Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי I10 בליסינג - האם הרכב מתאים לשימוש כרכב טיולים לנסיעות ארוכות? [כ"ע]

waxd8
שימו לב! השרשור הזה בן 4708 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

אני מעוניינת לקחת רכב ליסינג ממקום העבודה.

חשבנו על היונדאי

מה שרציתי לשאול זה:

אם משהו מכיר את היונדאי ויכול להגיד לי אם היא תעמוד בנסיעות יומיות לחדרה ועוד בין פעם לפעמייים בשבוע לאזור טבריה?

האם היא תעמוד בעומס של ציוד רב ברכב. (עגלה, מדי פעם ציוד שטח כגון אוהל צידנית ועד)

האם יש בעיה בטיחותית עם רכב קטן בכלל וביונדאי בפרט?

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם את גרה באור עקיבא ונוסעת כל יום לחדרה - אין בעיה.

אם את גרה באילת ונוסעת כל יום לחדרה - יש בעיה.

ועכשיו ברצינות - נסיעות לחדרה מאיפה, מהמרכז? כנראה שכן. השאלה היא האם את תעמדי בזה. זה לא רכב שמיועד לזה, גם אם הוא יכול לעשות את זה. זה כמו לשאול אם מאוורר יעמוד בחמסין של הקיץ. ברור שלמאוורר אין בעיה לעמוד בזה, השאלה היא אם כדאי בכלל לנסות להפעיל מאוורר ביום חמסין כשיש אחלה מזגן.

ולא, אני לא ממליץ על יונדאי i10 (או על כל רכב קטן אחר, לצורך העניין) למשפחה עם ילד בעגלה שמטיילת הרבה. לא כיף לנסוע לטיול כשחצי מהציוד זרוק במושב האחורי ומאיים להטביע את הילד. זה גם לא ממש בטיחותי.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכבים האלה (אלטו I10 107 פיקנטו ספארק ושאר ירקות) מיועדים לנסיעות עירוניות בלבד (CITY CAR) עם גיחות לכבישים מהירים.

את תרגישי את זה טוב בגב. גם הבאגז' בהם הוא בדיחה.

אם רוב הנסיעות שלך בתוך העיר או נסיעות קצרות. ופעם בשבוע נסיעה של שעה לערך לטבריה עם מעט(!) ציוד וילד בכיסא בטיחות זה יכול להיות על גבול הסביר. אם זה נסיעות של כמעט שעה כל יום זה לא רכב מומלץ.

לטיולים ארוכים אפשר מקסימום להשכיר רכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם את שואלת מבחינה מכאנית אז כן, הרכב יוכל לבצע את הנסיעות האלה. הבעיה היא שהרכב יחסית קשיח ולא כ"כ נוח לבצע בו נסיעות ארוכות (מצד שני רוב הרכבים החדשים היום מכויילים דיי קשיח).

ממליץ להשכיר רכב כזה לכמה ימים ולראות איך אתם מסתדרים עם הנוחות.

ד"א, מן הראוי שאציין שהיה לי רכב כזה בשנתיים האחרונות ומאוד הייתי מרוצה ממנו. בשורה תחתונה היא ענתה על כל הדרישות שלנו אך כיום הבנתי שיש מתחרות חדשות בסגמנט שנותנות חבילה עדיפה.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם

תודה על התגובות.

אני אפרט קצת יותר.

הנסיעות היומית אנו עושים מהמרכז :-) מרמת גן.

רוב הנסיעות (אולי 90 אחוז מהם) יהיו רק של בעלי לחדרה ופעם פעמיים בשהוע לאזור טבריה ללא ציוד ברכב כלל.

בחודשי הקיץ אנחנו אוהבים לטייל אבל טיולים עם הרבה ציוד אנחנו עושים אולי 4-5 פעמים במהלך קיץ שלם (בחורף לא ממש זזים, ברור )

השיקול שלנו הוא שיקול כלכלי מאוד.

בין הרכבים שאני יכולה לקחת הורדנו את האופציות ליונדאי I10 או להונדה ג'ז.

ההפרש בין הרכבים הוא יותר מ500 שח לחודש.

השאלה היא האם ההונדה היא מבחינתינו פינוק. מה שאומר שאפשר להסתדר עם היונדאי גם עם זה לא כל כך נוח. ואפשר לחסוך את ה500 שח בחודש? האם יש לי מה לחשוב על 4-5 נסיעות עם ציוד השנה בשיקול כללי של בחירת הרכב?

או מצד שני אם היונדאי קטנה מידי ובטיחותית ומכנית לא תשרת אותנו בנוחות (נוחות יחסית) אז אין אל מה לדבר ואין לי מה לחשוב עליה כאופציה.

אם הפרוט הזה יש לכם משהו ליעץ לי? אני ממש אשמח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשי נסיעת מבחן בשתי המכוניות - ואז לדעתי יהיה לך קל יותר להחליט.

בעקרון ה-i10 תתאים לכל השימושים - השאלה אם היא תהיה נוחה לך ולבן זוגך תלויה בהרגשה שלכם.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

שווה לבחון את הi10. היא יכולה להפתיע לטובה בנסיעות בינעירוניות:

היא חסכונית, הנסיעה בה 'חלקה', והביצועים שלה סבירים, ובגדול, תענה על הצרכים שלכם.

כמה נקודות חשובות למחשבה:

- האחיזה שלה על הכביש בעייתית (המכונית קלה ובסיס הגלגלים שלה קטן/צר).

- תא המטען שלה קטן.

- העיצוב שלה מבפנים ומבחוץ פשוט ולא אטרקטיבי.

שיהיה בהצלחה,

ענת מאוויס :-D

שלום לכולם

או מצד שני אם היונדאי קטנה מידי ובטיחותית ומכנית לא תשרת אותנו בנוחות (נוחות יחסית) אז אין אל מה לדבר ואין לי מה לחשוב עליה כאופציה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם

תודה על התגובות.

אני אפרט קצת יותר.

רוב הנסיעות (אולי 90 אחוז מהם) יהיו רק של בעלי לחדרה ופעם פעמיים בשהוע לאזור טבריה ללא ציוד ברכב כלל.

בחודשי הקיץ אנחנו אוהבים לטייל אבל טיולים עם הרבה ציוד אנחנו עושים אולי 4-5 פעמים במהלך קיץ שלם (בחורף לא ממש זזים, ברור )

השאלה היא האם ההונדה היא מבחינתינו פינוק. מה שאומר שאפשר להסתדר עם היונדאי גם עם זה לא כל כך נוח. ואפשר לחסוך את ה500 שח בחודש? האם יש לי מה לחשוב על 4-5 נסיעות עם ציוד השנה בשיקול כללי של בחירת הרכב?

נסיעה יומיומית מרמת גן לחדרה ~ 100 ק"מ יומי רובם בכבישים בינעירוניים שזה לא מעט, יונדאי i10 הוא רכב מיני שמיועד בעיקר לנסיעות עירוניות על כל המשתמע מכך. נכון שהוא יעשה את העבודה, השאלה היא אם רוצים לבלות כל יום כמעט שעתיים בכבישים מהירים ברכב כזה. בנוסף נפח תא המטען של הרכב מאוד מוגבל, ב4-5 פעמים בשנה שתרצו להעמיס ציודים תצטרכו להשאיר חלק מהם בבית או לנסוע בתחבורה אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל בין I10 להונדה ג'אז מבחינת מרחב פנים גדול מאוד וגם הבגאז' של ג'אז משמעותית יותר גדול.

גם ההרגשה על כביש מהיר בג'אז היא עדיפה.

השאלה, האם אתם מוכנים לשלם 500 ש"ח בחודש בשביל כל זה.

אני בשביל סוג הנסיעות ביום-יום וטיולים עם ציוד הייתי משדרג להונדה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4708 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...