו רוצים סיריון בדיוק בגלל זה, אבל מתלבטים כי דווקא יותר יקרה ולא זולה. (כי היא חייבת להיות 2006 והלאה. הבנתי שלפני כן היא היתה הרבה פחות טובה. ומה לעשות, לסיריון 2006-2007 קשה להתחרות במחירים של יאריס 2002-2003 שיצאה עכשיו מהמשטרה. מה שכן, התמורה כנראה תהיה טובה בהרבה.)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4668 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...