Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ בהתלבטות בין טויוטה פריוס לבין ג'טה

gilfar
שימו לב! השרשור הזה בן 4716 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

במקום העבודה שלי ניתנה לי אפשרות לבחור בין הפריוס לבין הג'טה.

רוב בנסיעות שלי הינן עירוניות או בינעירוניות קצרות (ת"א-רחובות נגד הפקקים)

ההתלבטות שלי היא לגבי נסיעות ארוכות בתדירות של פעם וחצי בחודש צפונה.

האם הפריוס "תסחב" בצורה סבירה את העליות והפיתולים בכבישי הצפון? מדאיג אותי שהיחידה החשמלית תתרוקן ואני אשאר עם רכב מקרטע.

אשמח לכל ייעוץ או עזרה.

תודה,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, תסחב. לטעמי בפחות נוחות אבל תסחב בהחלט.

אגב, על איזה מנוע של הג'טה מדובר? כי הדגם הבסיסי שלה זול משמעותית מהפריוס.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הג'טה מכונית קצת טובה יותר לטעמי. הפריוס גם בסדר, אבל אין סיבה משמעותית לבחור בה אם אתה נוסע מעט (ואל דאגה - היחידה החשמלית מתרוקנת רק בעומס ממש ממש כבד). מצד שני, אם יש כוונה לרכוש את הרכב אחרי סיום תקופת הליסינג, זה יכול להיות מעניין.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הג'טה היא בפורמט ליסינג אז הפריוס כנראה מאובזרת יותר, לא?

אם אתה רוצה לצאת "ירוק" כלפי המעסיק שלך, הפריוס תהיה חסכונית משמעותית וככל הנראה לא פחות נעימה. הסר דאגה מליבך בנוגע להתרוקנות המצבר החשמלי - זה קורה רק בנהיגה חזקה.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רוני, החסכון למעסיק ממש לא פקטור.

אתה צודק, הפריוס מצטיירת כמצויידת יותר וקצת משך אותי ה"היי טק" בפנים.

אם החששות שלי לגבי נסיעה ארוכה כשהיא מועמסת בשני ילדים ובציוד הם אינם אמיתיים כנראה שאבחר בה באמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באותו המחיר אתה יכול לקבל רכב ברמה יותר גבוהה (פריוס).

ואל תחשוב, שג'טה 1.6 זה רכב חזק יותר.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר מאוד.

מדוע מוזר? בשקלול דלק ו"גרד" כנראה שהשורה התחתונה מתאזנת מול ההבדל במחירון. בשווי השימוש ישנה הטבה "ירוקה" כך שגם שם ההבדל קטן מאד לטובת הג'טה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא מוזר כי סביר להניח שהמעסיק משקלל במחיר גם את החסכון בדלק.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם שקלת גם את הקרינה שהמצברים של הפריוס מספקים בחינם! במיוחד ליושבים במושב האחורי(המיקום של הילדים בדרך כלל..), אני לא יודע אם בדגמים החדשים התופעה עדיין קיימת אך כדאי לבדוק את הנושא לעומק לפני ההחלטה, ואני לא חושב שבטיוטה יתנו לך תשובה אובייקטיבית. למידע נוסף כנס לאתר של וואלה רכב ותקרא את הכתבה שהם עשו בזמנו על הרכב הזה כולל בדיקה עם מומחה בלתי תלוי!.

אני ממליץ לך לשלוח להם mail במקביל.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם שקלת גם את הקרינה שהמצברים של הפריוס מספקים בחינם! במיוחד ליושבים במושב האחורי(המיקום של הילדים בדרך כלל..), אני לא יודע אם בדגמים החדשים התופעה עדיין קיימת אך כדאי לבדוק את הנושא לעומק לפני ההחלטה, ואני לא חושב שבטיוטה יתנו לך תשובה אובייקטיבית. למידע נוסף כנס לאתר של וואלה רכב ותקרא את הכתבה שהם עשו בזמנו על הרכב הזה כולל בדיקה עם מומחה בלתי תלוי!.

אני ממליץ לך לשלוח להם mail במקביל.

בהצלחה.

בדיקה של משרד לאיכות הסביבה, לא של וואלה, או לאטמה, או ראסיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נר4,

שני דברים לי אליך (כלומר לכתבה שהבאת):

א. הם כתבו - "לא ניתן לקבוע, כי ליושבים ברכב היברידי נשקפת סכנה בריאותית כתוצאה מחשיפה לקרינה בלתי מייננת". הם גם לא כתבו את ההיפך, למשל הם לא קבעו שאין סכנה...

ב. שנים כבר הם טוענים שאין בעיה בקרינה סלולרית, למרות שכבר לפני כמה שנים עכברים שהוקרנה עליהם קרינת סלולר הסתדרו פחות טוב במבוך (במבחן שנעשה בישראל). פתאום ארגון הבריאות העולמי גילה שיש עם זה בעיה... הבה נחכה כמה שנים ונראה מה הוא יגלה לגבי רכבים עם סוללות יותר גדולות מהנוסעים.

אגב, אינני קובע שיש בעיה, פשוט "אינני יכול לקבוע שאין בעיה", בלשונם...

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4716 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...