Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצות לפני רכישת Honda CR-Z חדשה

Erez1980B
שימו לב! השרשור הזה בן 4662 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

כיום יש לי הונדה סיויק 5 דלתות דגם ספורט שנת 2009 (סוף 2009) ואני מעוניין להחליף ל-CRZ חדשה.

מבחינת עיצוב / צריכת דלק אהבתי מאוד, לא איכפת לי שהיא לא עושה 1-100 בפחות מ-9 שניות, המקום מאחורה פחות מעניין אותי, כי במקסימום אני צריך אותו לכיסא תינוק או 2 מקסימום.

מהיכרות של אנשים פה, תוכלו לרשום לי פידבקים חיוביים ושליליים על הרכב? למה כן לקנות ולמה לא לקנות?

אשמח לשמוע את עצותיכם הגורליות ;-)

תודה,

ארז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראית מדהים לדעתי, היא באה רק בגרסא ידנית לפי האתר של הונדה (לקחת בחשבון?)

מעבר לזה, רכב נדיר בטירוף ואין לי הרבה מה לומר עליו, אפילו במוסך מרכזי מורשה צ'קפוסט הונדה אין CRZ, יש הכל, חוץ מCRZ, ישבתי בכולם, התרשמתי בכל דבר אפשרי חוץ מנסיעה (רק בג'אז) אבל CRZ אין שם חח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיובי: עיצוב, אבזור, מחיר (אחרי הנחות!), צריכת דלק, התנהגות כביש והיגוי (מצוינים!).

שלילי: ביצועים (עגלה מארץ העגלות בשביל מכונית סמי-ספורטיבית).

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיובי: עיצוב, אבזור, מחיר (אחרי הנחות!), צריכת דלק, התנהגות כביש והיגוי (מצוינים!).

שלילי: ביצועים (עגלה מארץ העגלות בשביל מכונית סמי-ספורטיבית).

רוני

עגלה ביחס למה? למאזדה 3 2 ליטר? לקורולה 1.6 ליטר אוטומטית? לאיביזה FR? למרסדס SLS? שאלה רצינית, כדי לדעת.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עגלה ביחס למה? למאזדה 3 2 ליטר? לקורולה 1.6 ליטר אוטומטית? לאיביזה FR? למרסדס SLS? שאלה רצינית, כדי לדעת.

ביצועים דומים לשל משפחתומטיות זריזות יחסית. נניח כמו הקורולה 1.6 האוטומטית. בשביל מכונית שמתיימרת להיות ספורטיבית זה די עלוב. לטעמי, לאחר ניסיון נהיגה ספורטיבית איתה, זה מאוד פוגע בכיף (והפוטנציאל גדול! אני אפילו אצהיר בזהירות שעם מנוע ראוי לא יהיו לה רגשות נחיתות גדולים ביחס לקליאו ספורט).

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני, לגבי הקליאו ספורט.. בדיוק מה שחשבתי אחרי יומיים רצופים עם CRZ (ופזומט ;-)).

אם נעזוב שניה את ההגה ואת הביצועים ואת שאר הפרמטרים שאפשר לכמת יותר או פחות: מבחינת כיף, אתה יוצא מהנהיגה עם חיוך. למרות שהוא עגלה. אגב, ה-Turn-in של ה-CRZ הוא אחד הטובים, לא פחות מזה של הקליאו ספורט.

אני מאוד אהבתי אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הוזמנתי להשקה + נסיעת מבחן על הרכב שהוא הגיע לארץ

נגד:

העיצוב החיצוני לדעתי כלל לא מרשים ואיכותי, ממש נראת כמו החלאה של רכב משפחתי יפאני משולב סטיישן ספורטיבי.

הביצועים גרועים ממש ממש חלשה (בקושי סוחבת עליות)

בעד:

עיצוב פנימי מעולה איכות חומרים מעולה והרבה משחקי תאורה נעימים לעיין

גיר ידני מעולה.

היגוי מעולה.

בגדול הציעו לי אותה ב139,000 (בתור לקוח ותיק מאוד של הונדה) כולל אגרה ולא נגררתי לזה...

אופציה שיכולה להיות הרבה אבל הרבה יותר מעניינת היא השירוקו 160 ידנית ב165,00

רכב חסכוני,נראה מדהים,חזק!!! ואיכות חומרים מהשורות הראשונות.

אולי ההיתי הולך על CRZ אם היא היתה מוצעת ב110,000 רק לשם הרפתקאה

באמת רכב שאפשר לוותר עליו....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית לא הייתי קונה את הרכב, די מיותר...

מה שאני יכול לציין מנהיגה של 10 דקות גג ברכב רק במצב הכי ספוטריבי שלה שהתאוצה בהילוך 1+2 לא כזאת איטית

כמו שאתם מתארים, היא הפתיעה אותי לטובה! אין ספק בכלל שכל משפחתומטית תקבל ממנה בראש מהרמזור ל-100 קמ"ש בפער ניכר, בתנאי שהנהג יודע להעביר הילוכים כמו בנאדם ולא כמו דפקט למשוך למנתק ולחשוב שככה תהיה מהיר יותר.

הילוך 3 ומעלה האוטו מת אין מה לעשות, זאת לא CTS-V.

כמו שציינו פה לפניי ה-TURN IN שלה גרם לי להרים גבה, אבל יצא לי לבדוק רק 2-3 פניות, מה לעשות, לא היה זמן.

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רכב מיותר. בהחלט יש לו קטע. אם הייתה גרסת ביצועים הוא היה פונה גם לחובבי הגה. במצבו הנוכחי הוא מתאים לא רע לחובבי פוזה שרוצים גם לחסוך בדלק. כבונוס הם מקבלים גם התנהגות כביש משובחת.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני לא טועה היו דיבורים על הוצאה של גרסא ההרבה יותר קרבית בעתיד הקרוב.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני הכניסה לרכב והגובה [או אין גובה] שלו לא היוו בעיה מבחינתך ?

אני נוהג במיאטה...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר׳ה תודה על התגובות, אני חיכיתי למעילים כאשר יהיו תגובות אבל הם לא הגיעו (למרות שסימנתי) - לא משנה.

לאחר קריאת כל התגובות יצאתי יותר מבולבל, ולכם אדגיש יותר את הצורכים שלי:

1. שתהיה חסכונית יותר מהסיויק הנוכחית 1800 5 דלתות

2. שהרישוי השנתי יהיה זול יותר

3. שהביטוח חובה יהיה זול יותר

4. שתהיה יפה עם פוזה (לטעמי) - והיא כן

5. אוהב מאוד את השטויות עם התאורות המתחלפות, ציון בפרחים בסוף נסיעה וכן את המצב החסכוני שמגביל את תגובות המנוע (טוב לפקקים)

6. שכן תהיה יותר חזקה מכל משפחתית מומצעת ואפילו ממשפחתית גדולה (מאזדה 6 וכד׳) האם זה כן ?

7. עם הילוכים אין לי בעיה

דברים נוספים:

אני בקשר עם מישהו שזכה ברכב כזה, בכמה פירסם הבחור שראיתם פה את הרכב?

הרכב הדגמה שהיה ברעננה נמכר ואין כרגע רכבים כאלה לנסיעת מבחן, קצת לקנות חתול בשק מבחינת ביצועי מנוע.

אשמח לשמוע עוד תגובות לפני שאני מבצע את הקנייה

תודה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4662 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...