Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ ברכישת אלפא 164 ואם אני עושה את טעות חיי תודה לעוזרים!

אבי_הג'וקר
שימו לב! השרשור הזה בן 4701 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

תמיד היה לי נטייה לרכבים שמרגשים אותי ולא פלא שאני מחליף כל שני וחמישי רכב אני פשוט מחפש את עצמי היום ראיתי אלפה 164 - SUPER V6 24V ידני 3.0 ויש לרכב הזה 260 כוח סוס מנוע 3000 ידני והוא שייך לבן אדם מבוגר שאוהב לחיצות [בוא נקרא לזה ככה] ואני ממש ממש היתרשמתי מימנה ברמות שאין לתאר ריגש אותי פשוט מה שאפילו במיטה אני לא מתרגש ככה[ אם מותר להגיד את זה] הרכב שמור והכול חדש חדש חדש [האוטו נוצץ] אני רוצה רק לדעת אם אני עושה את טעות חיי ואם אני עושה את הדבר הנכון יום ראישון אני אמור להוציא לו כסף ולקנות אני ישמח אם אתם תגידו לי על הרכב תודה למי שיעזור:mm_yeah:

kb164_164tb.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חסיד של אלפות אבל הנתונים מצויינים ! גם שמעתי שאלה רכבים מאוד אמינים אם יודעים לשמור עליהם כמו שצריך,

הייתי בשמחה הולך על רכב כזה אחרי בדיקה מדוקדקת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=221225

שרשור ארוך ומפורט בנושא.

HU: Pioneer 880PRS Amp: Digital Designes C2b

Comp: Rainbow Vanadium Phase Plug Cross @ Focal Utopia Crossover

Mono: Zapco REF500.1 Sub: Digital Designes 510b

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד מחברי הפורום פתח לפני זמן מה גם שרשור דומה ובסוף רכש אלפא (המשתמש שפתח שרשור שהמגיב מעלי נתן).

החלומות נועדו להגשמה. 164 ידנית עם מנוע 3000 נדירה, רובן אוטומטיות. אני יודע שיש בארץ qv לבנה מאוד מיוחדת.

אני אומר: אם אתה יכול, לך עם הלב. אני עושה ככה תמיד. אם אתה נהנה זו כבר לא טעות. החים קצרים, צריך לדעת להעריך כל רגע.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=221225

שרשור ארוך ומפורט בנושא.

תודה אבל אני לא מבין בכול מה שהולך שם יותר טוב כאן תודה לך בכול זאות ,

חוץ מיזה רציתי לשאול זה רכב אמין

זול להחזקה ?

יש לו שוק ?

כמה הוא שווה ?

אפשרי לפרט לי יותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד מחברי הפורום פתח לפני זמן מה גם שרשור דומה ובסוף רכש אלפא (המשתמש שפתח שרשור שהמגיב מעלי נתן).

החלומות נועדו להגשמה. 164 ידנית עם מנוע 3000 נדירה, רובן אוטומטיות. אני יודע שיש בארץ qv לבנה מאוד מיוחדת.

אני אומר: אם אתה יכול, לך עם הלב. אני עושה ככה תמיד. אם אתה נהנה זו כבר לא טעות. החים קצרים, צריך לדעת להעריך כל רגע.

כן הלבנה היא למכירה ביד 2 היא היתה שייכת למנכל של האלפה ככה הוא אמר לי אבל לפי מה שהבנתי ששלי אותו דבר כמוך בדיוק והוא אמר לי ששלו יחידה בארץ מסתבר שיש עוד אחת שאני ראיתי אותה היום ואין אני פשוט היתרגשתי ממנה שאין לתאר היא חפרה לי ראישון שני שלישי והיה לה כוח שאין אני פשוט אהבתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב לא זול להחזקה, לא אמין במיוחד, אין לו שוק בכלל והוא גם בולע דלק בסיטונאות - אבל מה זה משנה ? אתה באת לקנות מזדה לנטיס או אלפא 164 ידנית V6 ?

באלפא שואלים שאלות אחרות : היא חזקה ? היא מהנה ? היא מפנקת ? אני אהנה ממנה ?

ועל זה התשובות הן כנראה חיוביות.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב לא זול להחזקה, לא אמין במיוחד, אין לו שוק בכלל והוא גם בולע דלק בסיטונאות - אבל מה זה משנה ? אתה באת לקנות מזדה לנטיס או אלפא 164 ידנית V6 ?

באלפא שואלים שאלות אחרות : היא חזקה ? היא מהנה ? היא מפנקת ? אני אהנה ממנה ?

ועל זה התשובות הן כנראה חיוביות.

אז מה אתה אומר ללכת על זה ? :?:

ודרך אגב יש לך מישהו שמבין באלפה שאני יסע אליו לבדיקה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות לך מענין לקרוא:http://www.honestjohn.co.uk/carbycar/alfa-romeo/164-1988/

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק יוסיף, שדגם בעל 24 שסתומים super זה 211 סוסים, בדגם qv זה 232 סוסים. מה זה 260 סוסים? הרכב משופר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק יוסיף, שדגם בעל 24 שסתומים super זה 211 סוסים, בדגם qv זה 232 סוסים. מה זה 260 סוסים? הרכב משופר?

כן הרכב משופר עבר שיפוץ ושיפור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

למה שלא תלך לבדיקה במוסך/ מכון ושם יתנו לך מושג על מצב האוטו. ככה גם תדע כמה הוא שווה פחות או יותר.

אני לא מבין באלפות, אבל 40K על רכב בן 20+ הייתי נותן רק אם הייתי ממש משוגע לדבר, והאוטו היה שמור בצורה נדירה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הרכב שווה 40K?

תשובה: אם יש מישהו מספיק משוגע שמוכן לשלם את הסכום הזה אז התשובה היא חיובית.

אם אתה מוכן להוציא 40K על הרכב הזה - אז עבורך הוא שווה 40K.

האם תצליח למכור אותו ב-40K? סביר להניח שלא - או שתצטרך לחכות הרבה זמן למשוגע דומה לך שיבוא.

אם ההנאה שתפיק מהרכב הזה שווה לך את הסכום - לך על זה!

אם השיקול הכלכלי הוא מרכזי אצלך - שכח מזה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4701 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...