Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המחיר של ה206+ ביום המכירות המיוחד של לובינסקי מחר

loty
שימו לב! השרשור הזה בן 4748 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב.

אני משתף אתכם במידע הזה למי שמעוניין:

מחר תימכר ה206+ (הרכב שאני בדקתי לגביו) במחיר של 74391 ש"ח (+ אגרת רישוי בגובה 1142 ש"ח) כאשר התוספות הן מרימי שמשות, קודן, חיישן רווס ומערכת מולטימדייה כולל GPS, Bluetooth ומסך נגיעה מתוצרת פנסוניק (בנוגע לחברה זה או פנסוניק או פיוניר או קנווד כך ע"פ המפרט).

תנאי הרכישה הם במזומן או דרך הליסינג של לובינסקי כאשר הרכב נרשם על שם הקונה כיד 1 וגובה השווי של הריבית לכל העיסקה נע בין 2596 ל 3000 תלוי בגובה ,התשלומים החודשיים והתשלום הסופי וכולל התחייבות לקנייה במחיר מחירון (כמובן ע"פ התקנון).

כמובן כל שאר המפרט של הרכב זהה.

זהו, העניין הוא שלכך נוספת שאלה\תהייה (קטנה) של היתלבטות בין הפיקנטו הידנית אל מול ה206+ (מבחינה כספית בעיקר), לשימוש עירוני עם נסיעות בין עירוניות של פעם בחודש למרחק של בין 60 ל180 ק"מ לזוג, מקסימום זוג + אחת (ממש רזה:lol:), כאשר פרמטר צריכת הדלק מוסיף להתלבטות.

שמרנות היא עצלנות מחשבתית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב.

אני משתף אתכם במידע הזה למי שמעוניין:

מחר תימכר ה206+ (הרכב שאני בדקתי לגביו) במחיר של 74391 ש"ח (+ אגרת רישוי בגובה 1142 ש"ח) כאשר התוספות הן מרימי שמשות, קודן, חיישן רווס ומערכת מולטימדייה כולל GPS, Bluetooth ומסך נגיעה מתוצרת פנסוניק (בנוגע לחברה זה או פנסוניק או פיוניר או קנווד כך ע"פ המפרט).

תנאי הרכישה הם במזומן או דרך הליסינג של לובינסקי כאשר הרכב נרשם על שם הקונה כיד 1 וגובה השווי של הריבית לכל העיסקה נע בין 2596 ל 3000 תלוי בגובה ,התשלומים החודשיים והתשלום הסופי וכולל התחייבות לקנייה במחיר מחירון (כמובן ע"פ התקנון).

כמובן כל שאר המפרט של הרכב זהה.

זהו, העניין הוא שלכך נוספת שאלה\תהייה (קטנה) של היתלבטות בין הפיקנטו הידנית אל מול ה206+ (מבחינה כספית בעיקר), לשימוש עירוני עם נסיעות בין עירוניות של פעם בחודש למרחק של בין 60 ל180 ק"מ לזוג, מקסימום זוג + אחת (ממש רזה:lol:), כאשר פרמטר צריכת הדלק מוסיף להתלבטות.

באעסה , אני רכשתי ב74K רק עם חיישנים

Fiat Punto 2002

Peugeot 206+ 2011

Volkswagen Golf Comfortline 2017

Volkswagen Golf GTI 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ChemGuy85, ביררתי עם הסוכנות שרכשתי את שלי שם, נאמר לי בפירוש שביום ראשון כל מי שכרגע בסטטוס "הזמנה" ישודרג למבצע של יום שישי, הם לא יכולים להודיע לי היום מה המבצע אך ביום ראשון אקבל את כל הפרטים.

כמובן יכול להיות שסתם משכו אותי באף, ויכול להיות שלא.

ככה או ככה אני נורא סקרן מה בדיוק יציעו במבצע הזה מחר. מישהו שבכל אופן נוסע מתנדב להעלות פרטים לפני סיום האירוע?

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יודע אולי אם יש סיכוי שאקבל את התוספות לעיל כמו במבצע ?

אמנם כבר שילמתי על מרימי שמשות וקודן אבל אולי אוכל לקבל את השאר ?

הזמנתי בתחילת מרץ ושילמתי את מלוא הסכום לפני שבוע.

אולי יש פה מישהו מלובינסקי ?

Fiat Punto 2002

Peugeot 206+ 2011

Volkswagen Golf Comfortline 2017

Volkswagen Golf GTI 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

63,911ש"ח היה המחיר של ה107, לפי אתר wheel.

עכשיו רק לקוות שהסוכנים יכבדו את מה שאמרו ויורידו את המחיר לרכבים שטרם סופקו.

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

63,911ש"ח היה המחיר של ה107, לפי אתר wheel.

עכשיו רק לקוות שהסוכנים יכבדו את מה שאמרו ויורידו את המחיר לרכבים שטרם סופקו.

למה אבל לקנות את הפחנוע הזה במחיר יקר יותר מהפיקנטו...?! כל הכתבות עליה פשוט מהללות, הצלחה מדהימה הרכב הזה. לפי דעתי כל האלטו/107 סיימו את תפקידן בשוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי הפחנוע הזה קיים בכחול כהה והפיקנטו לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

... לפי דעתי כל האלטו/107 סיימו את תפקידן בשוק.

עדיין הפיג'ו היא הכי יפה בחבורה ואת הסוזוקי אנשים ימשיכו לקנות כי אוהבים מכוניות קטנות של סוזוקי.

הייתי שם בשביל לראות את האופנועים,היה אופנוע 125 במבצע 29999 ש"ח אבל שווה כל שקל.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אחלה מחיר.

במיוחד ביחס לשאר הדברים שאתה יכול לקבל כיום בסכומים האלה (אלטו, 107, פיקנטו, ספארק וכל שאר הקבוצה הזו)

אני הייתי בוחר בה אם ההתלבטות היא מול האחרות הר"מ.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4748 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...